Dom Rajec

Posted on

Dom rajec 97 515 165 00 m2 cca 590 m2. Pre každého záujemcu o zrubový domček je vypracovaná architektonická štúdia ktorá v.

Pin On Zrubove Domy

Iba u nás vám ponúkame na predaj rodinný.

Dom rajec. Na českém trhu působíme již od roku 1995 s více. Zariadenie je rozpočtovou organizáciou v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta rajec. Dom sa nachádza na okraji obce v tichom prostredí.

Exkluzívne ponúkam na predaj rodinný dom v obci malá čierna v blízkosti mesta rajec. Chodba kuchyňa obývacia izba kúpe. Ponúka na predaj rodinný dom ktorý sa nachádza v centre mesta rajec.

V oblasti spracovania dreva má dlhoročné skúsenosti. Dom leží na pozemku o výmere 354 m2. Kanadské sruby sruby na klíč srubové domy od drevodom rajec cz s r o.

Dom je v pôvodnom stave vhodný na rekonštrukciu. Rodinný dom na predaj rajec 120 000 923 m2. Drevodom rajec cz s r o.

Skladá sa z troch izieb zo vstupnej chodby z kuchyne špajze kúpeľne a z časti je podpivničený. 2020 salea váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom s nadštandardným vnútorným priestorom obytná plocha 430m2 v meste rajec pozemok o výmere 600m2 všetky is na pozemku. Ponúkame na predaj predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave v meste rajec.

Plástové okná nové podlahy a nová fasáda. Exkluzívne na predaj rodinný dom so záhradou 408 m2 rajec reality rajec rodinný dom partizánska 0 m2 anoreal. Uložiť 29 04 2020 www realitymgm.

Je česká pobočka slovenské firmy drevodom rajec s r o jedné z největších evropských společností zabývajících se výstavbou kanadských srubových domů z masivní kulatiny. Tehlový dom s pozemkom 576 m2 rajec reality rajec. Podkrovie je neo.

Rajec centrum rodinný dom na podnikanie bývanie top 31 12. Dom leží na rovinatom pozemku o výmere 408m2. Dom je v pôvodnom stave s možnosťou prerobenia podľa vlastných predstáv nového majiteľa dispozícia domu veranda vstupná chodba samostatné wc špajza kuchyňa tri samostatné izby východ do podkrovia.

Dom je v pôvodn1 publikované. Ponúka na predaj rodinný dom ktorý sa nachádza v centre mesta rajec. Kontakt s zákazníkom je založený na vzťahu projektant zákazník.

Zmyslom domova vďaky je starostlivosť o ľudí v dôchodkovom veku ktorí potrebujú pomoc inej osoby ale taktiež aj o dospelých ľudí s telesným alebo mentálnym postihnutím ktorých zdravotný stav si vyžaduje špeciálnu starostlivosť a tá im nemôže byť poskytnutá v ich prirodzenom. Nehnuteľnosť je napojená na všetky is prešla čiastočnou rekonštrukciou. Drevodom rajec s r o je jedna z najväčších európskych spoločností zaoberajúcich sa výstavbou zrubových domov.

Rodinný dom na predaj rajec cena na vyžiadanie. Drevodom rajec zruby drevené domy drevenice. Ponúkame na predaj predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave v meste rajec.

Iba u nás vám ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom no veľmi zachovalom stave ktorý sa nachádza v blízkosti centra mesta rajec.

Drevodom Rajec Zruby Drevene Domy Drevenice Hlavna Stranka House Styles House Home

Pin On Domy

Drevodom Rajec Zruby Drevene Domy Drevenice Hlavna Stranka House Styles House Cabin

Drevodom Rajec Zruby Drevene Domy Drevenice Predstavujeme Vertigo In 2020 Home Trash Can

Drevodom Rajec Zruby Drevene Domy Drevenice Hlavna Stranka House Styles House Home

Drevodom Rajec Montaz Zrubu With Images Moderna Chalupa Home Fashion Zruby

Pin On Domy

Drevodom Rajec Zruby Drevene Domy Drevenice Predstavujeme Vertigo In 2020 House Styles House Home

Drevodom Rajec Zruby Drevene Domy Drevenice Hlavna Stranka House Styles House Home Decor

Rajec Jestrebi House Styles Mansions House

Pin On Roubenky

Drevodom Rajec Zruby Drevene Domy Drevenice Hlavna Stranka House Styles House Home

Slovakia Rajec Town Hall From The 16th Century House Styles Mansions House

Drevodom Rajec Zruby Drevene Domy Drevenice Hlavna Stranka House Styles Log Homes House

Na Slovensko Prinasame Technologiu Kanadskych Zrubov Profil Spolocnosti Drevodom Rajec S R O 4 Home Fashion Slovensko Portal

Rajec Jestrebi

Drevodom Rajec Zruby Drevene Domy Drevenice Predstavujeme Vertigo In 2020 House Styles House Cabin

Pin On Galerie

Drevodom Rajec Zruby Drevene Domy Drevenice Hlavna Stranka House Styles House Home Decor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *