Dom U Dobrého Pastiera

Posted on

U dobreho pastiera bratislava slovakia. Vnútri sa nachádza múzeum hodín ktoré vás očarí atmosférou tikajúcich historických hodín.

Pin On Beautiful Czech And Slovak Republic S

Dom u dobrého pastiera.

Dom u dobrého pastiera. Zaujímavé je maľované slepé okno na východnej strane. Dom u dobrého pastiera is a narrow rococo style building in bratislava slovakia located in the old town below bratislava castle. Po zrelom uvážení aktuálnej pandemickej situácie na slovensku so zreteľom na platné hygienické opatrenia a najmä pre nepriaznivý ekonomický vývoj našich prevádzok vás informujeme že s platnosťou od soboty 5 12.

Múzeum hodín dom u dobrého pastiera. Viktor major fakulta matematiky fyziky a informatiky uk. Dom u dobrého pastiera je meštiansky rokokový dom z 2.

Rokokový dom u dobrého pastiera postavili v rokoch 1760 1765. еврейская улица д 1 братислава bratislava slovensko. House of the good shepherd the house of the good shepherd slovak.

It was built in 1760 1765 by notable bratislava master mason matej matthäus hollrigl 1. The house of the good shepherd slovak. Dom patrí k drobným skvostom stredoeurópskej meštianskej architektúry.

It was built in 1760 1765 by notable bratislava master mason matej matthäus hollrigl. Dom bol postavený pre bratislavského obchodníka v rokoch 1760 1765 patrí k niekoľkým zachovaným pôvodným budovám bratislavského podhradia. Precízne ladené drevené stavby a koncepčne vyberaný účel ich využitia vytvárajú príjemné prostredie pre oddych v duchu starej tradičnej drevenej dediny.

Slovak name dom u dobrého pastiera means good sheep keeper house free translation. Malebný dom u dobrého pastiera bol postavený na veľmi malej parcele v 60. Prevádzky v areáli u dobrého pastiera budú dočasne zatvorené.

židovská 3 tel 421 254 411 940. Dom u dobrého pastiera is a narrow rococo style building in bratislava slovakia located in the old town below bratislava castle. One of the most narrow house in the ancient part of bratislava.

Storočia na židovskej ulici číslo 1 v bratislave je to jedna z najkrajších rokokových stavieb v bratislave chýba zdroj. V strednej európe je unikátnym príkladom drobnej rokokovej architektúry. Virtuálne múzeum hodín dom u dobrého pastiera.

Dom u dobrého pastiera je jednou z mála budov ktoré sa zachovali v starom podhradí. Relax pri poháriku s hriešne dobrým výhľadom určite stojí za.

Pin On Bratislava V Minulosti

Pin By Jarmila On Bratislava Pressburg Bratislava Pictures History

Chy N H Ada Googlom Bratislava Slovakia Homeland

Pin On Milan

Pin On Stara Blava

Pin On Bratislava Pressburg Pozsony

Pin On Bratislava

Stara Bratislava Bratislava The Good Shepherd Painting

Pin Pa Beauty Of Slovakia

Sign In Bratislava Ako History

Slovakia Bratislava House Of The Good Shepherd Bratislava Slovakia Bratislava Slovakia

Pin On Stare Pohľadnice A Foto Bratislava

Pin On Postcards Of Former Czechoslovakia

Pin On Pressburg

Pin On Bratislava

Pin On History

Pin On Historia Bratislaavy

Pin Auf Old Foto

Pin On Slovakia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *