Dom Na Predaj

Posted on

Pozemok je kompletne oplot. Vám ponúka na predaj 2 izbový rodinný dom v obci kostolište.

Pin On Projekty Na Vyskusanie

Ponúkame na predaj rodinný dom novostavbu v boldogu 3 km od senca.

Dom na predaj. Dispozícia domu je delená na dennú časť spodná časť kde je vstupná hala. Hľadáte dom v pokojnej časti obce. Ponúkam na predaj trojizbový podpivničený rodinný dom v pribete.

Rodinný dom na predaj ružomberok 289 000 876 m2. Veľká chata ružomberok hrabovo. Dom je v stave výstavby a bude výborne dispozične riešený pôdorys v obrázkoch úžitková plocha domu je 130 7m2 z toho 20m2 j.

Prehľadná denne aktualizovaná ponuka nehnuteľností od realitných kancelárií aj občianska inzercia. Zp domu je 55 m2 úp domu je 110 m2 a nachádza sa na peknom pozemku o veľkosti 788m2 s parkovou úp. Rodinný dom má úžitkovú plochu 98 m2 a je postavený pri jazere ku ktorému má súkromný vstup.

Rodinný dom na predaj dubník 17 799 237 m2. Dom sa nachádza v1 publikované. Na predaj 4i rodinný dom v radovej zástavbe kolaudácia r.

Realitná kancelária re max ponúka na predaj veľký rodinný dom v ružomberku. Ponúkame na predaj rodinný dom na začiatku lamača v lokalite zástavby rd zelenej časti na povozníckej ulici. Tureality ponúka na predaj rodinný dom na 5árovom pozemku v turni.

Dom je postavený z tehál zateplený s 8 cm polystyrénom. 105 21 m2 terasa na prízemí 9 36 m2 záhrada o výmere 50 m2 cena domu v štandarde s kuchynskou linkou vrátane klimatizác. Dom má rozlohu 89 m2 a nachádza sa na pozemku s rozlohou 530 m2.

Salea váš partner v realitách ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom ktorý je súčasťou dvojdomu v tomášove. Ponúkame na predaj rodinný dom v dubníku na pozemku o výmere 1738m2 25mx69m. Rodinný dom je1 publikované.

Je postavený z kvalitnej tehly porotherm a každá bytová jednotka má samostatnú protihlukovú stenu medzi ktorou je izolácia z. Rodinný dom má úžitkovú plochu o výmere 46 25 m2 dom sa nachádza v tichej lokalite v obci kostolište na pozemku ktorá má výmeru 151 m2. Na predaj rodinný dom s pozemkom dubník.

Domy na predaj levice okres. Na predaj 11 ročný rd v obci tureň pozemok 5á úžitková plocha 80m2 garáž 24m2 3 izby kuchyňa spojená s obývačkou kúpelňa 2 x wc kom.

Pin On Domy

Pin On Na Obhliadku

Pin Auf Domy

Pin On Veľmi Zaujimave

Pin On Domy

Pin On Rd

Pin On Domy

Pin Auf Domy

Rodinne Domy Na Predaj Abelova Aj Na Rekreaciu Top Reality House Styles House Home Decor

Pin On Domy

Pin On Dom

Pin On Domy

Pin On Domy

Pin On Domy

Pin On Domy A Chalupy

Pin On Domy

Pin On Domy

Pin On Extra

Pin On Domy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *