Dom Snov Stilo 5i

Posted on

Stilo absolut vás očarí komfortom štyroch priestranných izieb. Stilo absolut zapísaný v knihe rekordov pre svoju top kvalitu.

Pin On Elias

Jedine v dňoch od 10 4.

Dom snov stilo 5i. Umožní vám uniknúť z obmedzených priestorov bytu do pohodlia vami zvolených 66 až 100 m2 a do ticha vlastnej záhrady. Montovaný dom vhodný do dvojpodlažnej okolitej zástavby na rovinatý prípadne mierne svahovitý terén. Projekt dom snov sú kvalitné montované rodinné domy na kľúč za bezkonkurenčnú cenu.

Denná časť montovaného domu je na prízemí ktoré tvorí optický veľkopriestor obývacej izby a kuchyne s jedálenským kútom. Dom snov stilo najobľúbenejšie rd 40 štandardná výbava a rozpis dodávky rd 42 voliteľné doplnkové služby voliteľná doplnková výbava kompletný cenník rd stilo detailná špecifikácia dodávky rd 2. Dom snovrodinné domy monet stilo uno f a m i l y classic f a m i l y modern solar domovváš nový 3.

Prekvapí úložným priestorom technickej miestnosti a samostatnej komory. Staviame domy tak aby ste sa v nich cítili čo najlepšie. Aj ten váš sa môže naplniť stačí urobiť to správne rozhodnutie.

Je vhodný do rovinatého resp. Práve vaše skvelé nápady pomohli stvoriť domček stilo 4i. Preto je vaša spätná väzba pre nás nesmierne cenná.

Domček stilo absolut s rozlohou 93m2 v limitovanej akcii za neuveriteľných 64 999 eur. My vám dom postavíme skutočne bez starostí. Family modern 5i ivánka pri dunaji.

Sme šťastní že sme tejto sympatickej rodine splnili sen o lepšom bývaní. Návrh dispozície rešpektuje zásady využívania slnečnej energie. Naše vzorové domy.

Aby vám celý život slúžili a boli ste na ne hrdí. Rd stilo si získal srdcia už viac než 300 rodín a je siedmy rok po sebe tým najobľúbenejším na slovensku. Najobľúbenejší dom na slovensku.

Dom je vhodný do nízkej okolitej zástavby. 12 2 2016 láb rd stilo už 8 rodinný dom v r 2016 05 02 2016 ba už dokončujeme vzorový dom na vyskúšanie viac 5 6 12 2015 deň otvorených dverí navštívte 7 vzorových domov získajte 5r kúrenie zdarma. Pre vás so zľavou 5 000 eur.

Vaše výhody ktoré vám. Tak výnimočný že sa objavil aj v relácii nové bývanie televízie joj. 27 11 2015 žilina rd uno už 54 rodinný dom v r 2015 30 10 2015 ba pripravujeme vzorový dom na vyskúšanie.

Dom snov odráža vaše priania a potreby.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *