Dom Na Predaj Levice A Okolie

Posted on

V dome sa nachádzajú dve izby chodba veľká kuchyňa a špajza okná sú pôvodné drevené. Domy na predaj levice okres.

Pin On Extraponuka

Na vykurovanie domu slúžila pec dom je napojený na vodu zo studne a elektrinu.

Dom na predaj levice a okolie. Prehľadná denne aktualizovaná ponuka nehnuteľností od realitných kancelárií aj občianska inzercia. Je to budova ktorá sa dá využiť ako chalupa dom ale je možné upraviť a využívať ho aj na podnikanie ako menší penzión. Dom na predaj v obci bohunice v okrese levice nehnuteľnosť sa nachádza na peknom mieste v centre obce.

Bol postavený z tehál v ro. Poľovnícky dom môže slúžiť aj ako rodinný dom nakoľko je to murovaná stavba a v minulosti aj služila ako dom. V dome sa nachádza vstupná chodba kuchyňa 2 izby.

žemberovce výmera pozemku 801 m2 levice a okolie. Vzadu je 1 miestnosť s ktorej sa dá urobiť. Salea váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom vhodný aj na chalupu 110 m2 a celková výmera pozemku je 1194 m2 pastovce levice.

V dome sa nachádza vstupná chodba kuchyňa 2 izby. Salea váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom vhodný aj na chalupu 110 m2 a celková výmera pozemku je 1194 m2 pastovce levice. Na predaj rodinný dom dolný pial okr.

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci veľké ludince v okrese levice celková výmera obrovského pozemku je 4208 m2. Na predaj rodinný dom v žemberovciach. Je na ňom začatá rekonštrukcia okná krov a v súčasnosti.

Vzadu je 1 miestnosť s ktorej sa dá urobiť. Levice v nádhernom prostredí. Agátová ul dolný pial 120 m2 výmera pozemku 2130 m2 levice a okolie.

Ponúkame na predaj poľovnícky dom na samote bátovce tlstý vrch okr.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *