Dom Tretieho Veku Kontakt

Posted on

2 v bratislave je zariadenie sociálnych služieb ktorého zriaďovateľom je hlavné mesto sr bratislava. 421 48 446 68 12 fax.

Socialne Sluzby Dom Tretieho Veku

Dom tretieho veku kombinované zariadenie sociálnych služieb zložené z penziónu pre dôchodcov a domova dôchodcov.

Dom tretieho veku kontakt. Dom tretieho veku dom seniorov polereckého č. Dom tretieho veku polereckého č. Facebook donne aux gens le pouvoir de partager.

48 739723 19 138189 univerzita mateja bela v banskej bystrici je verejnou vysokou školou. Centrum pre celoživotné vzdelávanie umb cesta na amfiteáter 1 974 01 banská bystrica tel. 2 85104 bratislava 5.

421 48 446 68 12 www ccv umb sk gps. Dom tretieho veku polereckého 2 bratislava 85104 ičo. Recepcia domu tretieho veku.

Dom tretieho veku je podľa 7 ods. Zariadenie bolo vybudované v roku 1985 a je umiestnené v pokojnej lokalite bratislavskej petržalky na ulici polereckého č. Daniela palúchová mph tel.

Dom tretieho veku adresa poskytovateľa polereckého 2 bratislava rusovce druh poskytovateľa verejný poskytovateľ obec mesto názov prevádzky dom tretieho veku adresa prevádzky polereckého 2 bratislava rusovce kontakt 00421262310065 dtv riaditel stonline sk sociálne služby druh sociálnej služby zariadenie pre seniorov cieľová skupina. Odporučiť ponuku známemu e mail. Ako prevádzkovateľ poskytuje za účelom dodržiavania spravodlivosti a transparentnosti voči dotknutým osobám toto oboznámenie dotknutej osoby o spracovaním osobných údajov podľa článkov 13.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. Kontakt dom tretieho veku. Dom tretieho veku est sur facebook.

Je členom európskej asociácie univerzít. Dom tretieho veku zariadenie pre seniorov je rozpočtová organizácia ktorej zriaďovateľom je hlavné mesto sr bratislava. Inscrivez vous sur facebook pour communiquer avec dom tretieho veku et d autres personnes que vous pouvez connaître.

O verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov verejným obstarávateľom a pri zadávaní zákaziek na dodanie tovarov uskutočnenie stavebných prác a poskytovanie služieb je povinný používať postupy podľa. Dom tretieho veku 851 04 bratislava 02 323 336.

Univerzita Tretieho Veku Na Trnavskej Univerzite V Trnave Trnavska Univerzita V Trnave Truni

Domov Pokojnej Staroby Oficialna Stranka Mesta Snina

Kontakt Fakulta Ekologie A Environmentalistiky

Univerzita Tretieho Veku Univerzita Tretieho Veku

Zumba Aqua Aerobic Univerzita Tretieho Veku

Dom Tretieho Veku

Den Otvorenych Dveri 2017 Dom Tretieho Veku

Statna Tajomnicka Odovzdala Ocenenia Zakladajucim Clenom Asociacie Univerzit Tretieho Veku Na Slovensku Ministerstvo Skolstva Vedy Vyskumu A Sportu Slovenskej Republiky

Kontakt Fakulta Environmentalnej A Vyrobnej Techniky

Kontakt Dom Tretieho Veku

Dom Tretieho Veku

Univerzita Tretieho Veku Umb Celozivotne Vzdelavanie Umb Univerzita Mateja Bela V Banskej Bystrici

Kontakt Slovenska Technicka Univerzita V Bratislave Stu

Univerzita Tretieho Veku Zaujmove Vzdelavanie Ktore Prinasa Osobny Rast Trnavsky Hlas

Dom Tretieho Veku 851 04 Bratislava 02 323 336

Kontakt Fakulta Techniky

Ponuka Studia Univerzita Tretieho Veku Unipo

Dom Tretieho Veku

Mesto Pezinok Dc Hrnciarska

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *