Dom Na Predaj Kosice Myslava

Posted on

Pozemok o výmere 715 m2 z toho zastavané plochy a nádvori. Ponúkame na predaj krásny zrekonštruovaný rodinný dom vo vyššej cenovej relácii v mestskej časti košice myslava.

Rodinne Domy Na Predaj S Terasou V Kosiciach Zoznam Realit

úžitková výmera domu cca 250 m2.

Dom na predaj kosice myslava. Dom košice myslava 349 000 193 10 m2 cca 1810 m2. Predaj kosice myslava na kope domy. Dom bol kolaudovaný v roku 2006 a novozrekonštruovaný v roku 2015.

Ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom v mestskej časti košice myslava ktorý sa nachádza na slnečnom pozemku o rozlohe 1278 m2 z čoho zastavaná plocha je 143 m2. Chcem dostávať podobné inzeráty e mailom. Dom bol kolaudovaný v roku 2006 a novozrekonštruovaný v roku 2015.

Branislav čuri z. Ponúkame na predaj rodinný dom v lukratívnej časti myslava košice. 0 2021 02 jan.

Rodinný dom 250 m. Ponúkame na predaj krásny zrekonštruovaný rodinný dom vo vyššej cenovej relácii v mestskej časti košice myslava. Odkaz na tento inzerát nie je oficiálne prístupný na našej stránke.

Pravdepodobne ste ho našli cez niektorý z internetových vyhľadávačov google bing duckduckgo a pod. Ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom v mestskej časti košice myslava ktorý sa nachádza na slnečnom pozemku o rozlohe 1278 m2 z čoho zastavaná plocha je 143. 03 01 2021 rodinný dom na predaj košice myslava.

Ponúkame na predaj krásny zrekonštruovaný rodinný dom vo vyššej cenovej relácii v mestskej časti košice myslava. Najdi text v inzeráte. Bratislava banská bystrica žilina košice prešov martin zvolen rovinka pezinok vrútky galanta levice levoča nitra banská štiavnica bernolákovo bratislava dúbravka.

Na predaj moderný rodinný dom myslava. Na predaj moderný rodinný dom myslava košice ii. Dom bol kolaudovaný v roku 2006 a novozrekonštruovaný v roku 2015.

Košice ii myslava okres košice. Rodinný dom 286 m 2 košice mestská časť myslava myslavská. Rezervovaný veľký rodinný dom košice myslava.

Pozemok o výmere 715 m2 z toho zastavané plochy a nádvori. Ponúkame na predaj krásny zrekonštruovaný rodinný dom vo vyššej cenovej relácii v mestskej časti košice myslava. Pozemok o výmere 715 m2 z toho zastavané plochy a nádvoria 139 m2 záhrady 576 m2.

Samostatne stojaci dvojpod1 publikované. Predaj cena v rk predaj 289 990 rodinný dom b myslava na kope. Na predaj moderný rodinný dom myslava košice ii reality košice myslava rodinný.

Pozemok o výmere 715 m2 z toho zastavané plochy a nádvoria 139 m2 záhrady 576 m2. Rodinný dom na predaj košice myslava cena na vyžiadanie. Dom bol kolaudovaný v roku 2006 a novozrekonštruovaný v roku 2015.

úžitková výmera domu cca 250 m2. V prípade že hľadáte na predaj rodinný dom alebo inú podobnú nehnuteľnosť v lokalite košice myslava vyskúšajte vyhľadať podobné inzeráty. Ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom v mestskej časti košice myslava ktorý sa nachádza1 publikované.

Predane Exkluzivne Rodinny Dom V Kosice Ii Myslava Ul Chmeľniky Predaj Rodinny Dom Kosice Myslava Zoznam Realit

Rodinny Dom Turcianske Kľacany X Reality Sk

Rezervovane Predaj 4izbovy Dom Kosice Myslava

Ponuka Domov Na Predaj V Myslave Nehnutelnosti Sk

Na Predaj Moderny Rodinny Dom Myslava Kosice Ii

Rodinny Dom Kosice Myslava 148 M Novostavba Reality Sme Sk

Predaj Domov Za Skvele Ceny V Najvacsej Ponuke Realit Online Bazar Sk

Reality Baska Realitny Trh Na Nehnutelnosti Sk

Reality Kosice Ii Myslava Realitny Trh Na Nehnutelnosti Sk

Rodinny Dom Predaj Krupina Domaniky Predam Rodinny Dom Banskobystricky Kraj Krupina Domaniky

Predaj Rodinny Dom Kosice Mestska Cast Myslava Krasny Dom V Myslave Na Predaj S Jedinecnym Vyhladom Reality Reality Planet Rodinny Dom Predaj Kosice Mestska Cast Myslava

Top Reality Iba U Nas 6 Izbovy Rodinny Dom V Kosiciach V Casti Myslava

Vidiecky Dom Predaj Zvolen Lukavica Pri Rychlom Jednani Mozna Este Zľava Predam Rodinny Dom Banskobystricky Kraj Zvolen Zvolen

Top Reality Na Predaj Starsi Rodinny Dom Kosice Myslava

Na Predaj Rd Kosice Myslava Ricci S R O Realitna Kancelaria

Rodinny Dom V Myslave Pod Kvp Kosice Myslava

Lacne Rodinne Domy Na Predaj V Kosiciach Okolie Zoznam Realit

Rezervovany Veľky Rodinny Dom Kosice Myslava Realitna Kancelaria Cassovia Realitas

Rodinna Vila Kosice Predaj X Reality Sk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *