Rodinny Dom Kosice Sever

Posted on

Na predaj vám ponúkame dvojpodlažný rodinný dom s pozemkom o rozlohe 971m2 na sídlisku podhradová v lokalite sever. Povala slúži ako odkladací priestor.

Rodinny Dom Kosice Sever

Dom je 2 podlažný pričom na 1.

Rodinny dom kosice sever. úžitková plocha domu je 300 m z toho obytná plocha domu je 200 m pivnica má plochu 100 m. Rodinný dom na predaj košice sever 207 000 549 m2. Rodinný dom košice sever 11 11.

Dom je podpivničený v pivnici je kotolňa a 2 miestnosti. Pri rýchlom jednaní výrazná zľava ponúkame na predaj dvoj generačný rodinný dom vo vyhľadávanej časti mesta košice sever na kalvárii s pozemkom o rozlohe 6 árov 600 m. Rodinný dom na predaj domy na predaj domy predaj.

Stavba bola daná do užívania v roku 1998. Pripravený projekt na kompletnú rekonštrukciu a prístavbu k existujúcemu domu s dodatočnou výmerou cca 70m2. Podlaží sa nachádza chodba spálňa s balkónom 2x detská izba terasa a kúpeľňa so sprchovacím kútom a wc.

Na predaj za výhodnú cenu starší rodinný dom v tichej lukratívnej lokalite košice sever mestská časť džungla. Na predaj alebo na výmenu za byt v košiciach je starší rodinný dom v tichej lukratívnej lokalite košice sever mestská časť džungla. Podlaží sa nachádza chodba pracovňa vstupná hala s krbom obývacia izba kuchyňa špajza kúpeľňa s vaňou a wc.

Pozostáva z troch miestností a príslušenstva podkrovia ktoré možno zobytniť. Ponúkame na predaj 5 izb. Javorreal ponúka na predaj rodinný dom košice sever.

Národná trieda košice sever okres košice i košický kraj sk 1 060 00 m. 2020 zmazať upraviť topovať v exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa na ulici lesná v mestskej časti košice sever. Dom pozostáva z prízemia cca 120m2 poschodia 3 veľké miestnosti kuchyňa kúpeľňa wc 3x balkón.

Architektonický vzhľad vily vznikol v renomovanom projekčno architektonickom štúdiu kopa táto jedinečná funkcionalistická stavba svojim. Dom pozostáva z prízemia cca 120m2 poschodia 3 veľké miestnosti kuchyňa kúpeľňa wc 3x balkón. Na predaj vám ponúkame dvojpodlažný rodinný dom s pozemkom o rozlohe 971m2 na sídlisku podhradová v lokalite sever.

Ponúkame na predaj rodinný dom košice sever. Rodinný dom vila hurbanova košice sever. Dom je 2 podlažný pričom na 1.

Pozostáva z troch miestností a príslušenstva podkrovia ktoré možno zobytniť. úžitková výmera jestvujúceho domu cca 70m2 plocha využitelného. Podlaží sa nachádza obývacia izba s krbom kuchyňa 2 izby kúpeľňa s wc predsieň a chodba.

úžitková výmera jestvujúceho domu cca 70m2. Rodinný dom v časti košice sever s výmerou pozemku 377m2. Pripravený projekt na kompletnú rekonštrukciu a prístavbu k existujúcemu domu s dodatočnou výmerou cca 70m2.

Novostavba Radoveho Rodinneho Domu A4 Stara Spisska Cesta Kosice Sever

Madarsko Rodinny Dom V Obci Keked

Reality Kosice I Sever Realitny Trh Na Nehnutelnosti Sk

Rodinny Dom Kosice Sever Predaj Marbor Real S R O

Pin On Www Okinzercia Sk

Kosice Sever Inzercia Bazos Sk

Adomis Na Predaj Priestranny 7 Izbovy Rodinny Dom Obec Koksov Baksa

Rodinny Dom V Sirsom Centre Kosic

Rodinny Dom Kosice Sever

Lacne Rodinne Domy Na Predaj V Kosiciach Okolie Zoznam Realit

Ponuka Rodinnych Domov Na Predaj Na Severe Str 2 Nehnutelnosti Sk

6 Izbovy Dvojgeneracny Rodinny Dom S 18 Arovym Pozemkom Cana

Rodinny Dom Kosice Sever Dom Mojereality

Rodinny Dom Vila Hurbanova Kosice Sever

Rodinny Dom Kosice Sever Rezervovany Kosice I Sever Bazar Sk

Reality Na Predaj Kosice Sever 59 Ponuk

Na Predaj Rodinny Dom Kavecianska Cesta Kosice Predaj Rodinny Dom Kosice Sever Zoznam Realit

Kosice Bazar Sk Str 3 Bazar Sk

Rodinny Dom

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *