Lehnice Dom Na Predaj

Posted on

Podívejte se na pekný rodinný dom ležící v lehnice. Vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v obci.

Top Reality Moderne Rodinne Domy V Obci Lehnice

Domy a vily rodinný dom vieska okres dunajská streda 65.

Lehnice dom na predaj. Najlepšia ponuka bytov na predaj v lehniciach. Kontaktujte makléře či navštivte i jiné rodinné domy v lehnice. Rodinný dom sa rozprestiera na pozemk.

Reality lehnice rodinný dom sása 73 m2. Direct real rodinný dvojdom len 30 km od ba holodom novostavba 3 izbový terasa oplotený pozemok 300 m2 2x parkovacie miesto. Ponúkame vám na predaj rodinný dom v obci lehnice.

Vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom v. široká ponuka rôznych typov bytov. Reality lehnice pozemok pre rodinné domy.

Domy a vily predaj dunajská streda lehnice ponúkame vám krásny 4 izbový bungalov osadený v novej časti lehníc. Cena za m 2. Lehnice novinka rodinný dom na predaj top ponuka novinka lehnice okres dunajská streda.

Lehnice novinka rodinný dom na predaj top ponuka. Priestranný 4 izbový dvojbungalov so samostatným pozemkom reality lehnice rodinný dom lehnice 125 m2 ponúkame vám na predaj 4 izbový rodinný dom ktorý je súčasťou. úžitková plocha domu je 101 m2 odkladací priestor na povale 15 m2 terasa.

Dunajská streda iba 14 km od dunajskej stredy a 25 km od bratislavy rodinný dom kolaudácia 2001 pozemok 590 m2 zastavaná plocha 1. Jedná sa o tehlový jednopodlažný 4 izbov1 publikované. Rodinný dom na predaj lehnice 146 900 1 430 m2.

Ponúkame vám na predaj rodinný dom v obci lehnice. Jedná sa o tehlový jednopodlažný 4 izbov1 publikované. Ponúkame vám na predaj kvalitne postavený rodinný dom v obci lehnice okr.

Pekné prostredie obce v ktorom nájdete pokoj a kľud bývania na dedine. Domy a vily rodinný dom horná potôň okres dunajská streda 75 000 viac. Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v obci lehnice časť sása v novej lokalite na okraji obce smer oľdza rodinný dom je samostatný prízemný s valbovou strechou.

U tohoto rodinného domu patrí stav je uveden jako novostavba osobný vlastnictví z celkového počtu 1 podlaží o ploše 110 m2 pozemek o velikosti 600 m2 více. Rozloha rodinného domu celých 110 m2 a cena je pouhých 148 000 euro obj. Rodinný dom na predaj lehnice 144 900 1 115 m2.

Pozrite si súkromnú a realitnú inzerciu. 370 000 44 fotiek. Byty na predaj v oblasti lehnice.

370 000 typ. Domy a vily rodinný dom sása lehnice okres dunajská streda. Direct real predaj stavebných pozemkov pre rodinné domy v obci lehnice veľký lég výmera od 500 600 m2 rezervácia je možná.

Rodinný dom na predaj lehnice 144 900 1 115 m2.

Predaj Rodinny Dom Lehnice 3 Izbovy Rd Lehnice Cast Masnikovo Reality Investicne Nehnuteľnosti Rodinny Dom Predaj Lehnice

Investicne Nehnuteľnosti

4 Izbovy Rodinny Dom Na Predaj Lehnice Dunajska Streda Bazos Sk

Na Predaj 4izbovy Rodinny Dom Lehnice

Top Reality Na Predaj Rodinny Dvojdom Lehnice

Novostavba Lehnice Predaj Novostavby Rodinneho Domu Pozemok 502 M2

Nova Cena Dom V Lehniciach 4 Izbovy Pozemok 1842 M2 Bhs Reality S R O

Reality Lehnice Realitny Trh Na Nehnutelnosti Sk Str 3

Investicne Nehnuteľnosti

Top Ponuka Stavebnych Pozemkov V Lehniciach

Nova Cena Predaj 4 Izb Rd S Krasnym Pozemkom Lehnice Predaj Rodinny Dom Dunajska Streda Lehnice Zoznam Realit

Na Predaj Rodinny Dom Lehnice 145 00

Reality Na Predaj Lehnice 9 Ponuk

Rodinny Dom Lehnice Stranka 2 Top Reality

Rodinny Dom Lehnice Predaj Top Reality

Predaj 4 Izbovy Rodinny Dom Novostavba Lehnice Predaj Rodinny Dom Dunajska Streda Lehnice Zoznam Realit

Predaj Rodinny Dom Lehnice Rodinny Dom V Pokojnej Casti Lehnic Na Predaj 25 Km Od Bratislavy Reality Reality Planet Rodinny Dom Predaj Lehnice

Lehnice Novinka Rodinny Dom Na Predaj Top Ponuka

Reality Planet Predaj Rodinne Domy Rodinny Dom

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *