Dom Do Svahu Projekt

Posted on

Tento bungalov je usazen na svažité parcele kterou kopíruje různými výškovými úrovněmi a organickými tvary. Projekt trojizbového rodinného domu vhodného do svahu je pre menšiu rodinu ktorá uvíta priestor pre domáce práce a dostatok odkladacieho priestoru.

Projekt Domu Vo Svahu Fil Ned Atelier Architecture House House Styles

Pod obytnú zónu sa zmestila aj malá garáž.

Dom do svahu projekt. Prízemie tvorí priestranná obývacia miestnosť s kuchyňou a samostatná miestnosť využiteľná ako spálňa alebo hosťovská izba. Chránime váš zámer a urobíme všetko preto aby sme splnili vaše očakávania. Navrhuje projektujeme a realizujeme jedinečné stavby.

Bungalov ve svahu do l s garáží a plochou střechou černošice. Keď sa doňho poriadne zahľadíte nenechá vás ľahostajným. Všetci profesisti pred začatím projekčných prác majú predložený.

Dom patrí do kategórie top najpredávanejších projektov. Zamilujete sa doňho a kúpite si pozemok vo svahu. Stavba tak zbytočne nezaberá priestor záhrady a obyvatelia sú zároveň chránení pred prípadnou povodňou.

Poschodový rodinný dom klára je vhodný dom do svahu či štandardného rovinatého terénu. Ak uvažujete o stavbe domu vo svahu ste na správnom mieste. Projekt domu bude spracovaný po odsúhlasení štúdie investorom.

Ako bonus máte možnosť pozrieť sa aj na diaľku pomocou internetu na navrhovaný dom v programe s našim architektom. Tento nízkoenergetický rodinný dom je vhodný na rovi. Projekt rodinného domu je možné objednať do 3 pracovných dní.

V závislosti od pozemku je možné postaviť dom ako dvojpodlažný podpivničený alebo čiastočne podpivničený prípadne aj ako bungalov na rovný pozemok. útulný rodinný dom pre pohodlné bývanie menšej 2 3člennej rodiny. Sme špecialisti na domy vo svahu.

Je určený pre 5 až 7 člennú rodinu. Projekt domu je dostupný aj v zrkadlovom prevedení takisto sú možné menšie aj väčšie úpravy v projekte bungalovu. Projekt trojizbového rodinného domu vhodného do svahu pre menšiu rodinu ktorá uvíta priestor pre domáce práce a dostatok odkladacieho priestoru.

Projekt domu môže byť postavený ako podpivničený čiastočne podpivničený dvojpodlažný ale aj ako bungalov. Pre využitie akcie je potrebné uhradiť vopred celú sumu za projekt a do poznámky vložiť text. Nakoľko sa jedná o dom vo svahu obytnú časť tvorí jednoduchý pozdĺžny bungalov umiestnený na šiestich nadzemných pilieroch.

Nízkoenergetický dům s vlnou a obytným podkrovím krmelín u ostravy.

Legner Architekt Dum Ve Svahu In 2020 Architecture House House Styles Architecture

Rodinny Dum Ve Svahu Architektura Architektura A Design Shingle House Architecture Arch House

Projekt Domu Vo Svahu Hľadat Googlom House Styles Outdoor Decor House

Vysledek Obrazku Pro Dum Ve Svahu Projekt House Styles House Home

Projekt Domu Vo Svahu Fil Ned Atelier House Styles Modern House House

Kvalitny Projekt Domu House Styles Architecture House

Projekt Domu Vo Svahu Hľadat Googlom Outdoor Decor Decor Outdoor

Moderni Rodinny Dum Ve Svahu House Styles Outdoor Decor House

Projekt Domu Vo Svahu Fil Ned Atelier Modern Family House Family House House

Pin On Ned Atelier

Projekt Domu Vo Svahu Hľadat Googlom Outdoor Decor Outdoor Storage Outdoor

Pin On Projekt Na Kopci

Fotogalerie Dum 5 V Prudkem Svahu Ma Nevyhodnou Polohu Vuci Silnici Z Jihu Zato Krasny

Pin On Moderni Rodinne Domy

Projekt Domu Vo Svahu Hľadat Googlom Google Search

Pin On Dom

Family House Project Bala Ned Atelier Modern Family House Family House Architecture

Pin On Dom

Pin On Projekt Na Kopci

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *