Dom Na Strome Svaty Jur

Posted on

Neboli použité žiadne laky tesnenie je lanové a aj vo vnútri nájdete takmer samé prírodné materiály hlavne drevo. Už veľa ľudí objavilo čaro pobytu v korunách stromov nielen u nás ale aj kdekoľvek po svete.

Pin On Domy

Zenith luxury real estate predáva dom vo svätom jure na pozemku o rozlohe 1490 m2 s obytnou pl1 publikované.

Dom na strome svaty jur. Zenith luxury real estate predáva dom vo svätom jure na pozemku o rozlohe 1490 m2 s obytnou pl1 publikované. Minimálne zasahujú do prírody a ekológia čo sa samotnej stavby týka je na prvom mieste. Lokalita pre naše domy sme vybrali krásne prostredie národného parku veľká fatra kde sa z pavlovej lúky na donovaloch predostiera neobyčajná prírodná panoráma okolitých vysokých hôr a zmiešaných lesov.

Keďže dom je stále v pohybe. Poskytuje návštevníkovi intímny vzťah s prírodou. Rodinný dom na predaj svätý jur 899 900 2 206 m2.

Raňajky sú ďalším zážitkom naviac hlavne deťom sa to určite veľmi páči. V cene darčekovej poukážky je ubytovanie na jednu noc pre 2 4 osoby a raňajkový kôš s čerstvými raňajkami. Keby si teda chcela príroda zobrať dom naspäť jurajova myšlienka je práve taká že by po nich ostalo len veľmi málo stôp.

2020 rodinný dom svätý jur predaj. útočisko pred predátormi skrýša pred dospelými či miesto pre oddych a odpočinok či už osamote alebo s priateľmi. Ste teda srdečne pozvaní prenocovať u nás v domčeku na strome unikátnom dubodome ktorý vytvoril síce človek no hostiteľom mu je mohutný starý dub ktorý dohliada na okolité vinice a lesy už veľmi dlhý čas.

úp je cca 120m2. Objekt je odpoveďou na túžbu človeka prahnúceho po krátkodobom oddychu v tichu lesa no v blízkosti mesta a vinice. Domček na strome dubodom je útočisko úkryt úlet výstrelok nad vinicou.

Dom na strome nezabudnuteľný zážitok pre všetkých. Predáme samostatný rodinný dom vo svätom jure na trvalé bývanie pre rodinu alebo na bývanie spojené s podnikaním. Rodinný dom na predaj svätý jur 899 900 2 206 m2.

Domček je veľmi útulný dobre vybavený na terase sme cez deň pozorovali skákajúce veveričky a v noci s baterkami prebehujúce srnky. Výborné miesto na strávenie zážitkového dňa a noci vo voňavom lese. 170 000 1 416.

Afyreal predaj veľký 5izb dom svätý jur tiché prostredie reality svätý jur rodinný dom fraňa kráľa 179 m2 afy real. Rodinný dom bol kolaudovaný v roku 2003 a bol využívaný ako polyfunkcia. Svätý jur rodinný dom 300 m2 priestranný na svahu malých karpát pripravený na rekonštrukciu reality svätý jur.

Domček je veľmi útulný dobre vybavený na terase sme cez deň pozorovali skákajúce veveričky a v noci s baterkami prebehujúce srnky. Rodinný dom svätý jur od realitiek aj od súkromných osôb. Výborné miesto na strávenie zážitkového dňa a noci vo voňavom lese.

Z pohodlia a bezpečia terasy domčeka môžete sledovať tie najkrajšie západy slnka vychutnať si pohľad na nočnú oblohu a začuť zvuky divokej prírody. Vlastný domček na strome láka ľudí už oddávna. Drobná celoročne využívaná drevostavba pár metrov nad povrchom ktorá rešpektuje prírodu v celej svojej kráse.

Pozrite si pekné príklady zo sveta na. Jeho vrchná časť bola využívaná n.

Domcek Na Strome Kacin Bratislava Garden Arch Outdoor Outdoor Structures

Pin On Arch

Rd V Neporadzi Tree Plants Tree Trunk

Bardejov Great Places To Travel Slovakia Svaty Jur

Pin On Krasne Miesta Na Slovensku

Pin On Domy

Svaty Jur Is A Small Town Northeast Of Bratislava Slovakia View Of The Svaty Jur C Laco Zachar Bratislava Ferry Building San Francisco Slovakia

Dubodom Svaty Jur Archinfo Sk In 2020 Outdoor Outdoor Furniture Sets Outdoor Living

Dubodom Outdoor Decor Patio Outdoor

Pin On Domy

Slovakia Svaty Jur Romanesque Gothic Church Photo By Elena Sabadosova

Pin On Domy

Pin On Moja Vlast Slovensko

Pin On Domy

Pin On Arch

Jar V Malych Karpatoch A Modre Jar Karpaty Malokarpatskaoblast Modra Svatyjur Vinosady Pezinok Spring Slovensko Vinice Travel World Bratislava

Pin On Domy

Pin On Slovensko V Obrazoch Karel Plicka

Pin On Domy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *