Dom Kosice Sever

Posted on

Dom je 2 podlažný pričom na 1. Rodinný dom na predaj domy na predaj domy predaj.

Pin On Slovakia

ďalšie informácie popis nehnuteľnosti.

Dom kosice sever. Na prízemí je kúpeľňa obývačka kuchyňa 2 x izba na poschodí 2 x izba podkrovie toho času slúži ako sklad. Podlaží sa nachádza chodba spálňa s balkónom 2x detská izba terasa a kúpeľňa so sprchovacím kútom a wc. Dom je po čiastočnej rekonštrukcií.

150m2 obytnej plochy 540m2 pozemok čiastočne podpivničený 55m2. Národná trieda košice sever okres košice i košický kraj sk 1 060 00 m. Tento rodinný dom je umiestnený na pozemku o výmere 1179 m2 zastavan.

Chcete bývať v tichom prostredí v meste alebo podnikať a zároveň bývať. Dom je podpivničený v pivnici je kotolňa a 2 miestnosti. 40 v mestskej časti košice sever.

Rodinný dom vila hurbanova košice sever. Predáva sa aj so zariadením. Predané 5 izbový dom blízko centra košice sever pozemok 510 m2.

Stavba bola daná do užívania v roku 1998. Rodinný dom v časti košice sever s výmerou pozemku 377m2. Tento rodinný dom je umiestnený na pozemku o výmere 1179 m2 zastavan.

Dom je 2 podlažný pričom na 1. Architektonický vzhľad vily vznikol v renomovanom projekčno architektonickom štúdiu kopa táto jedinečná funkcionalistická stavba svojim. Ponúkame na predaj 5 izb.

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj rodinný dom vilu situovanú v lukratívnej časti mesta košice a to na ulici hurbanova č. V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj rodinný dom vilu situovanú v lukratívnej časti mesta košice a to na ulici hurbanova č. Podlaží sa nachádza obývacia izba s krbom kuchyňa 2 izby kúpeľňa s wc predsieň a chodba.

Podlaží sa nachádza chodba pracovňa vstupná hala s krbom obývacia izba kuchyňa špajza kúpeľňa s vaňou a wc. Tak máme tu pre vás na predaj 5 izbový 1 podlažný rodinný dom s podkrovím a podpivničeným situovaný v košiciach mestská časť sever s úžitkovou plochou 237 m 2 so zastavanou. Rodinný dom košice sever 11 11.

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa na ulici lesná v mestskej časti košice sever. Na prízemí je kúpeľňa. Ponúkame na predaj rodinný dom košice sever.

Javorreal ponúka na predaj rodinný dom košice sever. Stavba bola daná do užívania v roku 1998. Rodinný dom na predaj košice sever 207 000 549 m2.

40 v mestskej časti košice sever. Predám rodinný dom košice sever rozalia liptovská ulica zastavaná plocha 124m2 popis. 2020 zmazať upraviť topovať v exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa na ulici lesná v mestskej časti košice sever.

Westernove Mestecko Chata Klatovianka Kosice Kam Na Vylet Vychodne Slovensko House Styles Cabin House

The St Elisabeth Cathedral Is A Gothic Cathedral In Kosice It Is Slovakia S Biggest Church As Well As One Of T Unique Doors Beautiful Doors Gothic Cathedral

Gaderska Dolina Veľka Fatra Country Roads Slovakia Road

St Elizabeth Cathedral In Kosice Kosice Cathedral Bratislava

3 Izbovy Tehlovy Byt Kosice Sever Obrancov Mieru 1 Kosice Severe

Hrustin Orava Slovensko Slovakiya Slovakia Old Photos Eastern Europe Castle

St Elisabeth Cathedral The Largest Church In Slovakia With A Capacity Of Over 5 000 People And The Easternmost Gothic Cath Cathedral Kosice Gothic Cathedral

Chata M R Stefanika Fotografia Priroda Galeria

Oravsky Hrad V Zimnom Sate Castle Heart Of Europe Slovakia

Pin By Rb On Zemne Stavby Zelene Strechy Map Screenshot Map Screenshots

Pin On Fotografie

St Elisabeth Cathedral Kosice

Kosice Dom Sv Alzbety Severna Brana I 2017 Cathedral Barcelona Cathedral Cologne Cathedral

Brhlovce Unique Houses Cliff Dwellings Places

Statne Divadlo Kosice 2014 Art Painting Artist

St Elisabeth Cathedral Kosice Slovakia Cathedral Cathedral Church Kosice

Dokonceny 3 Izbovy Sever Hroncova 72 M2 2x Loggia Ov Kupeľna

Pin On Historicke Pamiatky

Pin On Www Okinzercia Sk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *