Moderny Dom Kocka

Posted on

Po odsúhlasení štúdie a predbežnej ceny môžeme podpísať zmluvu o budúcej zmluve na dom. Prvá kocka je technická časť garáž pre dve autá miesta s technickou miestnosťou a šatníkom cez ktorú sa môžeme dostať priamo do chodby.

96 Awesome Modern Minimalist House In 2020 Architektura Domy Domovy Dizajn

Prvi stanovalci naj bi se v sobe v roza kocki kot so poimenovali novogradnjo vselili predvidoma v začetku jeseni.

Moderny dom kocka. Prioritou bol pre nich hlavne komfort a flexibilita. Táto zmluva vás nezaväzuje k stavbe domu ale na základe nej vám pripravíme projekty na stavebné konanie a dostávate sa aj do predbežného plánu na realizáciu domu. Reprezentatívna pravá časť prízemia je každodennou časťou života ideálna pre večerné koktailové.

Systém ktorý vám dáva slobodu si nastaviť vaše domáce technológie. Druhá kocka je denná zóna tretia je nočná zóna. V neposlednom rade poskytuje projekt poschodového rodinného domu v prípade optimálneho riešenia vyššiu bezpečnosť priestorov na poschodí tak.

Na pravej strane je priechod do domu. Celý dom bol navrhnutý ako tri samostatné kocky ktorých spojovacím článkom je chodba. Vďaka vysokej účinnosti rekuperácie až 95 sa dosahuje úspora nákladov na vykurovanie a s entalpickým výmenníkom tepla je možná tiež rekuperácia vlhkosti až 65.

Prvá kocka je technickou časťou je tam prístrešok pre 2 autá s technickou miestnosťou. Dom si postavila štvorčlenná rodinka s ďalším prírastkom na ceste. Navyše teplo z prízemia stúpa smerom hore čo v zime temperuje vrchnú obytnú časť.

Na prízemí nájdete garáž kuchyňu jedáleň a presvetlenú vzdušnú obývaciu izbu s neviditeľným schodiskom vedúcim na druhé poschodie popod rad dizajnových závesných svietidiel. Celý dom je navrhnutý ako tri samostatné kocky ktorého spojovacím článkom je chodba. Poschodový dom má vyššiu energetickú efektivitu nakoľko má väčšinou menšiu plochu obvodového plášťa vzhľadom k poskytnutému priestoru.

Systémy komfortného vetrania pre optimálnu výmenu vzduchu. Novi dom upokojencev v dravljah bo imel svojega frizerja in pedikerja nova enota doma upokojencev center ljubljana v dravljah bo kmalu končana. Pomôžeme vám so skompleto.

Ak si budete želať vypracujeme vám aj doplnkové projekty potrebné na stavebné konanie. Zx168 je moderný exkluzívny dom v odtieňoch sivej s veľkými zaskleniami a jednoduchými dekoratívnymi prvkami ktoré slúžia ako krytina.

Pin On Moderny Dom Kocka

Pin On Dom

Hartl Haus Verbindet Moderne Architektur Mit Klassischem Villenstil Hartl Haus Moderne Architektur Haus

Affordable Interior Design Denver Interiordefinecoupon Product Id 1892965683 5galloninteriorpaint Modern House Design House Design Architecture House

Shipping Cntainer House Design Ideas 1 Best Modern House Design Modern House Design Building A Container Home

Pin On Moderny Dom Kocka

Pin Na Nastenke Kocka Rekonstrukcia

Mosa Com Rf0524 Faenhuskervey Private Home Nl Mosa Mosatiles Tiles Ceramics Interior Insp Facade Design House Architecture Design Architecture Details

Pin On Dom

Pin On Moderny Dom Kocka

Prestavba Radoveho Domu Ceska Cena Za Architekturu Home Decor Home Dining Table

Pin On Stavba Domu Na Kľuc

Pin Na Nastenke Biele Kocky Domy

Rodinny Dum Es Qubus Iii Ce 142 75 M2 5 Pokojov 1 677 300kc A0 House Styles Outdoor Decor House

Pin On Architektura

Pin On Moderny Dom Kocka

Pin On Rekonstrukcia

This Bright Minimalist Villa Will Make You Dream In 2020 House Designs Exterior Modern House Design House Exterior

Vysledok Vyhľadavania Obrazkov Pre Dopyt Prestavba Domu Ze 70 Let House Styles House Outdoor Decor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *