Dom Odborov Istropolis

Posted on

Súčasný dom odborov a jeho okolie chce investor prestavať. Rokov znak a symbol doby vrstva v štruktúre mesta ktorá by mala zostať zachovaná.

Pin On Collection

Predstavenie nového istropolisu vyvolalo z logických dôvodov mimoriadny záujem médií a obrovský počet reakcií.

Dom odborov istropolis. Dom odborov žilina divadlo prenájom miestností školenia. Dom odborov istropolis na trnavskom mýte v bratislave 16 7 2020. Dom odborov istropolis na trnavskom mýte v bratislave.

Kým nie je uvedené vypredané vstupenky je možné zakúpiť v pokladni. Veľká väčšina sa venuje jedinej téme asanácii pôvodného komplexu istropolis. Istropolis je podľa žalmana typickou budovou architektúry moderny zo 60.

Počíta v ňom s kultúrno spoločenským centrom dvoma obytnými budovami troma administratívnymi budovami a kongresovým hotelom. Na bratislavskom trnavskom mýte plánuje developer immocap vybudovať projekt nový istropolis. Hoci budova a priestor pred ňou má od roku 2017 nového majiteľa spoločnosť trnavské mýto v minulosti first spv za ktorou stoja developeri immocap group a yit tí aj v tejto chvíli.

Námestie by nechal upraviť a doplniť podzemným parkoviskom fasádu iba opraviť a vnútro zrekonštruovať. Dom odborov podľa architekta určite stojí za zachovanie. 421 41 7232 064.

ľuboš pilc pravda zbúraním domu odborov istropolis na bratislavskom trnavskom mýte príde bratislava i slovensko o jedno z najvýznamnejších diel povojnovej moderny vysoko hodnotené v domácich odborných kruhoch ale aj v zahraničí. Z toho jedna stavba má mať výšku 116 metrov. Milovníci modernistickej architektúry obviňujú developera z neúcty voči historickému a kultúrnemu.

A a 4 16. Martin mikláš na snímke je interiér domu odborov istrololis miestnosti v podzemí a v zákulisí ktoré neboli dotknuté od devädesiatych rokov minulého storočia. Dom odborov istropolis staršie dom revolučného odborového hnutia dom odborov a techniky je kongresovo kultúrne centrum na trnavskom mýte v bratislave vznikalo v rokoch 1956 81 autormi projektu boli ferdinand konček iľja skoček a ľubomír titl pre výstavbu domu odborov istropolis bol berchtoldov palác postavený 1832 zbúraný 1981 v zadnej časti areálu zbúraný.

Prenájom divadla a zájazdy 421 903 707 433 informácie 421 2 50 22 87 39. Mária trnková kultúrno duchovné centrum s ústredným sakrálnym priestorom trnavské mýto bratislava slovensko dom odborov istropolis dom revolučného odborového hnutia dom odborov. Recepcia domu odborov telefónne číslo.

Dom odborov istropolis sa nedá zachrániť. 28 07 2020 13 30 00 adrian gubčo. Dom odborov istropolis trnavské mýto 1 831 04 bratislava mapa.

Istropolis bývalý dom odborov by sa mohol zmeniť na národné kultúrne a kongresové centrum. 12 00 18 00 v deň predstavenia do 19 00 platba len v hotovosti. Argumentuje tým že budova nevyhovuje.

Vstupenky 421 2 50 22 87 39 421 905 668 070 pokladňa 421 2 50 22 85 30 otvorená v pracovné dni. Budúcnosť domu odborov na bratislavskom trnavskom mýte nie je verejnosti naďalej jasná.

Pin On Bratislava

Stara Bratislava Bratislava Historia

Pin On Bratislava

Pin On Bratislava

Incheba Vladimir Dedecek Bratislava Miesta Mesta Bratislava Nostalgia

Pin On Bratislava

Pin On Ttransport

Pin On Bratislava

Pin On Bratislava

Pin On Bratislava

Slovak Architecture Of The 60 S And 70 S Skyscraperpage Forum Architecture Architecture Set Architect House

Kliknite Pre Zobrazenie Veľkeho Obrazka Bratislava City Slovakia

Istropolis Moderna Miesta Mesta

Unitas A Okolie Kedysi Bratislava Sme Sk Bratislava New York Skyline Skyline

Pin On Bratislava

Pin On Bratislava

Istropolis Bratislava Bratislava

Unitas A Okolie Kedysi Bratislava Sme Sk Bratislava Ako Slovakia

4 Istropolis Bratislava House Styles Architecture Mansions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *