Dom Na Kluc 5 Izbovy

Posted on

Na základe vašej predstavy a po obhliadke pozemku vám náš projektant pripraví návrh domu a bude ho upravovať až k vašej úplnej spokojnosti prípadne finančným možnostiam. Na slovensku je viac ako 500 stavebných firiem.

Bungalov Lisa 5 Family House

3 izby 85 m 2 na kľúč s doskou za 68 000 eur dph.

Dom na kluc 5 izbovy. Vďaka minimalizácií hluchých miest poskytuje tento dom veľkorysý priestor jednotlivých miestností. 4 izby 104 m 2 na kľúč s doskou za 83 900 eur dph. To všetko napriek svojim malým vonkajším rozmerom vďaka ktorým sa dá postaviť za priaznivých cenových.

Bez platieb vopred a šedivých vlasov potom. Firmu mipav sme si vybrali náhodne bez akýchkoľvek doporučení a neoľutovali sme to ani raz počas stavby takže za nás môžem firmu mipav jedine odporučiť. Robili ako výstavbu tak aj kolaudáciu.

Následne vypracuje kompletnú projektovú dokumentáciu pre stavebné povolenie aj realizáciu stavby jej cena je 1 450. Flexim family 5 izbový bungalov 127m 2 ú p 11x15m. Pokiaľ máte záujem môžete si vybrať dom aj na základe jeho pôdorysu.

Montované domy na kľúč katalóg montovaných domov so základovou doskou v cene. Pripravili sme pre vás základné projekty najpredávanejších velkostných kategórií domov na slovensku. Cena projektu platí pre jednopodlažný rodinný dom bez podpivničenia a.

Obrovské ďakujem firme mipav vďaka ktorej máme náš krásny domček za celkový prístup bezproblémovú komunikáciu zo strany pánov mačieka mankovica a všetkých pánov majstrov ktorí sa podieľali na stavbe domu. Prémiový rodinný dom vhodný aj na užšie pozemky. Máme dlhoročné skúsenosti so stavbou nízkoenergetických murovaných domov na slovensku aj v rakúsku.

4 izby 83 m 2 na kľúč s doskou za 66 400 eur dph. Výstavbu realizujeme v bratislavskom a trnavskom kraji. V prípade že vám niektorý z projektov nevyhovuje alebo by ste v ňom chceli vykonať akékoľvek zmeny dohodnite si s nami stretnutie a náš projektant sa vám bude venovať aby ste spoločnými silami vytvorili ten pravý dom pre vás.

Projekt domu i110 4 izbový 112m 2 šírka 9 0m dĺžka 19 7m. Projekt domu l110 4 izbový 114m 2 šírka 12 8m dĺžka 13 7m. Stačí si priviezť nábytok a môžete býva.

Poctivý murovaný dom už za 4 mesiace. Murované domy na kľúč je spôsob kompletného zhotovenia rodinného domu našou spoločnosťou čo vám ušetrí mnoho starostí času ktorý môžete venovať vášmu zamestnaniu či rodine a to všetko so zárukou a fixnou sumou. Projekt domu o130 5 izbový 4 g 130m 2 šírka 13 6m dĺžka 12 8m.

V moba buildings sa zaoberáme realizáciou moderných ultra nízkoenergetických montovaných a murovaných domov v rôznych etapách vyhotovenia hrubá stavba holodom dom na kľúč. Bývame už viac ako 2 roky a sme veľmi spokojní. Dom bol postavený rýchlo kvalitne bývame už 2 5 roka a sme nadmieru spokojní.

Projekt domu i116 4 izbový 116m 2 šírka 9 9m dĺžka 14 8m. Všetkým ktorí váhajú vrele montovaný dom od vasdom odporúčame rodina hanáková horenická hôrka pri rozhodovaní akú stavbu rodinného domu si vybrať sme sa rozhodli pre montovaný dom od vasdom. Projekty ako aj realizáciu upravujeme podľa požiadaviek investora.

Tieto domy majú už v cene všetko čo potrebujete aj základovú dosku a kompletné vybavenie interiéru. Tak prečo stavať s nami. Bungalovy ale aj poschodové domy menšie domy do 90m2 ale aj inteligentné domy naša ponuka domov so základovou doskou v cene je rozsiahla.

5 Izbovy Dom Archives Prominent Stav

Projekty Montovane Domy Na Kľuc Pasivny Dom Katalog Rodinne Domceky

Rodinny Dom Bungalow 5 Projekty Rodinnych Domov Mecon Sk

Prizemny 5 Izbovy Rodinny Dom Vhodny Aj Na Uzky Pozemok Bungalow 213 Prodom Spol S R O

Ruta Poschodovy Dom 5 Kk Stavmaxbb

5 Izbovy Bungalov Top Projekt Roku 2019 Bungalow 179 Prodom Spol S R O

Domy S Garazou Goldhouse Sk Rodinne Domy Na Kľuc

Bungalov Luna 5 Family House

Pin On Nase Projekty

Bungalov Lea 5 Family House

Jednoduchy 5 Izbovy Rodinny Dom S Valbovou Strechou Spracovany Aj Vo Virtualnej Realite 3d Bungalow 167 Prodom Spol S R O

Top Reality Realitna Kancelaria Kľuc 5 Izbovy Poschodovy Rodinny Dom V Obci Horna Krupa

Projekt Domu Bungalov 5 Izieb Kuchyna Vo Vintage Style

Co Tak 5 Izbovy Rodinny Dom S Garazou Nizkoenergeticke Domy Na 1 Facebook

Maly 5 Izbovy Dom S Garazou Klassik 142 Prodom Spol S R O

Bungalov Emma 5 Family House

Domy Sladkovicovo Top Reality

Predaj 5 Izbovy Murovany Dom Na Kľuc Juraj 156 M2 Primareal Eu

Krasny 5 Izbovy Bungalov Do Tvaru L S Prekrytou Terasou Bungalow 216 Prodom Spol S R O

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *