Dom S Bazenom Na Predaj

Posted on

Dom sa nachádza za tromi mostami v nových zámkoch. 105 21 m2 terasa na prízemí 9 36 m2 záhrada o výmere 50 m2 cena domu v štandarde s kuchynskou linkou vrátane klimatizác.

Pin On Interier

Ponúkame na predaj rodinný dom s 3 samostatnými bytovými jednotkami a dvoma garážami.

Dom s bazenom na predaj. Váš najlepší nástroj na vyhľadávanie nehnuteľností na webe. Cez 400 tisíc užívateľov za deň. Vysoko kvalitný a priestranný dom s bazénom na predaj sa nachádza v západnej časti mesta makarska celková obytná plocha 500 m2 sa nachádza na pozemku 600 m2 s vynikajúcim turistickým potenciálom a veľmi dobrými obchodnými výsledkami.

Na predaj 4i rodinný dom v radovej zástavbe kolaudácia r. Vyberajte z 162 inzerátov. Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom s garážou pre dve autá.

5x izba jedáleň kuchyňa komora sklad špajza 2x kúpeľňa s 2x wc bazén 2x garáž pracovňa obyvacia izba. Dom bol od základov zrekonštruovaný a rozšírený o novú prístavbu. Pozemok má rozlohu 762m2.

Ponúkame na predaj kompletne prerobený 5izbový rodinný dom. Viac ako 600 000 domov bytov pozemkov a nebytových priestorov. Top ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v toskánskom štýle úp 112 1m2 pozemok 555m2 kolaudácia 12 2.

Dom s bazénom gohome predaj a prenájom nehnuteľností. Predaj rodinný dom martin vila s bazénom na pozemku 2498 m2. Rodinná vila na predaj bratislava rusovce 800 000 1 600 m2.

Rodinný dom disponuje s ú1 publikované. 2 apartmánová villa so súkromným prístavom trogir. Rodinný dom na predaj.

Ponúkame na predaj samostatne stojaci 5 6 izbový dvojpodlažný tehlový rodinný dom so sedlovou strechou s obytným podkrovím s dvojgarážou a vonkajším bazénom je aj čiastočne podpivničený dom je postavený na mierne svahovitom oplotenom veľkom pozemku s celkovou výmerou 1 198 m2 je štvorcového tvaru. Rodinný dom je rozdelený na viac častí. Dom s bazénom kliknite a určite nájdite.

Reality dom s bazenom inzercia. Rodinný dom na predaj chorvátsky grob 372 000 1 860 m2. Nájdite čo potrebujete vo vašej kategórii.

Rozloha domu je okolo 380m2. Obytná plocha domu je aktuálne 254m2 a je postavený na pozemku s výmerou 1562m2. Postavený v roku 2005.

Predajte ľahko a rýchlo na bazoš sk. Celá rekonštrukcia domu bola realizovaná v roku 2008 podľa projektovej dokumentácie a pod priamym dohľadom projektanta.

Pin On Domy

Pin On Dvor A Zahrada

Directreal Ponuka Znizena Cena Krasna Novostavba S Bazenom Flat Screen Flatscreen Tv Electronic Products

Nadstandardna Chalupa S Bazenom

Pin On Napady Do Domu

Pin On Raca Dom

Pin On Interier

Pin On Reality V Bratislave

Na Predaj Nadstandardny 4i Byt S Terasou A Bazenom Novostavba Ruzova Dolina Magnum

Pin On Zahrada

Pin On Raca Dom

Pin On Domy Projekty

Pin On Domy

Pin On Raca Dom

Pin On Napady Do Domu

Pin Auf Napady Do Domu

Predaj Luxusna Rodinna Vila S Bazenom Home Home Decor Furniture

Pin On Napady Do Domu

Pin On Raca Dom

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *