Poschodovy Dom Do Svahu

Posted on

Tento bungalov je usazen na svažité parcele kterou kopíruje různými výškovými úrovněmi a organickými tvary. Zrušiť projekty domov nízkoenergetické rodinné domy zobraziť pôdorysy.

Modern Family House Tret Project

Nízka sedlová strecha a poschodie bez šikmín ale ten dom by asi vyzeral od ulice velmi.

Poschodovy dom do svahu. Výška strechy 5 7 m. Zamilujete sa doňho a kúpite si pozemok vo svahu. Zaujímal by ma váš názor.

Celková úžitková plocha 220 95 m 2. úžitková plocha poschodia m 2. M oderný priestranný rodinný dom s plochou strechou bez podpivničenia.

Maxin 4 izbový 104 m 2 úžitkovej plochy naladený k dokonalosti projekt domu maxin. Nevieme sa ale rozhodnúť akú dať na domček strechu. Obytná plocha 88 9 m 2.

Klasický dům se sedlovou střechou a moderními prvky je přirozeně zasazen do poměrně strmého svahu díky uskakujícím podlažím. Dispozíciu domu tvorí vstupná miestnosť kúpeľňa a krásna zimná záhrada. Obostavaný priestor 1 161 7 m 3.

Keď sa doňho poriadne zahľadíte nenechá vás ľahostajným. Nízkoenergetický dům s vlnou a obytným podkrovím. Poschodový rodinný dom klára je vhodný dom do svahu či štandardného rovinatého terénu.

Eko104 4 izbový 104 m 2 úžitkovej plochy racionalne koncipovaný bungalov projekt domu eko104. Like105 4 izbový 107 m 2 úžitkovej plochy útulný ostrovček projekt domu like105. 5 izbový rodinný dom je vhodný pre 5 6 člennú rodinu.

Projekt domu je dostupný aj v zrkadlovom. Bungalov ve svahu do l s garáží a plochou střechou černošice. úžitková plocha prízemia 139 0 m 2.

Dom je strednej veľkostnej kategórie s dvomi plnohodnotnými poschodiami. Live 4 izbový 108 m 2 úžitkovej plochy zážitok z bývania projekt. Je určený pre 5 až 7 člennú rodinu.

Radi vám vytvoríme harmonický dom ktorý dokonale prispôsobíme vášmu životnému štýlu a predstavám od návrhu po kolaudáciu. Zastavaná plocha 211 1 m 2. Máme mierny svahovitý pozemok a do svahu zarovno s cestou plánujeme dať garáž dalej bude prízemie a jedno poschodie s balkónom.

V našom katalógu predstavujeme možnosti návrhu dispozície a voľby materiálov. Dom aj do rušnejších ulíc projekt domu max. Je to dom malej veľkostnej kategórie určený pre 2 člennú rodinu.

Kompaktný poschodový rodinný dom do svahu mirka je vhodný ako dom na úzky pozemok. Domy vo svahu upravíme a prispôsobíme vašim predstavám či pozemku. Ideme stavať rd a práve sme vo fáze výberu projektu.

Na prízemí sa nachádza denná časť domu kuchyňa jedáleň a obývacia izba kúpeľňa spojená s wc špajza kotoľňa a. Rodinný dom vo svahu suterén a obývané podlažie s veľkou terasou. útulný rodinný dom pre pohodlné bývanie menšej 2 3člennej rodiny.

Podrobnejší popis poschodového domu na kľúč. Prízemie tvorí priestranná obývacia miestnosť s kuchyňou a samostatná miestnosť využiteľná ako spálňa alebo hosťovská izba. Zdielať dom mailom odoslať.

Apex A S R O Stylove Projekty Pre Uzke Pozemky

Rodinny Dom M Djs Architecture

Poschodovy Rodinny Dom Klara Katalogove Projekty Devlev

Projekt Domu Bru

Projekt Domu Vo Svahu Hľadat Googlom House Styles Outdoor Decor House

Rodinny Dom Zahorska Bystrica Krce Bungalov S Dvomi Podlaziami Plus2

Pin On Ned Atelier

Prihlasenie Modrastrecha Sk House Styles Outdoor Structures Outdoor Decor

Montovane Rodinne Domy Z Betonovych Modulov

Projekty Rodinnych Domov Vo Svahu Stavmaxbb

House Design By Zoltan Belokostolsky Family House House House Styles

Tak Jednoduchy Dum Postavi Jedine Architekt Design Lidovky Cz House Styles Architect Outdoor Decor

Moderne Domy Projekty Archives Ned Atelier

Projekty Rodinnych Domov 3d Archives Ned Atelier

Projekty Zdravydom Sk Nizkoenergeticke A Pasivne Rodinne Domy Architect Outdoor Decor Outdoor Structures

Pin On Architekten

Interiery에 있는 핀

Pin On Projekt Na Kopci

Dvojpodlazny Dom S Rovnou Strechou Projekt Vizualizacia Plus2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *