Dom Umenia Pie Any Kontakt

Posted on

Galileo corporation s r o čierna voda 468 925 06. Riaditeľka domu umenia piešťany phdr.

Pin On Detske Knihy

Ferdinand milučký na brehu jednej z najvýznamnejších riek slovenska váhu uprostred rozsiahleho parku bol postavený v roku 1980 ako detašované pracovisko slovenskej filharmónie.

Dom umenia pie any kontakt. Beata bučková tatiana. Milióny predaných vstupeniek ročne milióny spokojných návštevníkov. Dom umenia tu organizuje koncerty počas sezóny a je jedným z hlavných spoluusporiadateľov medzinárodného piešťanského festivalu ktorý prebieha každoročne počas letných mesiacov už od roku 1955.

033 24 58 101 e mail. Januára 2021 platí prísny zákaz vychádzania. Programovo prevádzkové oddelenie domu umenia piešťany mgr.

Pri filmových projekciách hlavne na premiérové tituly a na filmy u ktorých sa predpokladá vysoká návštevnosť si vás dovolíme požiadať. Dom umenia moderný impozantný architektonický skvost autor návrhu ing. Opatrenia v súvislosti s koronavírusom.

Vychutnávajte si život s ticketportalom. Dom umenia piešťany nábrežie ivana kraska 1 921 01 piešťany tel. Prosíme návštevníkov o príchod na podujatia v dostatočnom časovom predstihu najneskôr 15 minút pred začiatkom.

Domy piešťany od realitiek aj od súkromných osôb online na reality sk. Dom umenia piešťany nábrežie ivana kraska 1 92101 piestany slovakia rated 4 9 based on 12 reviews v sobotu 3 12 2016 kollárovci v dome umenia. Svojou činnosťou prispieva k významnému obohateniu kultúrno spoločenského života návštevníkov i.

033 76 25 571 ústredňa www domumenia piestany sk. Top ponuka domov v piešťanoch. Nehnuteľnosti a reality na jednom mieste.

Pin On Anioly

Pin On Vintage

Pin On Ostatne Svadba

Rainerova Chata Trip Painting

Pin On Dom Nakup

Pin By Maria Pospisilova On Orava Old Times Old Photography House Styles Photography

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *