Dom Na Kluc

Posted on

3 izby 85 m 2 na kľúč s doskou za 68 000 eur dph. 62 m2 obytná plocha.

Pin On Zahrada

Oskar ideal m4 je prízemný rodinný dom s 3 izbami na spanie určený pre 3 4 člennú rodinu.

Dom na kluc. Cena projektu platí pre jednopodlažný rodinný dom bez podpivničenia a. 4 izby 83 m 2 na kľúč s doskou za 66 400 eur dph. 58 700 zastavaná plocha.

54 800 dom na kľúč. Na základe vašej predstavy a po obhliadke pozemku vám náš projektant pripraví návrh domu a bude ho upravovať až k vašej úplnej spokojnosti prípadne finančným možnostiam. Prečo mať projekt na mieru.

V prípade umiestnenia domu v existujúcej rodinnej zástavbe exteriérový dizajn nie je problém prispôsobiť a zladiť s okolím. 49 m2 rozmer domu. 80 m2 úžitková plocha.

Váš individuálny štýl sa premení do nášho návrhu. Postupne zistíme že domy na kľúč alebo výstavba od skutočných profesionálov by nám ušetrila množstvo času a hlavne nervov. Inak povedané tento dom sa zmestí aj na pozemok.

Poctivý murovaný dom už za 4 mesiace. Pri prvej myšlienke na svoj dom si často nevieme predstaviť čo všetko výstavba obnáša. 4 izby 104 m 2 na kľúč s doskou za 83 900 eur dph.

Rodinné domy na kľúč odomknite svoje sny a vyberte si dom na kľúč podľa vašich predstáv. Následne vypracuje kompletnú projektovú dokumentáciu pre stavebné povolenie aj realizáciu stavby jej cena je 1 450. Bez platieb vopred a šedivých vlasov potom.

Váš nový rodinný dom bude pravdepodobne vyjadrovať vašu osobnosť a váš životný štýl. Tak prečo stavať s nami. Na slovensku je viac ako 500 stavebných firiem.

Je vhodný aj pre užšie alebo menšie pozemky nakoľko jeho šírka je 10 1 m a dĺžka 9 5 m. Vďaka veľmi dobrému dispozičnému riešeniu nemá tento dom okná z obytných miestností do bokov a tak sa môže osadiť len 2 m od susedov. 10 0 m x 8 0 m počet izieb.

Veľa ľudí sa snaží šetriť svojpomocnou výstavbou z dostupnejších materiálov kde nerátajú s cenou svojho voľného času a nekalkulujú často. Deň keď sa rozhodnete pre dom na kľúč môže byť jedným z najšťastnejších dní v živote. Dom sa realizuje presne podľa želania zákazníka.

Pri pôdorysnom a funkčnom riešení sa medze nekladú limitom sú len finančný rozpočet a tvar pozemku.

Bungalov Nad 60 000 Bottom Spring Tl 206 Steel House Prefabricated Houses House

Pin On Montovane Domy Nase Rymarovske Domy

Pin On Utulny Domov Nabytok Palety

Pin On Proekt Doma

Bungalov Nad 60 000 Spring Tl 137 In 2020 Outdoor Decor Outdoor Outdoor Structures

Pin On My New Home Inspiration

Vysledok Vyhľadavania Obrazkov Pre Dopyt Domy Na Kluc Do 40000 Domy

Pin On Casas Pequenas

Pin On Housing

Pin On Dom

Pin On Dom

Severus Moderne Domy Montovane Domy Na Kľuc Outdoor Structures Structures Outdoor

Bungalov S Rovnou Strechou Rohe 98 Montovane Domy Na Kľuc House Styles Outdoor Decor Mansions

Finske Zrubove Domy Na Kľuc Spickovej Kvality Zrub Zruby Drevodom Drevodomy Drevene Domy Drevostavby Zrubove Stavby Drevene Zru Home Room Divider Decor

Nizkoenergeticke Montovane Domy Na Kľuc Slovensko Slovakia Slovak Http Www Eko Line Sk Index Php Pg 1 House Styles Mansions House

Severus Moderne Domy Montovane Domy Na Kľuc House Styles Architecture House

Stavba Domu Bungalov Na Kľuc Facade House One Level Homes My House

Pin On Zahrada

Bungalov Do 60 000 Spring Tl 103 My House Plans House Small House

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *