Dom Na Predaj Poprad

Posted on

Zároveň vám prajeme príjemné prežitie vianočných sviatkov a šťastný nový rok 2021. Dom pozostáva z dvoch identických samostatných.

Pin On Bicykel

Obytná plocha domu je 300m2 výmera pozemku 913m2.

Dom na predaj poprad. Sadovej vám ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom postavený na pozemku o výmere 443 m2 so zastavanou plochou 102 m2. Tureality ponúka na predaj veľký slnečný dvojgeneračný rodinný dom s výhľadom na vysoké tatry v lukratívnej lokalite poprad spišská sobota blízko historického centra. Nová cena ponúkame vám na predaj starý gazdovský dom v obci trebejov vhodný na rekonštrukcii môže slúžiť na trvalé bývanie chalupu v peknom prostredí.

Obytná plocha domu je 300m2 výmera pozemku 913m2. Ponúkam na predaj pozemok 374m2 v k u. Domy chaty chalupy bratislava 945 domy chaty chalupy trnava 180 domy chaty chalupy trenčín 123 domy chaty chalupy nitra 415 domy chaty chalupy žilina 194 domy chaty chalupy banská bystrica 158 domy chaty chalupy prešov 122 domy chaty.

2014 savona reality v blízkosti centra popradu na ul. Na predaj trojpodlažný polyfunkčný objekt rodinný dom na námestí v obci mlynica okres poprad. Na predaj polyfunkčný rodinný dom mlynica vysoké tatry.

Tureality ponúka na predaj veľký slnečný dvojgeneračný rodinný dom s výhľadom na vysoké tatry v lukratívnej lokalite poprad spišská sobota blízko historického centra. Tureality ponúka na predaj veľký slnečný dvojgeneračný rodinný dom s výhľadom na vysoké tatry v lukratívnej lokalite poprad spišská sobota blízko historického centra. Rodinný dom na predaj poprad cena na vyžiadanie.

Tureality ponúka na predaj veľký slnečný dvojgeneračný rodinný dom s výhľadom na vysoké tatry v lukratívnej lokalite poprad spišská sobota blízko historického centra. Obytná plocha domu je 300m2 výmera pozemku 913m2. Obytná plocha domu je 300m2 výmera pozemku 913m2.

Pozemok zatiaľ nie je určený na výstavbu rod. Táto nehnuteľnosť má široké možnosti využitia. úžitková cca 100 m2 pozemku 842 m2 na pozemku je aj pivnica a kôlňa predná polovica domu v dobrom stave druhá potrebuje rekonštrukc.

Cena za m2 15 prípadne vymením za suv 4×4 mercedes bmw a pod. Rodinný dom v blízkosti centra poprad sekcia rodinné domy 15. Chcem dostávať podobné inzeráty e mailom.

Kolektív reality alpia vám ďakuje za prejavenú dôveru v roku 2020. 2021 kúpim okolie popradu dom alebo pozemok kľudne piste správu. Označiť zlý inzerát chybnú kategóriu ohodnotiť užívateľa zmazať upraviť topovať.

Predaj domov v poprade.

Galeria Obrazok 13 Home Home Decor Decor

Pin On Re Max Benard Novinky

Pin On Re Max Benard Novinky

Pin On 2 3 Poprad

Pin On Bicykel

Pin On Flatonic Homes For Sale

Galeria Obrazok 30 Structures

Pin On Bicykel

Poprad Slowacja House Styles Mansions Poprad

Galeria Obrazok 15 Home Home Decor Room Divider

Pin Na Nastenke Pekne Domy

Pin On Domy

Pin On Domy

Opat Tu Mame Pre Vas Informacie O Nehnuteľnostiach V Nasej Ponuke Dnes Je To Rodinny Dom Vo Veľkom Slavkove Stavebny Pozemok V Obci Lieskovany Ulica Nova Dom

306 Pasivny Rodinny Dom Horka Okr Poprad Inardex Sk

Pin On Domy A Chalupy

Pin On Bicykel

Pin On Bicykel

Pin On Rodinne Domy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *