Dom Z Lodných Kontajnerov

Posted on

Dnes si ukážeme konkrétny domček od kanaďanky. Krásne nafotené ale s minimom vysvetlujúceho textu.

Modularne A Kontajnerove Stavby Netradicny Sposob Vystavby Asb Sk In 2020 Container House Shipping Container Homes Outdoor Decor

Prvý dom postavený v púšti mojave od ecotech design.

Dom z lodných kontajnerov. V dnešných neľahkých ekonomických časoch sa neustále hľadajú spôsoby ako realizovať svoje predstavy o bývaní a pritom neprekročiť náš často okresaný finančný rozpočet. Claudia na to mala ale iný názor a rozhodla sa pre dom z kontajnerov. Pluvko nešlo mi o chytanie za slovíčka skôr o to že mi prišlo že ja aj zadávateľka otázky si pod pojmom dom z lodných kontajnerov predstavujem niečo ako viď obrázok 1.

Na prvý pohľad je stavba domu z lodných. Cena kontajnerového domu je individuálna. Zatiaľ síce nevídame takéto domy v centier miest sa však rozširujú kontajnerové kultúrne centrá či iné alternatívne stavby.

Síce pri počutí prívlastku kontajnerové nás často napadne dom vyrobený z prepravných lodných kontajnerov aj také a dokonca veľmi útulné už ľudia postavili ide o domy ktoré s nimi majú spoločný názov a podobnosť v tvare. Poznáme ich aj pod pojmom modulárne modulové domy či prefabrikované domy. Lodný kontajner je predsa len menej nákladný ako murovaný dom a väčšina výdavkov sa spája len s jeho dovozom na určené miesto.

Jeden z dôvodov prečo kontajnerové domy naberajú na popularite je ich cena. V dome je jedna samostatná izba kuchyňa s obývačkou kúpeľňa. Kontajnerový dom alebo rodinný dom z lodných kontajnerov je v poslednej dobe veľmi populárny.

Pri stavbe kontajnerového domu sa mnoho ľudí stále bojí používať netradičné materiály. Dom má 42m2 na 4árovom záhradnom pozemku. Predám domček z obytných kontajnerov.

Pozostáva z dvanástich 6 metrových a 12 metrových prepravných kontajnerov. Dom z kontajnerov za 32 000 eur. Nová elektroinštalácia studňa a žumpa.

Je vyrobený zo šiestich kontajnerov má necelých 214 m 2. Domček sa nachádza hneď na vlakovej s. Väčšina týchto domov je napríklad zo strednej ameriky.

Aj na slovensku sa s týmto druhom stavby stretávame čoraz častejšie. Ecotech design dokončil prvý dom postavený z prepravných kontajnerov v roku 2011. Jeden m 2 ho vyšiel približne na 200.

V poslednej dobe zaplavujú internet články o kontajnerových domoch. A ty píšeš o dome ako na obrázku 2. Celý pozemok nieje na fotke vidieť.

Mne išlo o to napísať že dom ako na obrázku 1 len cca 100 m2 nepostavíš za 35 000 a ani bez stavebného povolenia. Možno aj vy patríte medzi ľudí ktorí sa pohrávajú s myšlienkou že by si postavili alternatívny dom z lodných kontajnerov. Závisí od toho čo všetko od kontajnerového domu očakávate.

Každý aj kontajnerový dom je iný. Domy z lodných kontajnerov a ich výhody nižšia obstarávacia cena najväčším lákadlom na týchto domoch je ich cena. To bola aj hlavná myšlienka ktorá stála za vznikom projektu kontajnery nádeje v kostarike.

Napríklad v gruzínsku vytvorili z lodných kontajnerov hotel v nadmorskej výške 2200 metrov nad morom.

Pin On Www Posli Dalej Sk

Kontajnerove Domy

Domy Z Lodnych Kontajnerov Ake Maju Vyhody Stylove Byvanie

Vikendove Sidlo Z Lodnych Kontajnerov Preco Nie Asb Sk

Pin On Vladimir

Elegantny Dom Na Kľuc Kontajnerove Domy Od 28 Tisic Eur

Sikovny Dom Z Lodnych Kontajnerov Asb Sk

Pin On Kontajner

Kontajnerovy Dom Skusenosti Okna A Dvere

Co Je Dobre Vediet O Kontajnerovych Domoch Beevam

Splneny Sen V Podobe Domu Z 11 Lodnych Kontajnerov Nehnuteľnosti Sk

Domov Contfactory Modularne Byvanie

Navsteva Bali Ti Vraj Moze Obratit Zivot Naruby Je Rajom Surferov Aj Oazou Pokoja Miestom Plnym Dobrosrdecnych ľudi Fasci Architecture House Styles Mansions

Kontajnerove Domy Express Stav S R O

Pin On Interier

Kontajner Bory En Twitter Domy Byvanie Dekoracie Livingthedream Dom Z Lodnych Kontajnerov

Kontajnerove Domy A Ich Prevedenie Modularnedomy Sk

Domy Z Lodnych Kontajnerov Nbsp Mconstructions S R O Projekcna Kancelaria

Mobilni A Modulove Domy Weekend Cottages Outdoor Decor Outdoor Structures

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *