Dom Na Kluc S Garazou

Posted on

Do garáží sa dostanete z exteriéru. Projekty domov dom projekt domy na kľúč montované domy stavba domu projekt domu katalóg domov projekt bungálov.

Bungalov Emma 14 In 2020 Outdoor Decor Home Decor

Gold house slovensko s r o michalská 9 811 01 bratislava 421903 226 946.

Dom na kluc s garazou. Váš nový rodinný dom bude pravdepodobne vyjadrovať vašu osobnosť a váš životný štýl. Okrem toho sa postaráme aj o realizáciu terás chodníkov oporných múrov plotov garáži altánkov úprava. 4 izby 104 m 2 na kľúč s doskou za 83 900 eur dph.

Pred domom máte dostatočný priestor na vjazd a výjazd s autom. Projekty domov s garážou disponujú jedným alebo dvomi krytými miestami na parkovanie. ďalej by som chcel vyzdvihnúť precíznosť a cit pre detail od zamestnancov ktorí priamo pracovali na dome či už pri výstavbe nosných stien strechy a nakoniec vnútorných priestorov.

3 izby 85 m 2 na kľúč s doskou za 68 000 eur dph. V porovnaní s okolím bude rovnako výnimočný ako ste vy. úžitková plocha domu je od 102 20 m2 do 113 90 m2 poskytuje svojou vynikajúcou ergonómiou rozloženia priestoru bývania v štvorizbovom rodinnom dome s príslušenstvom.

O jeho bezpečnosť sa postará výklopná garážová brána z odolného materiálu ktorú ovládate diaľkovo. Goldhouse slovakia vám ponúka projekty a výstavbu domov s garážou a nízkoenergetických drevodomov na kľúč. Odomknite svoje sny a vyberte si dom na kľúč podľa vašich predstáv.

Ochota a profesionality tímu z firmy je vysoká. Deň keď sa rozhodnete pre dom na kľúč môže byť jedným z najšťastnejších dní v živote. Na začiatok by som sa chcel poďakovať firme gold house za krásny dom ktorý môžeme spoločne s priateľkou už cca mesiac plne využívať.

Dom na kľúč karin partners vám v spolupráci s jedinou firmou na slovensku ktorá ponúka kompletné služby sprostredkuje dom na kľúč. Klienti majú nie len stavbu domu ale aj celý proces vybavovania bez starostí. Iba u nás nájdete v ponuke rodinný dom s garážou ktorý bude skolaudovaný a dokončený na kľúč typ bungalov v senici v obývanej časti ibv mlyny ktoré poskytujú bezkonkurenčný priestor na bývanie v rodinnom dome v senici časť sotina.

Pin On Nase Projekty

Bungalov Terka S Garazou Montovany Dom

Moderny Rodinny Dom S Garazou A Terasou Na Poschodi Styl 2 Prodom Spol S R O

Pin On Dom

Pin On Nase Projekty

Projekt Domu Eko120 S Garazou Floor Plans House

Pin Auf Haus Aussen

Bungalov S Veľkou Garazou A Terasou Bungalow 114 Prodom Spol S R O

Pin On Nase Projekty

Montovany Bungalov Largo121 S Garazou Moderne Domy Montovane Domy Na Kľuc

Stvorspalnovy Bungalov S Garazou C 26 Ceramic Houses

Pin Em Domek

Domy S Garazou Goldhouse Sk Rodinne Domy Na Kľuc

Pin On Nase Projekty

Projekt Domu Bungalov Eko120 S Garazou

Projekt Bungalovu S Garazou Laguna 34 Vizual 2 Outdoor Decor Home Home Decor

Ak Hľadate Dom S Garazou Mozno Vas Goldhouse Nizkoenergeticke Rodinne Domy Na Kluc Facebook

Pin On Stavba

Projekt Rodinneho Domu S Garazou A Priestrannou Obyvacou Izbou Bungalow 155 Prodom Spol S R O

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *