Dom Na Predaj Michalovce Pod Hradkom

Posted on

Dom je okrem novej strechy v pôvodn. Dom je rozdelený na dve obytné jednotky.

Ponuka Rodinnych Domov Na Predaj V Michalovciach Nehnutelnosti Sk

Rodinný dom v tichej štvrti pod hrádkom michalovce.

Dom na predaj michalovce pod hradkom. Ponúkame na predaj rodinný dom v meste michalovce v lukratívnej časti pod hradkom bol postavený v roku 1992 a skolaudovaný v roku 1993. Ponúkame vám na predaj novo zrekonštruovaný rodinný dom v tichej lokalite neďaleko mesta michalovce plocha. Je po kompletnej rekonštrukcii a má nový krov a strechu škridla roben a novo zateplený.

úžitková 130m2 zastavaná 235m2 pozemku 1185m2. Dom je rozdelený na dve obytné jednotky. Domy na predaj michalovce od realitiek aj od súkromných osôb online na reality sk.

Dom v žiadanej lokalite pod hrádkom v michalovciach. Ponúkame na predaj rodinný dom v meste michalovce v lukratívnej časti pod hradkom bol postavený v roku 1992 a skolaudovaný v roku 1993. Linka vyrobená na mieru s komplet.

časť pozostáva z chodby kuchyne komory kúpeľne wc obyvacej miestnosti na hornom poschodí sa nachádzajú 3 izby ko. Na predaj nový komfortný poschodový rod. časť pozostáva z chodby kuchyne komory kúpeľne wc obyvacej miestnosti na hornom poschodí sa nachádzajú 3 izby komora a kúpeľňa s wc.

Dom je rozdelený na dve obytné jednotky. Predáme rodinný dom v michalovciach v tichej lokalite pod hrádkom rd pozostáva z dvoch ča1 publikované. Veľká hala s otvorenou kuchyňou 2 izby kúpeľňa s wc a predsieň.

O ochrane osobných údajov spoločnosti xx súhlas so spracovaním mojich osobných údajov v. Ponúkame na predaj rodinný dom v meste michalovce v lukratívnej časti pod hradkom bol postavený v roku 1992 a skolaudovaný v roku 1993. časť so samostaným vchodom pozostáva z chodby.

Nehnuteľnosti a reality na jednom mieste. Domy na predaj michalovce pod hradkom. Pozemok má 446 m2 a nachádza sa na ňom garáž.

Ponúkame vám na predaj domy a vily michalovce. Apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov a zákona č. Predaj rodinný dom michalovce ul.

Týmto udeľujem v zmysle článku 6 a článku 7 nariadenia európskeho parlamentu a rady eú 2016 679 z 27. Ponúkame na predaj rodinný dom v meste michalovce v lukratívnej časti pod hradkom bol postavený v roku 1992 a skolaudovaný v roku 1993. Dom je rozdelený na dve obytné jednotky.

Zastavaná plocha je cca 120m2 úžitková plocha je cca 240 m2 jednoposchodová prístavba napojená na dom cca 60 70m2. Pripravené na dobudovanie 3 izieb kúpeľne a šatníka. Na predaj veľký dvojposchodový dom s veľkým pozemkom na užhorodskej ul.

Dom je na 1 2 podpivničený s. Rodinný dom na predaj michalovce 173 990 232 m2. Pozostáva zo 6 izieb z toho 3 spálne obývacia izba hosťovská izba hala dve kúpeľne 2x wc priestranná kuchyňa so zaskleneným vstupom na terasu.

Exkluzívne iba u nás na predaj poschodový rodinný. Je po kompletnej rekonštrukcii zariadený moderným nábytkom vrátane spotrebičov.

Novostavba Bungalov Pod Hradkom 700 M2 Predaj Rodinny Dom Michalovce Zoznam Realit

Rodinny Dom Michalovce Predaj Top Reality

Halapy Rodinny Dom Jovsa 805m2 Realitna Kancelaria Michalovce

Top Ponuka Rodinnych Domov Na Predaj V Michalovciach Kompletna Rekonstrukcia

Byty Domy A Pozemky Vychodu

Mireal S R O Vam Ponuka Na Predaj Veľky Rodinny Dom Pod Hradkom V Michalovcia Mireal

Domy Predaj Michalovce Dom Michalovce Pod Hradkom

Lukrativna Ponuka Dom Pod Hradkom Michalovce Bazar Sk

Na Predaj Rodinny Dom V Centre Mesta Michalovce Michalovce Bazos Sk

Rodinne Domy Okres Michalovce Ponuka Rodinnych Domov Nehnutelnosti Sk

Reality Predaj Predame Rod Dom Michalovce Pod Hradkom

Na Predaj Rodinny Dom V Strazskom Realitna Kancelaria Michalovce

Top Ponuka Rodinnych Domov Na Predaj Michalovce Str 5

Top Reality Simi Real Exkluzivna Ponuka Rd Michalovce 732 M2

Rezervovany Veľky A Zrekonstruovany Rodinny Dom V Michalovciach Predaj Rodinny Dom Michalovce Zoznam Realit

Na Predaj Predame Rod Dom Michalovce Okolie

Rodinny Dom Michalovce Hradok Predane Youtube

Lacne Rodinne Domy Na Predaj V Michalovciach Zoznam Realit

Top Reality Mireal S R O Vam Ponuka Na Predaj Dvojgeneracny Rodinny Dom Pod Hradkom V Michalovciach Znizena Cena

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *