Dominika Cibulkova Tehotna

Posted on

To o čom sa hovorila už dávno. Keď pred necelým mesiacom pokrstila svoju knihu tenis je môj život nikto ani len netušil že dominika navara cibulková má za sebou vraj už prvý trimester tehotenstva.

Herecka Z Peliskov Spachala Samovrazdu Jej Prvy Pokus Bol Menej Drasticky In 2020

Dara rolins a dominika cibulková v rovnakých plavkách.

Dominika cibulkova tehotna. Samozrejme sú všetci nadšení a mladej rodinke prajú veľa zdravíčka. Príspevok ktorý zdieľa dominika cibulkova domicibulkova 25 mar 2020 o 8 14 pdt. Pozrite si tento príspevok na instagrame.

Stále mi to príde neskutočné domča teraz pre nový čas priblížila aj detaily. Dominika cibulková prehovorila o tehotenstve. Luxusný doplnok v hodnote 800 tisíc eur.

Približne o dva mesiace sa cibulková 30 so svojím manželom michalom navarom 34 dočkajú syna ktorému už vybrali meno jakub. Máj 1989 bratislava je bývalá slovenská profesionálna tenistka. Dominika sa našťastie fotí rada a tak môže jej fanúšikovia sledovať vývoj tehotenstva takmer v priamom prenose.

Keď pred vyše týždňom krstila svoju knihu tenis je môj život nikto ani len netušil že je cibulková tehotná. Teraz ale ukázala bruško doslova v nahej kráse. čo je však celkom jasné a očividné dominika je po boku svojho manžela michala navaru skutočne veľmi šťastná.

Príspevok ktorý zdieľa dominika cibulkova domicibulkova 10 dec 2019 o 7 03 pst. Ešte v septembri tohto roka dominika cibulková tvrdila že sa stále lieči zo zranenia a to či ju ešte niekedy uvidíme hviezdiť na kurtoch je otázne. Známa slovenská tenistka dominika cibulková je tehotná.

Dominika cibulková prekvapila hriešne drahým kúskom. Známa je svojím rýchlym a agresívnym štýlom hry. Dominika navara cibulková 6.

Cez poriadny pupček sa zdá že je dominika nahá. Počas kariéry vyhrala osem turnajov kategórie wta a dva turnaje kategórie itf. Môžem povedať že som momentálne vo štvrtom mesiaci tehotenstva.

Ktorá je v nich viac sexi. A post shared by dominika cibulkova domicibulkova on mar 25 2020 at 8 14am pdt. Pohlavie a meno už s michalom vieme ale zatiaľ si to ešte chvíľku necháme pre seba.

Krásna dominika cibulková a jej každým dňom rastúce bruško tehotenské obdobie bývalej tenistky sa blíži ku koncu. Teraz však prišiel čas keď sa jej na to mnohí pýtajú a špekulujú či náhodou nečaká bábätko. Ako sme sa dozvedeli z dobre informovaného zdroja dominika má za sebou prvý trimester tehotenstva.

Koniec kariéry domiky navara cibulkovej. O tom že dominika je zaručene tehotná sa špekulovalo už dlhší čas no ona tieto. Stay home we do.

V priebehu sekúnd dostala stovky gratulácií od fanúšikov ale aj známych osobností a kamáratov. Túto radostnú správu oznámila na sociálnej sieti a zverejnila aj prvú fotku bábätka. 503 8k followers 1 369 following 1 935 posts see instagram photos and videos from dominika cibulkova domicibulkova.

Redakcia lm viac článkov od autora. Najúspešnejšia slovenská tenistka dominika cibulková je podľa našich informácií tehotná. Ona zatiaľ nič nepotvrdila iba hovorila o tom že si chce založiť.

Dosiahla štvrťfinále alebo lepšie vo všetkých štyroch grandslamových turnajoch.

Pin En Tapabocas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *