Rodinny Dom Kosice Predaj

Posted on

Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou 1994 až 1995 strecha v r. Posledný dom za cenu 209 900 eur s dph s tepelným čerpadlom ponúkame na predaj rodinný dom v lokalite na hore košice krásna.

Find A Property Residential And Commercial Real Estate Agents By Re Max Global Commercial Real Estate Real Estate Agent Property For Sale

03 01 2021 rodinný dom na predaj košice myslava.

Rodinny dom kosice predaj. Predám kompletne zrekonštrulovaný rodinný dom s garážou rekonštrukcia r 2013 na pozemku s rozlohou 570m2 v meststkej časti košice barca. Ponúkame na predaj krásny zrekonštruovaný rodinný dom vo vyššej cenovej relácii v mestskej časti košice myslava. Konštrukcia domu je z kvádru 30cm zateplenie obvodových múrov 16cm eps expandovaný polystyrén strecha je rovná fúkaná s izoláciou 40cm.

Ponúka na predaj so súhlasom majiteľa rodinný dom v okolí košíc v obci mudrovce vzdialenej cca 30 km od košíc. Na stránke nájdete viac ako 342 inzerátov od overených realitných kancelárií a maklérov. Ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom v mestskej časti košice myslava ktorý sa nachádza1 publikované.

Dom bol kolaudovaný v roku 2006 a novozrekonštruovaný v roku 2015. Výber lokality vpíšte názov obce mesta alebo okresu a zvoľte ho kliknutím na jeho názov v ponúknutom zozname. Obytná plocha domu je 180 m2 vn.

Pozemok o výmere 715 m2 z toho zastavané plochy a nádvori. Nehnutelnosť priamo od majiteľa rodinný dom košice iv barca predaj. Jedná sa o trojpodlažný 6 izbový dom s celkovou úžitkovou plochou 222m2.

Rodinný dom košice okolie mudrovce ovocný sad garáž stodola is leaders partners reality s r o. Ponúkame vám na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v obci milhosť. Jedná sa o dvojpodlažnú stavbu dvojdomu.

Všetky ponuky na predaj na prenájom všetky ponuky na predaj na prenájom typ nehnuteľnosti. Na predaj príjemný poschodový tehlový rodinný dom ktorý je ideálny na bývanie aj podnikanie kedže sa nachádza na strategickom mieste v tesnej blízkosti starého mesta na rohu ulíc slovenskej jednoty a česká v mestskej časti košice sever. Ponúkame na predaj rozostavaný veľký rodinný dom na karlovarskej ulici v mestskej časti košice západ.

Dom má pozemok o výmere 548 m2 avšak je tu možnosť rozšíriť výmeru až na 700 m2 mesto košice. Rodinný dom košice i sever predaj 499 990 2 066 07 m 13. Dom bude postavený z tehál s plochou strechou.

Dom sa skladá z 3 podlaží z toho jedno podzemné podlažie 106 m2 a dve nadzemné podlažia 2x106m2. 2009 má celkom osem izieb mate. Pre zmazanie už.

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom o celkovej výmere 1 880m2 v obci hosťovce len 14km od moldavy a 36km od košíc. Rodinné domy na predaj okres košice okolie.

Pin On Dom

Pin On Prevzate Subory

Fotogaleria Krasny Domcek S Malebnou Zahradou Ko Home Furniture Home Decor

Pin On Country Houses

Pin On Re Max Benard Novinky

Pin On Kupelna

Pin On Reality Kosice A Okolie

Kuchyna Na Mieru Dankuchen Kuchynske Studio Kosice In 2020 Home Decor Decor Furniture

Tehlovy 3i Byt Ul 17 Novembra Regio Real S R O Reality Presov A Okolie Reality Presov A Okolie

Pin On Re Max Benard Novinky

Pin Na Nastenke Projekty Na Vyskusanie

Pin On Flatonic Homes For Sale

Pin On Napady Do Domu

Pin On Marie

Pin On Re Max Benard Novinky

Pin On Projekty Na Vyskusanie

Pin On Re Max Benard Novinky

Pin On Re Max Benard Novinky

Pin On Re Max Benard Novinky

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *