Dom Pri Jazere Predaj

Posted on

395 000 rodinný dom. Nehnuteľnosti a reality na jednom mieste.

Pin On Magnum Real Top Ponuka Domov

Rodinný dom má úžitkovú plochu 98 m2 a je postavený pri jazere ku ktorému má súkromný vstup.

Dom pri jazere predaj. Rodinný dom na predaj čaňa od realitiek aj od súkromných osôb online na reality sk. Za 7 dní skvelá príležitosť. V riešení bungalow pre náročného v dunajskej lužnej.

Domy pri jazere gohome predaj a prenájom nehnuteľností. Viac ako 600 000 domov bytov pozemkov a nebytových priestorov. Dom sa nachádza na slnečnom rovinatom pozemku o ploche 319 m2 14×23 mimo hlavnej cesty.

Dom je vhodný pre viac generačnú rodinu alebo na podnikanie. Predaj krásny rodinný dom pri jazere veľký biel. Zmestiť na pozemok rodinný dom garážové státie a.

Na pozemkoch pri jazere môžete mat všetko zo spomínaného vďaka nadštandardným výmerám pozemkov od 600 m2 do 745 m2. Aktuálne znížená cena rodinný domček v senci pri striebornom jazere pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. Cena v rk rodinný dom.

Vážení používatelia v dňoch medzi 24 12 2020 1 1 2021 nás prosím kontaktujte výhradne pomocou e mailu alebo prostredníctvom kontaktného formulára. Zmestiť na pozemok rodinný dom garážové státie a terasu je úžasné. Váš najlepší nástroj na vyhľadávanie nehnuteľností na webe.

Rodinný dom na predaj ivanka pri dunaji od realitiek aj od súkromných osôb online na reality sk. Vážení používatelia v dňoch medzi 24 12 2020 1 1 2021 nás prosím kontaktujte výhradne pomocou e mailu alebo prostredníctvom kontaktného formulára. Dispozícia domu je delená na dennú časť spodná časť kde je vstupná hala wc veľká obývacia izba s kuchyňou a východ na terasu s výhľadom na jazero.

Viladomy ivanka pri dunaji ponúkame na predaj 4 izbový dom v novostavbe. Dom je prerobený na 2 trojizbové a jeden jednoizbový byt. Domy pri jazere kliknite a určite nájdite.

Pekná dvojpodlažná rekreačná chata pri jazere top 17 12. Ponúkame na predaj rodinný dom novostavbu v boldogu 3 km od senca. 280 000 rodinný dom.

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný rodinný dom v topoľčanoch časť mravenisko. Nehnuteľnosti a reality na jednom mieste. Rodinný dom predaj senec novostavba 60 m 86 000 výmera úžitkovej plochy.

Dom je vo výmere 93 7 m2 pozemok celkom vo výmere 149 m2 atraktívna lokalita v zástavbe rodinných domov v ivanke pri dunaji dom s modernou dispozíciou na 2. Bungalow za bezkonkurenčnú cenu. 2020 jkv real ponúka na predaj peknú murovanú chatu situovanú v lukratívnom a príjemnom prostredí jazera čerenec vo vrbovom.

Dostatok miesta pre život. Ak to doplníte okrasnou záhradou bylinkovým či zeleninovým záhonom je to luxus.

Pin By Magnum Real Realitna Kancela On Magnum Real Top Ponuka Domov Outdoor Decor Outdoor Decor

Pin On Magnum Real Top Ponuka Domov

Pin On Magnum Real Top Ponuka Domov

Pin On Magnum Real Top Ponuka Domov

Pin On Magnum Real Top Ponuka Domov

Na Predaj Vyhodna Ponuka 3 Izbovy Mezonetovy Byt Zochova Stare Mesto Outdoor Decor Outdoor Multi Story Building

Pin Auf Magnum Real Top Ponuka Domov

Pin On Chaty

Chalupa Tatranka Ubytovaniearelax Outdoor Decor Outdoor Decor

Pin On Magnum Real Top Ponuka Domov

Pin On Magnum Real Top Ponuka Domov

Pin On Domy

Pin By Magnum Real Realitna Kancela On Magnum Real Top Ponuka Domov Decor Furniture Home Decor

Predaj 3 Izb Chalupy Na Veľkom Pozemku 9405 M2 V Krasnej Prirode Stiavnickych Vrchov Top Reality House Styles House Cabin

Pin On Domy

Pin On Magnum Real Top Ponuka Domov

Pin On Magnum Real Top Ponuka Domov

Pin On Magnum Real Tv

Pin On Magnum Real Top Ponuka Domov

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *