Rodinný Dom Do Svahu

Posted on

Jednotlivé úrovně domu reagují na tvar parcely a nejvyšší část poskytuje výhledy do krajiny s dominantní pálavou. Zaujal vás pozemek ve svahu a nejste si jisti zda je vhodný pro stavbu rodinného domu.

Ghim Tren Houses

Trojspálňový rodinný dom s podpivničením č 49.

Rodinný dom do svahu. Obytná plocha 88 9 m 2. Architektúra rodinného domu odpovedá svahu a svojou hmotou vytvára átrium. Obostavaný priestor 1 161 7 m 3.

Zamilujete sa doňho a kúpite si pozemok vo svahu. Chránime váš zámer a urobíme všetko preto aby sme splnili vaše očakávania. Rodinný dom vo svahu.

Půl patrový rodinný dům ve svahu ve se zimní zahradou karlovy vary. úžitková plocha poschodia m 2. Keď sa doňho poriadne zahľadíte nenechá vás ľahostajným.

úžitková plocha prízemia 139 0 m 2. Trojizbový rodinný dom do svahu. Navrhuje projektujeme a realizujeme jedinečné stavby.

Kompaktný a jednoduchý tvar domu pôsobí prirodzene akoby na pozemok patril. Celková úžitková plocha 220 95 m 2. Trojizbový rodinný dom do svahu č 61.

Z naší zkušenosti můžeme potvrdit že se v těchto pozemcích skrývá velký potenciál. Späť na katalóg domov. Moderní luxusní vila s vodopádem.

Pozemek ve svahu lze. Rodinný dům ve svahu. Individuálny projekt rodinného domu.

Sme špecialisti na domy vo svahu. Rodinný dom vo svahu bratislava. Výška strechy 5 7 m.

Všetky naše projekty katalógových rodinných domov sú autorské projekty diela a ich kopírovanie a uverejňovanie na iných web stránkach a použitie bez nášho súhlasu je trestné podľa par. V závislosti od pozemku je možné postaviť dom ako dvojpodlažný podpivničený alebo čiastočne podpivničený prípadne aj ako. Online katalóg montovaných domov.

Trojspálňový rodinný dom s podpivničením č 49. čtyřúrovňový moderní dům ve svahu hajany. Architektúra rodinného domu odpovedá svahu a svojou hmotou vytvára átrium ktoré chráni záhradu a terasu pred optickým kontaktom z ulice aj od suseda.

Umístění domu do svahu dává architektům mnoho možností k osobitému zpracován í prostoru a vždy vznikne architektonicky zajímavé a jedinečné dílo. Rodinné domy do 80 m b 30 40tis. Rodinný dom vo svahu suterén a obývané podlažie s veľkou terasou.

Rodinné domy do 120 m c 40 50tis. Projekt trojizbového rodinného domu vhodného do svahu je pre menšiu rodinu ktorá uvíta priestor pre domáce práce a dostatok odkladacieho priestoru. 02 52 964 037.

Bungalow 75 je 4 izbový rodinný dom vhodný do svahu s krbom možnosť pristavať garáž menšej veľkostnej kategórie vhodný do nízkej okolitej zástavby svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4 5 člennej rodiny dom je možné čiastočne alebo úplne podpivničiť nočná časť je od dennej vhodne dispozične oddelená veľmi. Zastavaná plocha 211 1 m 2. Dům umístěný ve svažitém pozemku má díky svému tvaru několik teras s různým využitím.

Trojizbový rodinný dom do svahu č 61. Trojspálňový rodinný dom s podpivničením č 49.

Pin On Rodinne Domy Ve Svahu

Pin On Zahradni Domky

Pin On Architecture

Projekt Domu Vo Svahu Hľadat Googlom House Styles Outdoor Decor House

Rodinny Dum Ve Svahu Architektura Architektura A Design Shingle House Architecture Arch House

Pin Pa Houses

Projekt Domu Vo Svahu Hľadat Googlom Google Search

Pin On Rodinne Domy Ve Svahu

Moderni Rodinny Dum Architektura A Design Adg Residential Architecture Architecture Architecture House

Projekt Domu Vo Svahu Hľadat Googlom Outdoor Decor Outdoor Storage Outdoor

Kategorie Rodinne Domy Klicova Slova Architektura Moderni Rodinny Dum Rodinny Dum Ve Svahu Usa Ve Svahu Category Houses House Styles House Tiny House

Rodinny Dum Ve Svahu S Dvougarazi Mozno I Pasivni Dum 503 Zdene Rodinne Domy Projekty Domu Cz Floor Plans Home

Projekt Rodinneho Domu Do Svahu Novinky Atelier Nas Dum

Pin On Houses

Pin On Sklen

Pin On Moderni Rodinne Domy

Pin On Architektura Byvanie

Pin On Dom

Projekt Domu Vo Svahu Hľadat Googlom Outdoor Decor Decor Outdoor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *