Dominika Kavaschová A Jej Priatel

Posted on

Dominika kavaschová 28 znovu žiari a je zrejmé že za jej úsmevom stojí nový muž. Podľa našich informácií by sympatická herečka mala tvoriť pár s kolegom z divadla richardom autnerom.

Andrea Bucko Dominika Kavaschova Daniel Zulcak Pupava Youtube In 2020 Mens Sunglasses Andrea Daniel

Dominika je úspešná na divadelných doskách ale aj pred televíznymi kamerami.

Dominika kavaschová a jej priatel. Skúšali sme na škole dialóg a trávili sme spoločne veľa času. Na materské povinnosti sa herečka už nesmierne teší no tie ostatné povinnosti sa rozhodla okresať. Napísal jej ho partner hudobník a herec daniel fischer.

Dominika kavaschová nedávno oznámila že s partnerom hercom danielom fisherom čakajú bábätko a už vedia aj pohlavie. Dominika kavaschová a andrea bučko však čas strávený doma využili vo svoj prospech širokej verejnosti začali postupne prezentovať skladby z ich divadelného predstavenia morena. Fischer svoju spolužiačku obdivoval z diaľky.

V oteckoch si ako sisa dá nateraz pauzu. V rozhovore pre plus 1 deň magazín však netajila že nejaký po jej boku je. Dominika kavaschová sa preslávila na televíznych obrazovkách markízy keď zažiarila v seriáli chlapi.

Svedčí o tom aj fakt že skladbu ktorú jej venoval celé tie roky tajil. Po neviditeľnej žene ktorá u vás zožala mimoriadny úspech prichádza ďalší klenot z ich tvorby. Dominika kavaschová sa svojím súkromím veľmi nechváli svojho nového priateľa ešte fanúšikom s ktorými komunikuje na instagrame nepredstavila.

Obľúbená temperamentná herečka dominika kavaschová sa môže od dnešného dňa chváliť svojim vlastným hitom. Sympatická hviezda oteckov už niekoľko mesiacov tvorí pár s priateľom ktorého si našla po dlhšom období strávenom single. Keď sa dominika a daniel zoznámili obaja študovali herectvo na všmu v bratislave.

Dominika kavaschová patrí medzi najpríťažlivejšie herečky v slovenskom šoubiznise charizmu a čarovný úsmev rozdáva všade navôkol a aj preto má mnoho fanúšikov ktorí ju zbožňujú dominika je úspešná na divadelných doskách ale aj pred televíznymi kamerami svoj voľný čas si preto veľmi váži a snaží sa ho tráviť hlavne so svojou rodinou a priateľmi. Dominika priznala že doposiaľ mala frajerov iba hercov keďže ako sama povedala nemala som tu iné zázemie priateľov iba tých zo školy a z divadla teda z našej brandže. Jej pôvab a charizmu jej môže každá žena len závidieť.

Napísal jej ho partner hudobník a herec daniel. Keďže dominika kavaschová nepatrí medzi ženy ktoré by súkromné záležitosti prepierali verejne všetky informácie o novej láske predkladá len veľmi pomaly a postupne najnovšia informácia ale prezradila veľký posun vo vzťahu. Podľa jej slov by jej však nikdy nenapadlo že sa zamiluje do spolužiaka s ktorým sa pozná desať rokov a vždy boli dobrí priatelia.

Dominika kavaschová patrí medzi najpríťažlivejšie herečky v slovenskom šoubiznise. Zaľúbil sa vďaka častým spoločným chvíľam. Určite si ju pamätáte ako janku bajanku zo seriálu vlci či šialenú mamičku v seriáli prázdniny.

Pin En Costura

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *