Dom Na Predaj Liptovský Mikulá

Posted on

Rodinný dom na predaj liptovský mikuláš od realitiek aj od súkromných osôb online na reality sk. 90 m2 50 m2 pivničné prie.

Pin On Country Houses

Dom sa nachádza v tichej dobre prístupnej lokalite.

Dom na predaj liptovský mikulá. 117 500 1 175 m. Za domom je pe. Vážení používatelia v dňoch medzi 24 12 2020 1 1 2021 nás prosím kontaktujte výhradne pomocou e mailu alebo prostredníctvom kontaktného formulára.

2020 rodinný dom liptovská porúbka. 2021 rodinný dom liptovský mikuláš predaj. 195 000 1 174 70 m.

Dom je orientovaný na v j z. Vážení používatelia v dňoch medzi 24 12 2020 1 1 2021 nás prosím kontaktujte výhradne pomocou e mailu alebo prostredníctvom kontaktného formulára. Hrádku mestská časť liptovská porúbka 3 samostatné izby vstupná chodba kúpeľňa s toaletou kuchyňa špajza čiastočne podpivničený plocha.

Je umiestnený na pozemku o rozlohe 810 m2. 2021 rodinný dom liptovský mikuláš predaj. 100 m2 40 m2 pivničné priestory rovinatý slnečný pozemok.

Tureality ponúka na predaj 3 podlažný zateplený rodinný dom s možnosťou finálneho dokončenia v turisticky vyhľadávanej lokalite v obci liptovský ján. Súrne hľadám pre svojich klientov 3 4. Prehľadná denne aktualizovaná ponuka nehnuteľností od realitných kancelárií aj občianska inzercia.

Rodinný dom okres liptovský mikuláš od realitiek aj od súkromných osôb. Realityalpia vám exkluzívne ponúka na predaj 7 izbový dvojpodlažný podpivničený rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii v lukratívnej turistickej oblasti na. Astonreal ponúka na predaj rodinný dom so samostatne stojacou garážou v liptovskom mikuláši v mestskej časti palúdzka.

Na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v tichej lokalite lipt. Na predaj pôvodný dom v najlukratívnejšej lokalite lipt. Domy na predaj liptovský mikuláš okres.

Nehnuteľnosti a reality na jednom mieste. Predaj pribylina rodinný dom. Domy na predaj liptovský mikuláš od realitiek aj od súkromných osôb online na reality sk.

Rodinný dom tatralandia maladinovo. Nehnuteľnosti a reality na jednom mieste. Mikúláša mestská časť palúdzka 3 izby kúpeľňa chodba špajza čiastočne podpivničený kotolňa so skladom plocha.

V okruhu 10 minút chôdze sa nachádza nemocnica poliklinika škôlka. Rodinný dom na predaj pribylina.

Pin On Projekty Na Vyskusanie

Pin On Projekty Na Vyskusanie

Pin On Domy

Pin On Domy

Pin Auf Domy

Pin On Domy

Pin On Domy

Pin On Domy

Pin On Doma

Pin On Domy

Apex Reality Vam Ponuka 3 Izbovy Rodinny Dom V Povodnom Stave V Obci Ardanovce Domy Domov

Pin On Projekty Na Vyskusanie

Pin On Country Houses

Pin On Domy

Pin On Domy

Pin On Domy

Predaj Domu Vymena Za Byt B Bystrica ľubietova Outdoor Decor Outdoor Decor

Pin On Domy

Pin On Domy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *