Dom Z Atrium Projekt

Posted on

Atrium w środkowej części bryły pozwala na doświetlenie wewnętrznych pomieszczeń oraz stworzenie prywatnego intymnego ogródka. Kos to rozłożysty dom parterowy z klasycznym dwuspadowym dachem i garażem.

Projekt Domu Olimpia House Styles House Home

Vyberte si dřevostavbu na klíč z katalogu typových i individuálních montovaných domů atrium.

Dom z atrium projekt. Jak się mieszka w domu typu atrium. Z betonu i drewna. Zobacz dom parterowy pod klucz na mikro działce 260 m2.

Ibis to kolejna niezwykle udana propozycja z serii parterowych domów z dwuspadowym dachem na wąską działkę z garażem 2 stanowiskowym oraz czterema sypialniami. W bryle budynku usytuowano funkcjonalne lokum mieszkalne dla 4 osobowej rodziny. Modern house to nowoczesny unikatowy i niezwykle elegancki dom piętrowy z płaskim dachem i jednostanowiskowym garażem w bryle budynku.

Roleks bis to projekt parterowego domu z dwuspadowym dachem z poddaszem użytkowym i garażem. Na uwagę zasługuje. Z tego ostatniego pomieszczenia mamy dostęp do.

Projekt domu willa atrium parterowy dom jednorodzinny zaprojektowany jako jednokondygnacyjne przekryte płaskim dachem pudełko z otwartą elewacją frontową wejściową oraz przeszkloną elewacją ogrodową i tytułowym wewnętrznym atrium. By cieszyć się z leśnej działki i nie utyskiwać jednocześnie na ciemności w domu właściciel postanowił utworzyć dokładnie w centralnej części budynku przeszklone atrium wpuszczające do wnętrz dużą dawkę naturalnego światła niżej. Oglądamy mały dom 98 m2 z wysokim salonem.

Na parterze zaplanowano strefę dzienną z kuchnią jadalnią i pokojem dziennym. úprava projektu zdarma bydlete all inclusive už za 3 měsíce. Zastosowany na podłogach beton zadziwia swoim zróżnicowanym wyglądem miejscami jest.

Trzy sypialnie zaprojektowane na poddaszu oraz pozostałe funkcjonalne wnętrza w części. Z uwagi na swoje wymiary idealnie nadaje się na bardzo. Zobacz wszystkie budowy projekt domu parterowego czajka 128 60 m 2 projekt domu z poddaszem kanon ii 133 05 m 2 projekt domu piętrowego siena 113 80 m 2 studio atrium marka z pomysłami firma architektoniczna i wydawnicza studio atrium istnieje na polskim rynku od 1994 roku.

Wygodny dom z poddaszem użytkowym idealny dla rodziny 2 3. Piękny dom w zabudowie.

Pin On Hazak

Projekt Domu Orbis Arquitectura Cupula Geodesica Geodesica

Projekt Domu Winston Xvi Sz In 2020 Bungalow Renovation Architecture House Outdoor Decor

Projekt Domu Kos Plus Iii Projekte

Pin On Kalaw Project

Projekt Domu Winston Facade House Outdoor Decor Architecture

Pin On House

Pin On Dom Szkieletowy

Pin On Cupula Geodesica

Pin On House

Projekt Domu Polaris Widok Elewacji 4 Dom

Pin On House Plans

Pin On Houses Plans

Pin Na Doske Projekty Do Wyprobowania

Projekt Domu Z Poddaszem Polaris Wizualizacja 5

Pin On Dom Projekty

Projekt Domu Jupiter Architecture House Styles Atrium

Pin On Plans De Maison

Pin On House

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *