Dom Na Strome Bratislava

Posted on

4 hostia 1 spálňa 2 lôžka 1 kúpeľňa. Pozrite si pekné príklady zo sveta na.

Koliba Podziar Slovakia Log Homes Cabin Life House Styles

Situovaný je na duboch vo výške zhruba štyri metre nad zemou.

Dom na strome bratislava. Kamenná ulica 1735 13. Domček na strome sa nachádza v šesťmetrovej výške v kačínskej doline nad chatou kačín a slúži záujemcom o nocovanie v prírode. Postele s matracmi perinami s posteľnou bielizňou.

Domček je veľmi útulný dobre vybavený na terase sme cez deň pozorovali skákajúce veveričky a v noci s baterkami prebehujúce srnky. Dom na strome hostené hostiteľom dubodom. Je možné si uplatniť na základe aktuálnej dostupnosti.

Kontakt máte otázku sťažnosť či pripomienku. Platný na sezónu 2021 od 1 mája do 31 októbra 2021. Strávte noc v domčeku na strome a doprajte si netradičný zážitok počas ktorého môžete jedinečným spôsobom vnímať všetkými zmyslami okolitú prírodu a tak hlbšie spoznať les.

V bratislavských mestských lesoch dnes otvorili druhý domček na strome. V súčasnosti sú v prevádzke tri domčeky dva na kačíne a druhý na dlhej lúke pod dubmi. Z betlehema na hviezdoslavovom námestí ukradli.

Pridajte termín cesty a zobrazia sa vám podrobnosti o storne tohto pobytu. Je určený maximálne pre tri osoby vrátane detí. Už veľa ľudí objavilo čaro pobytu v korunách stromov nielen u nás ale aj kdekoľvek po svete.

Počas prevádzky bobovej dráhy. Záujemcom bude prístupný od polovice júla. Domček na strome v bratislavských mestských lesoch pod kačínom otvorili vlani v októbri.

Dom na strome je ideálnym miestom pre oddych v prírode a ponúka jedinečný zážitok pre. Dom na strome budete mať len pre seba. Termín otvorenia rázsoch ktorý avizovalo bývalé vedenie ministerstva nie je aktuálny 15.

útočisko pred predátormi skrýša pred dospelými či miesto pre oddych a odpočinok či už osamote alebo s priateľmi. Je o niečo väčší ako prvý domček na kačíne a je určený pre štyri osoby. 150 jedinečný zážitok príjemná atmosféra rezervovať.

Cieľom je ponúknuť ľuďom netradičný zážitok počas ktorého je možné jedinečným spôsobom vnímať všetkými zmyslami okolitú prírodu a tak hlbšie spoznať les. Nachádza sa v lokalite dlhé lúky v lese nad studničkou pod dubmi. Neváhajte a kontaktujte nás e mailom telefonicky alebo priamo pomocou priloženého formulára.

160 jedinečný zážitok príjemná atmosféra rezervovať. Vlastný domček na strome láka ľudí už oddávna. V cene darčekovej poukážky je ubytovanie na jednu noc pre 2 4 osoby a raňajkový kôš s čerstvými raňajkami.

Vodu nájdete v. V domčeku je manželská posteľ a ďalšie samostatné lôžko. Tento hostiteľ sa zaviazal k dodržiavaniu 5 krokového procesu rozšíreného upratovania airbnb.

Výborné miesto na strávenie zážitkového dňa a noci vo voňavom lese. Dom na strome nezabudnuteľný zážitok pre všetkých. 421 944 266 078.

Bol prvý nielen v hlavnom meste ale aj na slovensku v ktorom sa môžu ľudia ubytovať. Kontakt 421 915 808 666. Pri nehode sanitky s autom sa zranili štyri osoby 11.

Bratislava plánuje spustiť parkovaciu politiku až na jese ň 20. Jeho výstavba stála 16 400 eur a financovali ho z mestského rozpočtu v rámci projektu. Jazda na bobovej dráhe zdarma.

Kačín dom na strome 7 fotografií. Pandémia výrazne ovplyvnila vallove plány 11.

Domcek Na Strome Kacin Bratislava Garden Arch Outdoor Outdoor Structures

This House Is Situated In Banska Bystrica Slovakia Whaaattt I Want A Crazy House One Day Unusual Buildings Beautiful Places In The World Red House

Pin On Dom Medzi Stromami

Boomterras Rectangle Hogerhuis In 2020 Backyard Playground Backyard Outdoor

Bratislavske Podniky Ako Stvorene Na Dlhe Letne Vecery Sydney Opera House Bratislava Opera House

Slovakia Cicmany Painted Village ľudove Umenie Bratislava Cestovanie

2014 Bratislava Koliba

Pin By Viago On Orava Castle In 2020 Beautiful Castles Castle Pictures Mansions

Pin On Dizajn

Pin On Miesto Kam Treba Ist

Nenasilne A Prirodzene Prepojeny S Korunou Mohutneho Stromu House Rental Tree House House

Dvojdom V Lese Planky Bratislava Archinfo Sk Architecture House Styles Mansions

Pin On Stavba Hatne

Slovakia Martin Museum Of The Slovak Village Architecture Cottage Homes Swedish Decor

Dvojdom V Lese Planky Bratislava Archinfo Sk Fasady Architekti Architektura

Dvojdom V Lese Planky Bratislava Archinfo Sk Home Decor Home Decor

Inzerat C 86168642 Detsky Domcek Na Nohach Cena 1 594 Lokalita Bratislava Kids Backyard Playground Backyard Playground Tree House Kids

Slovakia Rohac Hill Nature Places To See Beautiful Views

Havranok Slovakia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *