Dom Na Samote Krupina

Posted on

Rodinný dom v malebnej obci čekovce nachádzajúcej sa iba 12 km od mesta krupina na slnečnom pozemku s výmerou 1939. Dom s pozemkom o celkovej výmere 800m2 sa nachádza v tichej časti mesta.

Pin On Extraponuka

Ponúkame vám exkluzívne na predaj rodinný dom takmer na samote s pozemkom o rozlohe 8797m2 v š1 publikované.

Dom na samote krupina. Dispozične pozostáva z 2 nadzemných podlaží a suterénu. Usadlosť sa chachádza na úplnej samote je ale dostuná po udržiavanej prašnej komunikácii plocha prevažne rovinatého pozemku je až 5 898m nehnuteľnosť je postavená v okolo roku 1960. Tvorí ju ucelený cca 8 ha pozemok na ktorom sa nachádza starý no dobre zachovalý dom.

Ponúkame na predaj usadlosť v blízkosti mesta krupina na peknom pokojnom a dobre prístupnom mieste cca 3 5 km od mesta. Je v obývateľnom stave. Realitná kancelária rex real s r o maklér milena bornstein martušová kontakt.

Ponúkame na predaj hospodársku usadlosť pri obci breznička. Ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom neďaleko centra mesta krupina. 17 12 2020 rodinný dom na predaj krupina.

Domy na predaj krupina okres. V cene je aj niekoľko ďalších samostatne umiestnených parciel o celkovej výmere cca 1 2 ha. Ponúkame vám exkluzívne na predaj rodinný dom takmer na samote s pozemkom o rozlohe 8797m2 v š1 publikované.

Ponúkame vám exkluzívne na predaj rodinný dom takmer na samote s pozemkom o rozlohe 8797m2 v š1 publikované. 31 12 2020 rodinný dom na predaj krupina. Pozostáva z piatich izieb ku.

Prehľadná denne aktualizovaná ponuka nehnuteľností od realitných kancelárií aj občianska inzercia. Na prízemí sa nachádza kryté schodi. 28 12 2020 rodinný dom na predaj krupina.

Pozrieť celý inzerát 78 500. Najlepšie ubytovanie na samote v krupine vyberte si z najväčšej ponuky overených ubytovaní rezervujte priamo u majiteľa za najnižšiu cenu ubytovanie na samote krupina.

Exkluzivne Samota Na Upati Stiavnickych Vrchov S Veľkym Pozemkom Predaj Krupina Burza Sk Reality Online

Pin On Extra

Pin Auf Farma Na Predaj

Pin On Domy

Pin On Farma Na Predaj

Pin On Domy

Pin On Farma Na Predaj

Pin Na Nastenke Dom A Zahrada

Pin Na Nastence Extra

Pin On Farma Na Predaj

Pin On Farma Na Predaj

Pin Na Nastence Extra

Pin On Domy

Pin On Veľmi Zaujimave

Usadlost Na Polosamote S Nadhernym Vyhľadom A Rozľa Zarnovica Predam House Styles House Home Decor

Usadlost V Krasnom Prostredi Pod Horou Krupina Krupina Predam Pods

Pin On Farma Na Predaj

Pin On Extra

Pin On Farma Na Predaj

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *