Dom Na Samote Predaj

Posted on

Realitná kancelária rex real s r o maklér milena bornstein martušová kontakt. Usadlosť sa chachádza na úplnej samote je ale dostuná po udržiavanej prašnej komunikácii.

Pin On Domy

Tureality ponúka na predaj pôvodný vidiecky dom v šelpiciach v okrese trnava vhodný na kompletnú rekonštrukciu podľa vlastných predstáv.

Dom na samote predaj. Nová cena super vybavený vidiecky dom o výmere 568 m2 v obci višňové. Usadlosť sa chachádza na úplnej samote je. 124 000.

Pozemok je o rozlohe 4665 m2 rovinatý. 2013 ponúkame na predaj rodinný dom postavený v r. Nehnutelnosť priamo od majiteľa.

Ponúkam na predaj vidiecky rodinný dom v centre obce nová lesná pod slavkovským štítom vo vysokých tatrách. Vidiecky dom breznička poltár predaj. Starý vidiecky dom v obci pernek na predaj.

Stojí na ňom dom bez súpisného čísla v pôvodnom stave vhodný na demoláciu prístup k nemu je po spevnenej ceste. Ponúkame na predaj hospodársku usadlosť pri obci breznička. Plocha prevažne rovinatého pozemku je až 5 898m.

Je v obývateľnom stave. V dosahu pozemku je. Realitná kancelária rex real s r o maklér milena bornstein martušová kontakt.

Chaty a chalupy na predaj od realitiek aj od súkromných osôb. Evidovaný ako zastavané plochy a záhrady. Nehnuteľnosť je postavená v okolo roku 1960.

Ponúkame na predaj veľký slnečný pozemok na samote v okrajovej časti osady prieloh. Rodinný dom v obyciach na trvalé bývanie na chalupu sekcia chaty chalupy 26. Nehnuteľnosť je postavená v okolo roku.

Rodinný dom leží v podhorskej obci obyce s krásnym výhľadom na okolitú prírodu a pod horou. 2021 chata a chalupa vysoké tatry predaj. 71 300 12 09 m.

41 500 marianka okres malacky výmera pozemku. Pozostáva z piatich izieb ku. Zastavaná plocha nehnuteľnosti je 481 m2 dom je podpivničený.

Ponúkame na predaj hospodársku usadlosť pri obci breznička. Samotný rodinný dom je v pôvodnom stave postavený z kameňa a tehly. Dom má jedno obytné poschodie veľkú terasu.

Majiteľ domu dal vypracovať projektovú dokumentáciu a začal s rozsiahlou rekonštrukciou ktorej výsledkom bude romantický dobový dom. Energetický certifikát k. Pozostáva z chodby kuchyne veľká obývacia izba s krbom.

Pozemok záhrada v obci marianka na predaj. Prípojky is v dome sú. Ponúkame na predaj murovaný rodinný dom s veľkým pozemkom o výmere 43800m2 na polosamote v katastri obce veľká nad ipľom.

Usadlosť sa chachádza na úplnej samote je ale dostuná po udržiavanej prašnej komunikácii. 24 700 pernek okres malacky celková plocha parcely. Plocha prevažne rovinatého pozemku je až 5 898m.

Táto nehnuteľnosť s výmerou pozemku 660 m2 je využitelná na trvalé bývanie chalupárčenie či na podnikanie.

Usadlost Na Polosamote S Nadhernym Vyhľadom A Rozľa Zarnovica Predam House Styles House Home Decor

Pin On Farma Na Predaj

Pin On Domy

Pin Auf Farma Na Predaj

Pin On Farma Na Predaj

Pin Na Nastenke Dom A Zahrada

Pin On Farma Na Predaj

Pin On Extra

Pin On Domy

Pin On Farma Na Predaj

Pin On Farma Na Predaj

Pin On Domy

Sireal Myjava Ponukame Na Predaj Veľnu Stodolu S Ovocnym Sadom Na Polosamote V Obci Priepasne Tree Plants Tree Trunk

Pin On Farma Na Predaj

Pin On Veľmi Zaujimave

Pin On Farma Na Predaj

Fotka 1 Na Predaj Chalupa Poltar V Lesnom Prostredi House Styles Outdoor Decor House

Pin On Choroby A Ich Ludove Liecitelstvo

Pin On Domy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *