Dom Na Predaj Levice Za Nadjazdom

Posted on

Salea váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom 130 m2 a celková výmera pozemku je 600 m2. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou na polovici domu sú vymenené plastové okná na.

Top Reality Vinicny Dom S Dvojpozemkom Stare Predne Levice

Salea váš partner v realitách ponúka vám rodinný dom 200 m2 a celková výmera pozemku je 657 m2 za nadjazdom v leviciach.

Dom na predaj levice za nadjazdom. Levice časť tabaková 726 m 2. Vstupná chodba kuchyňa 3 izby kúpeľňa s toaletou a komora. Bol postavený z miešaných materiálov kameň nepálená tehla pálená tehla atď má sedlovú strechu dreven.

S časti sú vymenené plastové okná a vchodové dvere v izbách je pvc na po. Predaj pekný jednopodlažný rodinný dom levice. Bol postavený z miešaných materiálov kameň nepálená tehla pálená tehla atď má sedlovú strechu drevené krovie a škridlovú krytinu.

Predaj celková úžitková plocha. Predaj pekný jednopodlažný rodinný dom levice. 2021 salea váš partner v realitách ponúka vám rodinný dom 200 m2 a celková výmera pozemku je 657 m2 za nadjazdom v leviciach.

Rodinný dom 200 m. 2021 rodinný dom levice predaj. Rodinný dom levice predaj čiastočná rekonštrukcia rodinný dom za nadjazdom levice re0006628 20 000061 43 13 fotiek rodinný dom za nadjazdom levice.

Finsta real ponúka na predaj pekný 3 izbový jednopodlažný rodinný dom v okresnom meste levice v tichej časti za nadjazdom rodinný dom celková výmera pozemku 657m2 pozemok celý oplotený čiastočná. V dome je urobená čiastočná rekonštrukcia. S časti sú vymenené plastové okná a.

Domy a vily predaj levice ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom v leviciach v tichom prostredí s úžitkovou plochou 116 m2. Rodinný dom za nadjazdom levice. 108 000 3 ďalších fotiek.

Rodinný dom za nadjazdom levice top 4 1. Rodinný dom za nadjazdom levice. 200 m výmera pozemku celkom.

Dom sa nachádza v tichej ulici v zástavbe rodinných domov. Ponúkam na predaj zariadený rodinný dom v leviciach v časti za nadjazdom na pozemku o celkovej výmere 657 m2. Salea váš partner v realitách ponúka vám rodinný dom 200 m2 a celková výmera pozemku je 657 m2 za nadjazdom v leviciach.

Levice okres levice. Rd 120 m2 garáž 7 á. Finsta real ponúka na predaj pekný 3 izbový jednopodlažný rodinný dom v okresnom meste levice v tichej časti za nadjazdom rodinný dom celková výmera pozemku 657m2 pozemok celý oplotený čiastočná.

Predaj levice rodinný dom. Dom sa nachádza na pozemku o výmere 762 m2. Ponúkame na predaj rodinný dom v leviciach v časti tabaková za nadjazdom.

V dome je urobená čiastočná rekonštrukcia. Dom bol postavený z miešaného stavebného materiálu strecha je sedlová s krytinou škridla. Ponúkame na predaj rodinný dom v leviciach v časti tabaková za nadjazdom.

V dome je urobená čiastočná rodinný dom 110 m2 terasa 68 000 eur. Predaj 101 990 predaj 140 000 exkluzívne predaj 4 izb. Predaj levice rodinný dom.

105 000 525 m2. Rodinný dom 0 m 2 levice. Dom sa nachádza v tichej ulici v zástavbe rodinných domov.

Salea váš partner v realitách ponúka vám na.

Predaj Rodinny Dom Rd Besa Okr Levice Besa Levice Bazar Sk

Rodinne Domy Na Predaj V Leviciach Levice Cankov Zoznam Realit

Top Ponuka Rodinnych Domov Na Predaj Levice Str 2

Pin On Domy

Domy Levice Top Reality

Top Reality Vinicny Dom S Pozemkom Stare Predne Levice

Top Ponuka Domov V Leviciach Str 2

Rodinne Domy Na Predaj V Leviciach Levice Horsa Zoznam Realit

Top Reality Rodinny Dom Zariadeny Levice Cast Za Nadjazdom

Top Reality Novostavba Rodinneho Domu Typ Bungalov V Blizkosti Mesta Levice

Pin On Domy

Predaj Rodinny Dom Levice Za Nadjazdom Hladamereality Com

Rodinne Domy Na Predaj V Leviciach Zoznam Realit

Rodinny Dom Levice Predaj X Reality Sk

Top Ponuka Domov V Leviciach

Pin On Domy

Predaj Rodinny Dom Levice Za Nadjazdom Predajprenajom Sk

Top Reality Novostavba Rodinneho Domu V Blizkosti Centra Mesta Levice

Top Reality Na Predaj Rodinny Dom S Peknym Pozemkom V Leviciach

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *