Predam Dom Na Samote Myjava

Posted on

Domy na predaj myjava okres. Nehnuteľnosť je postavená v okolo roku.

Pin On Domy

Fox útulná chata na predaj košariská.

Predam dom na samote myjava. 71 300 12 09 m. Realitná kancelária emireal ponúka na predaj rodinný dom v úplnom centre mesta myjava na hurba1 publikované. Usadlosť sa chachádza na úplnej samote je ale dostuná po udržiavanej prašnej komunikácii.

Príroda ponúka nielen možnosť lyžovania a kúpania s. Ponúkame vám na predaj dom či skôr chalupu v obci stará myjava okres myjava nachádza sa v myjavských kopaniciach neďaleko ski areálu skiland. Pozemok je o rozlohe 4665 m2 rovinatý.

Nehnutelnosť priamo od majiteľa. Príroda ponúka nielen možnosť lyžovania a kúpania sa v neďalekej vodnej nádrži ale i turistiku či hubárčenie. Táto udržiavaná chalupa postavená v roku 1937 je ideálna svojou polohou na celoročné víkendové vyžitie.

Tureality ponúka na predaj pôvodný vidiecky dom v šelpiciach v okrese trnava vhodný na kompletnú rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Táto nehnuteľnosť s výmerou pozemku 660 m2 je využitelná na trvalé bývanie chalupárčenie či na podnikanie. Ponúkame vám na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom 1 333 m2 a hospodárskou budovou s garážami v širšom centre brezovej pod bradlom.

Nachádza sa v myjavských kopaniciach neďaleko ski areálu skiland. Prípojky is v dome sú. Táto udržiavaná chalupa postavená v roku 1937 je ideálna svojou polohou na celoročné víkendové vyžitie.

Rodinný dom na predaj myjava 148 000 740 m2. Záhradná chatka v záhradkárskej osade myjava časť žaboškreky. Plocha prevažne rovinatého pozemku je až 5 898m.

Vidiecky dom breznička poltár predaj. Rodinný dom okres myjava od realitiek aj od súkromných osôb. Ponúkame vám na predaj dom či skôr chalupu v obci stará myjava okres myjava.

Nachádza sa v myjavských kopaniciach neďaleko ski areálu skiland. Realitná kancelária emireal ponúka na predaj rodinný dom v úplnom centre mesta myjava na hurba1 publikované. Rodinný dom na predaj myjava 148 000 740 m2.

Pozrite si najlepšiu ponuku rodinných domov na predaj v okrese myjava. Nová cena super vybavený vidiecky dom o výmere 568 m2 v obci višňové. Ponúkame vám na predaj dom či skôr chalupu v obci stará myjava okres myjava.

Evidovaný ako zastavané plochy a záhrady. V dosahu pozemku je. Ponúkame na predaj veľký slnečný pozemok na samote v okrajovej časti osady prieloh.

Menší byt na. Rodinný dom je rozdelený na dve bytové jednotky v obytnými plochami 152 m2 a 190 m2. Táto udržiavaná chalupa postavená v roku 1937 je ideálna svojou polohou na celoročné víkendové.

Prehľadná denne aktualizovaná ponuka nehnuteľností od realitných kancelárií aj občianska inzercia. Zastavaná plocha nehnuteľnosti je 481 m2 dom je podpivničený. Záhradná chatka v záhradkárskej osade myjava časť žaboškreky.

Stojí na ňom dom bez súpisného čísla v pôvodnom stave vhodný na demoláciu prístup k nemu je po spevnenej ceste. 36 000 00 eur reality myjava záhradná chata nezadané 35 m2 tureality ponúka. 2020 chata a chalupa stará myjava predaj.

Energetický certifikát k. 54 900 653 57 m. 36 000 00 eur reality myjava záhradná chata nezadané 35 m2 tureality ponúka.

Pin On Domy

20170928 134526230 Ios

Pin On Inzeraty

Predaj Veľky Pozemok 8753 M2 S Krasnym Vyhľadm Chvojnica Okr Myjava Country Roads Country Road

Pin On Domy

Prievidza Hacienda Rd 3 1 Top Ponuka Poz 700 M2 Hacienda Floor Plans

Pin On Domy

Pin On Domy

Pin On Domy

Pin On Domy

Pin On Podkrovne Kupeľne

Pin On Domy

Directreal Ponuka Iba U Nas Ponukame Na Predaj Objekt Chata Baska 5 Izbovy Byt Spravcu Veľky Poze Outdoor Decor Home Decor Decor

Sireal Myjava Ponukame Na Predaj Veľnu Stodolu S Ovocnym Sadom Na Polosamote V Obci Priepasne Tree Plants Tree Trunk

Pin On Domy

Pin On Domy

Usadlost V Krasnom Prostredi Pod Horou Krupina Krupina Predam Pods

Pin On Domy

Pin On Domy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *