Dom Lehnice

Posted on

Dom je jednopodlažný nepodpivničený postavený na pozemku s rozlohou 611 m2 zastavaná plocha domu je 124 m2 obytná plocha miestností 72 m2 a krytá terasa 12 m2. Na stránke nájdete viac ako 84 inzerátov od overených realitných kancelárií a maklérov.

6 Tips For Throwing The Ultimate Outdoor Summer Party Toll Talks Toll Talks Outdoor Kitchen Outdoor Kitchen Design Outdoor Kitchen Decor

Rodinný dom hosťovský alebo dvojgeneračný dom lehnice základné informácie.

Dom lehnice. Ponúkame vám na predaj kvalitne postavený rodinný dom v obci lehnice 1 publikované. Rodinný dom s celkovou podlahovou plochou je 169 m2 39 m2 samostatný byt 39 m2 gará. Pozemok 490m2 kvalitná stavba dokončenie podľa vlastných predstáv r7 len 7 km regiojet reality lehnice rodinný dom lehnice 145 m2 ponúkame exkluzívne modernú.

Hala chodba kuchyňa 3 x spálňa 2x kúpeľňa wc 2x šatník krb technické miestnosti. 727 m2 zastavaná plocha. Rodinný dom hosťovský alebo dvojgeneračný dom lehnice základné informácie.

Nehnuteľnosti na predaj a prenájom lehnice okres dunajská streda. Predávame veľký a slnečný 4 izb. Vysoko kvalitné zdravotnícke a sociálne služby.

Dom ošetrovateľskej starostlivosti je zariadenie ďalej dos v ktorom sa poskytuje nepretržitá ošetrovateľská starostlivosť a rehabilitácia osobám stabilizovanom stave ktorých zdravotný stav vyžaduje nepretržité poskytovanie ošetrovateľskej starostlivosti dlhšie ako 24 hodín. Lehnice rodinný dom po rekonštrukcii. Rodinný dom garáž 1 izb.

Liečebňa chorôb dospelého veku a domov dôchodcov pre seniorov v lehniciach len 25 km od bratislavy. Rodinný dom na predaj lehnice 175 000 1 036 m2. Ponúkame vám v obci lehnice časť sasa na predaj v novej lokalite 4 izbový dom.

122 m2 úžitková plocha. 4 6i bungalov úp 145m2 lehnice. Rodinný dom garáž 1 izb.

Dom ošetrovateľskej starostlivosti je vhodný pre pacientov so záujmom o krátkodobé. Rodinný dom s celkovou podlahovou plochou je 169 m2 39 m2 samostatný byt 39 m2 gará. Rodinný dom na predaj lehnice 175 000 1 036 m2.

Predávame veľký a slnečný 4 izb. 2 x solárny systém teplovodný elektric. Ponúkame vám na predaj kvalitne postavený rodinný dom v obci lehnice 1 publikované.

Ponúkame na predaj štvorizbový rodinný dom v obci lehnice katastrálne územie malý lég. Stavebný pozemok lehnice obecná časť masníkovo dunajská streda reality lehnice pozemok pre.

Lwowek Slaski Stary Ratusz Cologne Cathedral Cathedral Landmarks

Fantastic Video En 2020 Puertas Corredizas De Interiores Puertas De Garage Modernas Habitaciones Ocultas En Casas

Pin On Moja Vlast Slovensko

A Walk In Pantry Makeover From Builder Grade To Organized Functionality A Walk In Pantry Makeover From Builder Grade To Or In 2020 Home Remodeling Home Pantry Design

Tips Tricks Along With Guide With Regard To Obtaining The Most Effective End Result As Small Front Yard Landscaping Garden Yard Ideas Front Yard Landscaping

Vitalita Lehnice Home Decor Decals Decor Home Decor

Rodinne Domy Sasa Lehnice Outdoor Decor Outdoor Structures Property

Novy Hviezdoslavov Gopro Karma Dron Video Video Gopro Basketball Court

Pin Na Nastenke Lehnice

Ghim Tren Beautiful House

Gold Medal Of Louis Iv Of Liegnitz Legnica By Johann Buchheim 1653 1663 Private Collection Gold Auction Pocket Watch

Bolkow Pictures Castle Loire Valley Castles

Pin On Int Staircase

Delta Property Hviezdoslavov Zahrady House Styles House Property

Castle Zamek Legnica Poland Poland Historical Monuments Unesco World Heritage List

Karol I Podiebradowicz Jpg Sagan Anna Male Sketch

Delta Property Clen Realitnej Unie Slovenskej Republiky Kancelarie

Czocha Castle Poland European Castles Castle Castles Interior

L Shaped U Shaped Self Supporting Wooden Cantilevered Staircase Oxa Light By Fontanot Albini Font Interior Design Wooden Staircases Wooden Staircase Design

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *