Rodinny Dom Kocka

Posted on

2013 2016 text. 46 m 2 terasa.

Pin On Made In Slovakia

174 63 m dvojpodlažný rodinný dom na holej lúke lokalita na bývanie mladé čunovo pripravená s jasnou predstavou a regulatívmi chrániacimi samotných investorov jasná predstava klienta o nízkoenergetickom koncepte využití slnka prevádzke domu a žití v spätosti so záhradou všetky tieto.

Rodinny dom kocka. Ponúkame na predaj menší rodinný dom v obľúbenej lokalite piešťan pri oc kocka. žiadna kocka či kváder tento rodinný dom postavili v tvare nožníc. Ako sa dá prestavať dom na modernú drevostavbu.

Rodinný dom kocka r 2014 tichá ulička levanduľová 25 10. Medzi moderné domy radíme projekty ktoré majú. Rodinný dom by mal byť v priamej náväznosti na svoje okolie na prírodu a zároveň tvoriť intímnu zónu ktoru človek potrebuje pre svoj život.

Ide o jednopodlažnú bezbariérovú stavbu tehlovej konštrukcie s rovnou strechou obdĺžnikového pôdorysu celková úžitková plocha cca 100 m2 celková výmera pozemku je 370 m2. Rodinný dom kocka 2. Rodinný dom ponúkame na predaj menší rodinný dom v obľúbenej lokalite piešťan pri oc kocka.

Lego 60291 rodinný dom kockashop sk. Br dom pozostáva z 3 obytných izieb južnej orientácie príslušenstvo tvorí chodba kúpeľňa s wc. Dom nožnice v pardubiciach v kocke.

Zdenek balík zette ateliér s r o. 22 4 m 2 štúdia. Ide o jednopodlažnú bezbariérovú stavbu tehlovej konštrukcie s rovnou strechou obdĺžnikového pôdorysu celková úžitková plocha cca 100 m2 celková výmera pozemku je 370 m2.

246 m 2 jazierko. Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom so záhradkou v tichej lokalite vrakune aktuálne hľadáme hotovostného klienta kolaudácia 2014 odporúčame omladiť interiér vrátane kúpelky úžitková plocha 126 3m2 pozemok 442m2 zastavaná plocha 83m2 9m x 9m. Ponúkame na predaj menší rodinný dom v obľúbenej lokalite piešťan pri oc kocka.

Rodinné domy bungalov môžu byť vo všetkých kategóriách čo sa týka veľkosti domu jeho ceny tvaru. Ide o jednopodlažnú bezbariérovú stavbu tehlovej konštrukcie s rovnou strechou obdĺžnikového pôdorysu celková úžitková plocha cca 100. Pardubice čr úžiková plocha.

2020 zmazať upraviť topovať. Ide o jednopodlažnú bezbariérovú stavbu tehlovej konštrukcie s rovnou strechou obdĺžnikového pôdorysu celková úžitková plocha cca 100 m2 celková výmera pozemku je 370 m2. Môžu byť s garážou dvojgarážou alebo podpivničené.

Ponúkame na predaj menší rodinný dom v obľúbenej lokalite piešťan pri oc kocka.

Pin On Dom

Pin On Casas

Pin On Dom

Fotogalerie Rodinny Dum 1 Predstaveny Na Videu Byl Postaveny Na Miste Puvodniho Domu Ve House Styles Architecture Residential House

Pin Auf Bauhaus Hauser Hausprogramm

Vysledok Vyhľadavania Obrazkov Pre Dopyt Prestavba Domu Ze 70 Let House Styles House Outdoor Decor

Pin On Dom

Pin On Dom

Pin On Made In Slovakia

Pin On Rekonstrukcia

Moderny Zahradny Domcek S Pristreskom Pre Jedno Auto

Pin On Rekonstrukcia

Pin By Hana Konecna On Rekonstrukcia House Styles Outdoor Decor Decor

Pin On Architektura

Pin On Rekonstrukcia

Pin On Stavba Domu Na Kľuc

Pin On Made In Slovakia

Rodinny Dum Es Qubus Iii Ce 142 75 M2 5 Pokojov 1 677 300kc A0 House Styles Outdoor Decor House

069 Rd Trencianska Turna Zdravy Interier Home Furniture Home Decor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *