Dom Przy Pastelowej Galeria

Posted on

Oszczędna budowa jest możliwa. Dom przy pastelowej 25.

Pin On Nije Lose

Kąt nachylenia dachu 25 30 stopni.

Dom przy pastelowej galeria. Gotowe projekty domów. Dom przy pastelowej to projekt domu parterowego średniej wielkości. Przeznaczony na wąską działkę.

Program użytkowy zaplanowany dla czteroosobowej rodziny obejmuje przestronną część dzienną z salonem jadalnią i kuchnią oraz wydzieloną część nocną z trzema. Dom przy pastelowej 26 to kolejna wersja projektu domu z serii przy pastelowej w którym zrezygnowano z garażu co pozwala zlokalizować go na mniejszej działce. Projekt domu o powierzchni użytkowej 108 67 m należy do kategorii domów które można zbudować jako energooszczędne.

Dom przy pastelowej 25. Dom bez garażu o prostej i zwartej bryle. Dom przy pastelowej 22 jest częścią kolekcji domów przy pastelowej.

Jest także powiększoną wersją domu przy pastelowej 22. Znajdziecie tu państwo m in. W skład programu użytkowego wchodzą cztery pokoje i dwie łazienki.

Dom przy pastelowej 15 d. Domy przy pastelowej to projekty domów energooszczędnych i prostych w realizacji. Nasz katalog to kilkaset ciekawych propozycji domów zarówno dla zwolenników tradycyjnej architektury jak i dla inwestorów zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami.

Nowoczesny styl budynku podkreśla prosta bryła nakryta czterospadowym dachem z jasnymi elewacjami oraz bardzo funkcjonalny układ wnętrza. Serwis galeriadomow pl prezentuje projekty domów jednorodzinnych oferujemy tanie gotowe projekty domów o różnych powierzchniach i zróżnicowanej stylistyce. Dom przy pastelowej 24.

Projekt domu o powierzchni użytkowej 108 67 m posiada dwuspadowy dach co czyni go ekonomicznym w realizacji. Dom przy pastelowej 25 to budynek parterowy o powierzchni użytkowej 108 67 m. Dom przy pastelowej 23 został zaprojektowany z myślą o potrzebach inwestorów szukających projektów na wąską działkę.

To projekt domu parterowego o wydłużonej bryle mieszczący się na działkach o szerokości 17 75 m. Utrzymany w nowoczesnym stylu posiada opcje szeregu zaawansowanych rozwiązań technicznych podnoszących. Gotowy projekt domu parterowego z garażem dwustanowiskowym.

Występują w wersjach z garażem pojedynczym podwójnym oraz bez garażu z dachem dwuspadowym lub wielospadowym. To nowoczesne projekty domów parterowych o powierzchni 90 150 m. Gotowy projekt domu dom przy pastelowej 24 to wariant projektu domu przy pastelowej 23.

Dom przy pastelowej 23. Wykonany w technologii tradycyjnej murowanej z więźbą o konstrukcji drewnianej. Dom przy pastelowej 25 to projekt domu opracowany z myślą o wąskich działkach na których liczy się każdy metr przestrzeni.

Projekt posiada również garderobę. Projekt domu bez garażu pozwala na ulokowanie go na. W skład programu użytkowego wchodzą cztery pokoje i dwie łazienki.

Wykonany w technologii tradycyjnej murowanej z więźbą o konstrukcji drewnianej. Budynek jest szerszy o metr przez co automatycznie powiększyły się wymiary części dziennej tarasu i poszczególnych pokoi. Gotowy projekt domu parterowego z garażem jednostanowiskowym.

Dom przy pastelowej 2. Układ funkcjonalny przewiduje otwarty pokój dzienny z kuchnią i jadalnią oraz 3 pokoje dodatkowe 2 łazienki wiatrołap i kotłownię.

Pin On Projekty Domow

Galeria Zdjec Pastelowa Aranzacja Wnetrza Domu Nad Morzem Zdjecie Nr 1 Urzadzamy Living Room Design Modern Luxury Living Room Living Room Decor Apartment

Epingle Sur Villa

Pin On Dom

Decyma 7 Projekt Domu Domy W Stylu In 2020 Projekte Flure

Pin On Galeria Domow

Pin On Projekty Na Vyzkouseni

Pin On Domy

Projekt Domu Dostepny D45 Wariant I 120 57 M2 Koszt Budowy Extradom In 2020 Modern Farmhouse Plans House Styles Bungalow House Plans

Epingle Sur Haz

Parter Projekte

Pin On Hazak

Pin Em Casas

Pin On Proekty

Pin On Parterowka

Pin On House Plans

Pin On Galeria Domow

Pin On Domy

Pin On Hp Shortlist

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *