Dom Na Predaj Trnava Hora

Posted on

Predaj rd na tulipáne v trnave s krásnym veľkým pozemkom. Slnečný na západ a východ oknami orientovaný dom pozostáva na prízemí z 3 izieb veľkej polyfunkčnej obývacej izby spojenej s jedálenským kútom samostatného wc kúpe.

Exkluzivne Rodinny Dom Kľacany Predajprenajom Sk

Vzdialenosť od mesta je 5 minut autom.

Dom na predaj trnava hora. Kamenný mlyn tu ste doma možnosť vidieť domy. Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu pred dokončením v krásnom prostredí v obci trnavá okres žiar nad hronom. Prízemie 97 m2 galéria na poschodí 35 m2.

Rodinný dom na predaj trnavá hora 244 900. Rodinné domy na predaj trnavá hora rozšírené na okruh 50km rod. Ponúkame na predaj holostavbu pred dokončením rodinného domu v obci trnavá hora podlahová plocha 210 m2 pozemok celkovo 405 m2.

Exkluzívne na predaj rodinný dom drevostavba trnavá hora 560m2 reality trnavá hora rodinný dom nezadaná 60 m2 ponúkame vám exkluzívne na predaj drevostavbu rodinného domu v trnavej hore okres žiar nad hr1 publikované. Dom 5 izieb 2 kúpelne 11 ročný 6km kúpele turč. 2013 re max profi ponúka na predaj 11 ročnú stavbu rod.

Dom je pred dokončením možnosť vlastnej realizácie interiéru. Dom je pred dokončením možnosť vlastnej realizácie interiéru. Vzdialenosť od mesta je 5 minut autom.

Pred domom sú 4 parkovacie. Ponúkame na predaj holostavbu pred dokončením rodinného domu v obci trnavá hora podlahová plocha 210 m2 pozemok celkovo 405 m2. Celková plocha pozemku je 405 m2 zast.

Trnava reality vám ponúka na predaj exkluzívne komfortné novostavby rodinných domov typu bungalov aj pre náročného klienta. 2021 rodinný dom trnava predaj. Rodinný dom trnavá hora ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu pred dokončením v krásnom prostredí v obci trnavá okres žiar nad hronom.

Rodinný dom na predaj trnavá hora 105 000 1 750 m2. Rodinný dom bol postavený v roku 2002 a skolaudovaný v roku 2004. Ponúkame na predaj holostavbu pred dokončením rodinného domu v obci trnavá hora podlahová plocha 210 m2 pozemok celkovo 405 m2.

Slnečný na západ a východ oknami orientovaný dom pozostáva na prízemí z 3 izieb veľkej polyfunkčnej obýva. Teplice sekcia rodinné domy 05. Lokalita domy sú zasadené v blízkosti krásnej pr.

Vážení používatelia v dňoch medzi 24 12 2020 1 1 2021 nás prosím kontaktujte výhradne pomocou e mailu alebo prostredníctvom kontaktného formulára. Nehnuteľnosti na predaj trnavá hora okres žiar nad hronom zoradiť nehnuteľnosti. 217 500 1 959 46 m.

Slnečný na západ a východ oknami orientovaný dom pozostáva na prízemí z 3 izieb veľkej polyfunkčnej obýva. Domu v obci mošovce vzdialenej 6 km od turčianskych teplíc. Nehnuteľnosti a reality na jednom mieste.

Dom sa nachádza na pozemku s. Celková plocha pozemku je 405 m2 zastavaná a zároveň úžitková plocha 132 m2. Rodinný dom na predaj trnavá hora od realitiek aj od súkromných osôb online na reality sk.

179 990 viac info 1 izbový byt bratislava nové mesto.

Rodinne Domy Na Predaj S Terasou V Trnave Sucha Nad Parnou Zoznam Realit

Reality Trnava Hora Realitny Trh Na Nehnutelnosti Sk

Exkluzivne Na Predaj Pozemok V Jalnej Trnava Hora Bazar Sk

Reality Z Trnavej Hory Top Nehnuteľnosti Online Na Reality Sk

Nove Predaj Chalupa Trnava Hora Ziar Nad Hronom Predajprenajom Sk

Top Reality Trnava Hora Novostavba Rodinneho Domu Pozemok 405 M2 Predaj

Rodinny Dom V Obci Trnava Hora K U Jalna Youtube

Zrekonstruovany Rodinny Dom So Zahradou V Obci Trnava Hora Youtube

Top Reality Exkluzivne Na Predaj Rodinny Dom Drevostavba Trnava Hora 560m2

Predaj Rodinneho Domu V Obci Nevoľne Nevoľne Bazar Sk

Rodinne Domy Trnava Hora Jalna Hladamereality Com

Domy Predaj Trnavsky Kraj Okres Trnava Trnava

Na Predaj Rd Trnava Hora Jalna 510m2 Zoznam Realit

Pin On Kupelna

Novostavba 5 Izboveho Rodinneho Domu Trnava Hora Youtube

Predaj Chalupa Trnava Hora Novostavba Exkluzivne Halo Reality

Cekujbyvanie Sk Home Home Decor Sectional Couch

Chalupa Na Predaj Trnava Hora Okr Ziar Nad Hronom Rodinne Domy Ziar Nad Hronom Na Predaj Eu

Rodinny Dom Trnava Hora Predaj Top Reality

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *