Dom Ivanka Pri Nitre

Posted on

Ponúkame na predaj trojizbový rodinný dom v obci ivanka pri nitre s úžitkovou plochou 92m2 nachádzajúci sa v spoločnom dvore. Ponúkam na predaj vilu v obci ivanka pri nitre na rozľahlom rovinatom pozemku o celkovej výmere 10 044 m 2 na pozemku sa nachádzajú dva priestranné rodinné domy so samostatnými vstupmi vonkajšie sedenie s murovaným grilom kotlinou sedením prístreškom na drevo detské ihrisko technické vybavenie a záhradné pomôcky.

Pin On Kontajner House

Ivanka pri nitre okres nitra rodinný dom 187 m exkluzívne vo výhradnom zastúpení vám ponúkame krásnu nehnuteľnosť 6 izb.

Dom ivanka pri nitre. Ponúkame na predaj poschodový rodinný dom v obci ivanka pri nitre na slnečnom udržiavanom poz1 publikované. Ivanka pri nitre nitra okres nitra rodinný dom ponúkame vám na predaj novostavbu murovaného ytongového 4 izbového bungalovu v ivánke pri nitre. Druhý dom je vyhotovený do štádia štandard v cene 159000 eur ponúkame na predaj dva 4 iz.

Rodinné domy v obci ivanka pri nitre nitra na pozemkoch o výmere 392 m2 so zastavanou plochou 114. Dom bol postavený z pálených tehál v r. Táto lokalita v srdci nitrianskeho kraja je predurčená spĺňať tie najvyššie požiadavky komfortného no zároveň útulného príjemného a kvalitného života.

Projekt poschodového domu je situovaný v novovybudovanej štvrti krásne lúky v obci ivanka pri nitre. Ponúkame na predaj poschodový rodinný dom v obci ivanka pri nitre na slnečnom udržiavanom poz1 publikované. Rodinné domy v obci ivanka pri nitre nitra na pozemkoch o výmere 392 m2 so zastavanou plochou 114 m2 a obytnou plochou 98m2 so spoločnou prístupovou cestou.

Rodinný dom na predaj ivanka pri nitre 225 900 821 m2. Pozemok je nádherne upravený a záhradné úpravy boli. V roku 1992 bola k domu vyhotovená prízemná prístavba s plochou stre.

Druhý dom je vyhotovený do štádia štandard v cene 159000 eur ponúkame na predaj dva 4 iz. Domu na predaj ivanka pri nitre krásne lúky. Druhý dom je vyhotovený do štádia štandard v cene 159000 eur ponúkame na predaj dva 4 iz.

Rodinný dom len 8km od nitry v ivanke pri nitre. Rodinný dom na predaj ivanka pri nitre 225 900 821 m2. Rodinné domy v obci ivanka pri nitre nitra na pozemkoch o výmere 392 m2 so zastavanou plochou 114.

Nehnuteľnosť sa nachádza na pozemku o rozlohe 590m2 so zastavanou plochou domu 112m2 a úžitkovou plochou 187m2. Domu na predaj ivanka pri nitre krásne lúky.

Pin On Pamatniky

Nahradne Diely Sting2000 Eshop

Pin On Jozef Jan

I9 Rastreador De Ejercicios Inteligente Pulsera Ip68 A Prueba De Agua De La Presion Arterial Pul Fitness Tracker Bracelet Smart Fitness Tracker Fitness Tracker

Svadba Ivanky A Filipa In 2020 Wedding Dresses Wedding Dresses

Kotysan Letny Rez

I9 Rastreador De Ejercicios Inteligente Pulsera Ip68 A Prueba De Agua De La Presion Arterial Pul Fitness Tracker Bracelet Smart Fitness Tracker Fitness Tracker

Pin On Jozef Jan

Mercedes Benz Mb Trac 800 Gebraucht Neu Kaufen In 2020 Mercedes Benz Benz Mercedes

Vurv Regionalne Vyskumne Pracovisko Kriva Na Orave Natural Landmarks Landmarks Nature

Projektujeme Zdrave Nizkoenergeticke A Pasivne Domy Murovane A Drevodomy Toto Je Jeden Z Nasich Projektov Na Mieru In 2020 Tennis Court Field

Vurv Regionalne Vyskumne Pracovisko Kriva Na Orave House Styles Outdoor Structures Outdoor

Pin On Fasada

Pin On Kontajner House

Skrinka Plyn Na Stojan 50×50 Rtp Brahama Market Kanalizacia Kurenie Cerpadla Sanita Voda Garden Hose Outdoor Hose

Pin On Babiky

Pin On Jozef Jan

Fotogaleria Apartmany Vila Zuberec Bazar Sk Outdoor Decor Home Decor Decor

Pin On Jozef Jan

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *