Maly Dom Vo Svahu

Posted on

Podkrovný 1701 trenčianska teplá. Sme členom inštitútu pre pasívne domy podporujeme rozvoj udržateľnej architektúry.

Pin On Projekt Na Kopci

Celková úžitková plocha 220 95 m 2.

Maly dom vo svahu. Na terase máte doslova vtáčie výhľady na celé okolie. Keď sa doňho poriadne zahľadíte nenechá vás ľahostajným. Pribinova436 5 5 356 51 mi partizánske slovakia.

Je takmer nereálne aby vám susedia zatienili výhľady a prísun slnka ďalšou výstavbou v blízkosti vášho domu. Ve svahu vznikl dům který má obrácená patra. Zamilujete sa doňho a kúpite si pozemok vo svahu.

Zastavaná plocha 211 1 m 2. Zadání informace o pozemku jak jsme řešili filosofie domu hodnocení další projekty chci podobný dům. Kompaktný a jednoduchý tvar domu pôsobí prirodzene akoby na pozemok patril.

Spojovacím prvkom oboch častí je oceľový rám osadený do. Architekt umístil denní část s obývacím pokojem do horního patra a ložnice do přízemí. úžitková plocha prízemia 139 0 m 2.

Dom ponorený v zeleni bratislava rusovce. Sme oficiálnym zhotoviteľom programu. See more of dom vo svahu on facebook.

Nosná časť stavby je zo železobetónového monolitu. Na monolitickú časť stavby nadväzuje 12 metrová konzola z ocele ktorá vytvára priestor pre dennú časť. Malý ekonomický dům ve svahu s obrácenými patry beroun.

Chránime váš zámer a urobíme všetko preto aby sme splnili vaše očakávania. Za kolik se dá postavit tento dům. Moderný pasívny bungalov trenčín.

Obytná plocha 88 9 m 2. Výška strechy 5 7 m. Rodinný dom vo svahu suterén a obývané podlažie s veľkou terasou.

Dom postavený vo svahu vám otvorí nové možnosti a dopraje extra prístup k prirodzenému svetlu. Sme špecialisti na domy vo svahu. Obostavaný priestor 1 161 7 m 3.

Ve svahu vznikl dům který má obrácená patra. Architectural designer in partizánske. Pasívny dom vo svahu phpp třinec čr.

42 people follow this. Architektúra rodinného domu odpovedá svahu a svojou hmotou vytvára átrium. Architekt umístil denní část s obývacím pokojem do horního patra a ložnice do přízemí.

Svahovitá krajina má výhodu aj v tom že zvyšuje hodnotu vášho rodinného domu pretože dom na svahu je. Tvorí ju šesť nadzemných pilierov a zadná severná časť domu slúžiaca ako nočná zóna. Objekt je řešen jako dvoupodlažní nepodsklepená zděná stavba se sedlovou střechou a výraznými vikýři které dávají stavbě osobitý vzhled který však.

Contact dom vo svahu on messenger. Architektúra rodinného domu odpovedá svahu a svojou hmotou vytvára átrium ktoré chráni záhradu a terasu pred optickým kontaktom z ulice aj od suseda. 41 people like this.

Dom vo svahu zabezpečuje železobetónová konzola. Rodinný dom vo svahu bratislava. Get directions 421 902 429 902.

2 mestské vily v trnovom žilina trnov é. Navrhuje projektujeme a realizujeme jedinečné stavby. Malý ekonomický dům se sedlovou střechou a vikýři heršpice u brna.

úžitková plocha poschodia m 2.

Pro Tvar Domu A Vnitrni Usporadani Byl Urcujici Terenni Relief A Orientace Pozemku Ktera Je Pomerne Neprizniva Vuci Svet Architecture House Styles Bedroom Diy

Rodinny Dom Vo Svahu

Pin On Domy Vo Svahu

Rodinny Dum Ve Svahu Architektura Architektura A Design Shingle House Architecture Arch House

Pin On Prirodne Domy

Pin On Moderni Rodinne Domy

Pin On Domy Vo Svahu

Pin On Domy Vo Svahu

Pin On Moderni Rodinne Domy

Pin On Domy Vo Svahu

Legner Architekt Dum Ve Svahu In 2020 Architecture House House Styles Architecture

Pin By Pochop Design On Domy In 2020 House Styles House Home

Pin On Rodinne Domy Ve Svahu

Pin On Architektura Byvanie

Pin On Houses

Maly Ekonomicky Dum Ve Svahu Beroun Architekti Architektura Home Fashion

Pin On Sklen

Dum Ve Svahu Foto Ales Jungmann Domy

Pin On Dom

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *