Luxusny Dom S Bazenom

Posted on

Viac ako 600 000 domov bytov pozemkov a nebytových priestorov. Dom s bazénom luxusný gohome predaj a prenájom nehnuteľností.

Pin On Dvor A Zahrada

Rodinný dom na predaj v lokalite hviezdoslavov v senci.

Luxusny dom s bazenom. Prenajmem poschodovy rodinny dom zariadeny s bazenom a upravenou zahradkou velka terasa logi moznost parkovania vo dvore dom je dvojgeneracny cize da sa prenajat aj pre 2 rodiny je rozdeleny na 2 jednotky zo samostatnymi vchodmi cena za jednu cast je 500e energie a 1 najom ako depozit dom sa. Rodinná vila po rozsiahlej kompletnej rekošntrukcii je situovaná na pozemku o rozlohe takmer 3000 m2 s krásnou zeleňou a celkovou zastavanou plochou 496 m2. Záhorská bystrica strmý vŕšok ľutujeme táto ponuka už nieje aktuálna.

514 m2 jedná sa o poschodový dom so sedlovou strechou. 1562 m2 zastavaná plocha a nádvorie. Na predaj exluzívny a príjemný rodinný dom v blízkosti bratislavy v obci hviezdoslavov.

Luxusný rd s bazénom saunou garážou veľkou záhradou ba iv. Váš najlepší nástroj na vyhľadávanie nehnuteľností na webe. Na predaj nadštandardný rodinný dom s vnútorným bazénom topasova ul košice.

čierna voda luxusný dom s veľkorysou výmerou a bazénom exkluzívne. Rodinná vila po rozsiahlej kompletnej rekošntrukcii je situovaná na pozemku o rozlohe takmer 3000 m2 s krásnou zeleňou a celkovou zastavanou plochou 496 m2. 12 fotiek re0005003 20 012444 83561 aktualizovaný.

00447500838592 iba vazny a solventny zaujemcovia. Na predaj exluzívny a príjemný rodinný dom v blízkosti bratislavy v obci hviezdoslavov. Z kuchyne je výstup na terasu.

Rodinný dom je zateplený. Na prízemí sa nachádza vstupná hala spálňa kúpelňa so sprchovým kútom vaňou a wc velká kuchyňa prepojená s jedálňou a obývačkou. Luxusný rodinný dom s bazénom ľutujeme ale ponuka už nie je aktuálna.

Dom s bazénom luxusný kliknite a určite nájdite.

Pin On Ned Atelier

Z Hrady H Ada Googlom Home Decor Outdoor Outdoor Decor

Pin On Raca Dom

Pin On Zahrady

Pin On Ned Atelier

Pin On Bazeny

Pin On Raca Dom

Pin On Realizacie Poolwalk

Pin On Domy Projekty

Pin Na Nastenke Strelec

Pin On Dom Na Stĺpoch

Moderny Bungalov Lan Ned Atelier Architecture House Inspiration House

Family House Plan Prague In 2020 Family House Plans Prague Hotels Family House

Pin On Raca Dom

Drevostavba Ktora Vyraza Dych Aj Takto Moze Vyzerat Veľkorysy A Zaroven Skromny Luxus Domy Home Fashion Luxus

Projekt Domu Cap Youtube

Predam Exkluzivny Drevodom S Bazenom A Saunou House Styles Mansions House

Pin On Napady Do Domu

Pin On Ned Atelier

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *