Dom Na Predaj Ivanka Pri Nitre

Posted on

Viac ako 600 000 domov bytov pozemkov a nebytových priestorov. V roku 1992 bola k domu vyhotovená prízemná prístavba s plochou stre.

Predaj Skolaudovany Rodinny Dom Ivanka Pri Nitre S Ene Ivanka Pri Nitre Bazar Sk

Nehnuteľnosti a reality na jednom mieste.

Dom na predaj ivanka pri nitre. Rd má celkovú úžitkovú plochu interiéru 100 m2. Ponúkame na predaj trojizbový rodinný dom v obci ivanka pri nitre s úžitkovou plochou 92m2 nachádzajúci sa v spoločnom dvore. Reality ivanka pri nitre kliknite a určite nájdite.

Rodinné domy v obci ivanka pri nitre nitra na pozemkoch o výmere 392 m2 so zastavanou plochou 114 m2 a obytnou plochou 98m2 so spoločnou prístupovou cestou. Ponúkame na predaj poschodový rodinný dom v obci ivanka pri nitre na slnečnom udržiavanom poz1 publikované. Ponúkame na predaj poschodový rodinný dom v obci ivanka pri nitre na slnečnom udržiavanom pozemku o výmere 801 m2 v pokojnej a tichej lokalite mimo hlavnej cesty.

F017 12 alp ponúkame vám na predaj útulný zrekonštruovaný dom v nitre dražovciach. Reality ivanka pri nitre gohome predaj a prenájom nehnuteľností. Ponúkame na predaj trojizbový rodinný dom v obci ivanka pri nitre s úžitkovou plochou 92m2 nac1 publikované.

Vážení používatelia v dňoch medzi 24 12 2020 1 1 2021 nás prosím kontaktujte výhradne pomocou e mailu alebo prostredníctvom kontaktného formulára. Rodinné domy v obci ivanka pri nitre nitra na pozemkoch o výmere 392 m2 so zastavanou plochou 114 m2 a obytnou plochou 98m2 so spoločnou prístupovou cestou. Chodba kuchyňa tri izby dve kúpeľne a pivnica.

Druhý dom je vyhotovený do štádia štandard v cene 159000 eur ponúkame na predaj dva 4 iz. Pozemok má výmeru 419 m2. Druhý dom je vyhotovený do štádia štandard v cene 159000 eur ponúkame na predaj dva 4 iz.

Ponúkam na predaj 4 izbový rodinný dom v obci ivanka pri dunaji lokalita farná. Dostupnosť do krajského mesta nitra je 6 km. Dom bol postavený z pálených tehál v r.

Sedemizbový rodinný dom je. 19 11 2020 rodinný dom na predaj ivanka pri nitre. Váš najlepší nástroj na vyhľadávanie nehnuteľností na webe.

Rodinný dom na predaj ivanka pri nitre od realitiek aj od súkromných osôb online na reality sk. Dom sa nachádza na pozemku o rozlohe 1158m2 a úžitková plocha domu je 123m2. 29 12 2020 rodinný dom na predaj ivanka pri nitre.

Qrzxaqdutfuhym

Rodinne Domy Na Predaj V Nitre Ivanka Pri Nitre Zoznam Realit

Predaj Rodinny Dom Ivanka Pri Nitre Exkluzivne Halo Reality

Novostavba Nova Cena Novostavby 4 Izb Rd Na Predaj Ivanka Pri Nitre

Predaj Hruba Stavba Rd Ivanka Pri Nitre Krasne Luky

Predaj Rodinny Dom V Obci Ivanka Pri Nitre

Rodinny Dom Ivanka Pri Nitre Na Predaj Voľny Ihned

Predaj Rodinny Dom Ivanka Pri Nitre Nitra Predajprenajom Sk

Top Reality Predaj Rodinny Dom Ivanka Pri Nitre

Nova Cena Novostavby 4 Izb Rd Na Predaj Ivanka Pri Nitre Micikova Reality S R O

Novostavba Rodinny Dom Ivanka Pri Nitre Nitra Vyrazne Znizena Cena

Predaj Rd Ivanka Pri Nitre 29 3 A Pozemok Domy Predaj A

Archeus Siet Realitnych Kancelarii

Dom Realit A Rodinny Dom Ivanka Pri Nitre

Top Reality Predaj Rodinny Dom S Krasnym Vyhľadom Ivanka Pri Nitre

Rodinny Dom Ivanka Pri Nitre Michaela Bencurikova

Top Reality Na Predaj 2 Novostavby Rd Ivanka Pri Nitre

Pin On Fasada

Pin On Jozef Jan

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *