Dom Na Predaj Poprad Spisska Sobota

Posted on

Označiť zlý inzerát chybnú kategóriu ohodnotiť užívateľa zmazať upraviť topovať. Rodinný dom 550 m.

Predam Rodinny Dom V Pokojnej Casti Popradu Vo Veľkej Rk38

Halo reality predaj rodinný dom poprad spišská sobota exkluzívne halo reality.

Dom na predaj poprad spisska sobota. Nádherný výhlaď z poprad sp. Top city realitná kancelária vám ponúkame na predaj radové rodinné domy poprad spišská sobota. Ponúkame na predaj ubytovacie zariadenie v poprade v širšom centre mestskej časti spišská sobota ktoré pozostáva z dvoch rodinných domov so samostatnými vchodmi samostatnými súpisnými číslami ktoré sú navzájom prepojené.

Domy poprad predaj prenájom tisícky nehnuteľností od 840 rk súkr byty na predaj prenájom rodinné domy poprad vily poprad novostavby poprad. 355 000 00 eur reality poprad. 355 000 00 eur cena.

Poprad priamo v historickom centre sobotského námestia. Poprad prešovský kraj na predaj veľký slnečný dvojgeneračný rodinný dom s výhľadom na vysoké tatry v lukratívnej lokalite poprad spišská sobota blízko. Tureality ponúka na predaj veľký slnečný dvojgeneračný rodinný dom s výhľadom na vysoké tatry v lukratívnej lokalite poprad spišská sobota blízko historického centra.

Ponúkame na predaj ubytovacie zariadenie v poprade v širšom centre mestskej časti spišská sobota ktoré pozostáva z dvoch rodinných domov so samostatnými vchodmi samostatnými súpisnými číslami ktoré sú navzájom prepojené. Ponúkame na predaj ubytovacie zariadenie v poprade v širšom centre mestskej časti spišská sobota ktoré pozostáva z dvoch rodinných domov so samostatnými vchodmi samostatnými súpisnými číslami ktoré sú navzájom prepojené. Jedná sa o radovú zástavbu s naplánovanou kolaudáciou do konca októbra 2020.

Poprad okres poprad. Na predaj veľký dvojgeneračný rodinný dom v lukratívnej lokalite poprad spišská sobota s výhľadom na vysoké tatry. Halo reality predaj rodinný dom poprad spišská sobota exkluzívne halo reality.

Delta property vám ponúka na predaj krásny trojpodlažný meštiansky dom v spišskej sobote okr. Dispozične predný rodinný dom je po kompletnej rekonštrukcii v. Sobota na vysoké tatry 14 12.

Kontakt 0948 348 899 email. Nehnuteľnosť je zaradená ako kultúrna pamiatka a je súčasťou mestskej pamiatkovej rezervácie tento meštiansky dom bol kompletne zrekonštruovaný v r. Poprad okres poprad.

Rodinný dom 550 m. Bol kolaudovaný r 1980 postupne prechádzal rekonštrukciou výmena okien. Domy sú postavené z tehál zateplené ku každému domu prináleží balkón plus 2 francúzske okná.

Obytná plocha domu je 300m2 výmera pozemku 913m2. Kupim starsi rodinny dom v poprad poprad velka spisska sobota obyvatelny alebo aj na kompletnu opravu platba ihned v hotovosti. Celý komplex sa predáva ako celok ktorý umožňuje aj dvojgeneračné bývanie.

Tlfki3mscgr0hm

Pin On 2 3 Poprad

Poprad

Poprad Slowacja House Styles Mansions Poprad

Rodinny Dom Poprad 589 M Ciastocna Rekonstrukcia Reality Sme Sk

Jqvufmujkzemzm

Posledny Dom Na Predaj Poprad Rk38

Top Reality Predaj Rodinny Dom Poprad Spisska Sobota Exkluzivne Halo Reality

Top Reality Na Predaj Veľky Dvojgeneracny Rodinny Dom V Lukrativnej Lokalite Poprad Spisska Sobota S Vyhľadom Na Vysoke Tatry Cena 355 000 00 Eur

Rodinny Dom Poprad 300 M Ciastocna Rekonstrukcia Reality Sme Sk

Slovakia Poprad Poprad Street View Slovakia

Predane Exkluzivny Rodinny Dom V Poprade Spisska Sobota Top Stav Youtube

Pin By Eva Dubravcakova On Slovakia Slovakia Beautiful Places Heart Of Europe

Na Predaj Mestiansky Dom Poprad Spisska Sobota Predam Rodinny Dom Presovsky Kraj Poprad Poprad

Rodinny Dom Poprad Spisska Sobota Na Predaj Predam Rodinny Dom Presovsky Kraj Poprad Poprad

Poprad Poprad Slovakia Sidewalk

Sxpqk Q3cvfqzm

Rezervovaneexkluzivne Rodinny Dom Poprad Spisska Sobota Na Predaj

Na Predaj Mestiansky Dom Poprad Spisska Sobota Sobotske Namestie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *