Dom Pri Jazere Bratislava

Posted on

2020 b10 vám ponúka na predaj tento krásny rodinný dom blízko českých a rakúskych hraníc v obci sekule priamo pri jazere šutrovňa dom disponuje úžitkovou plochou 166 8 m2 na pozemku celkovo 576. Uložiť 02 10 2019 www onlinerealitnenoviny sk 3 podlažný rodinný dom stojí na pozemku o výmere 530 m2 so zastavanou plochou 77 m2 a obytnou plochou 172 m2.

Top Reality Dom S Atriom Pri Jazere Len 15 Minut Od Bratislavy

Dom bratislava pri jazere gohome predaj a prenájom nehnuteľností.

Dom pri jazere bratislava. Váš najlepší nástroj na vyhľadávanie nehnuteľností na webe. Mar 12 2018. Už trvalá reality na predaj a prenájom nehnuteľnosti byty rodinné domy novostavby pozemky bratislava košice žilina banská bystrica trnava trenčín nitra.

Záhradnícka 30 821 08 bratislava 02 55 56 5555. Zmestiť na pozemok rodinný dom garážové státie a terasu je úžasné. Ak to doplníte okrasnou záhradou bylinkovým či zeleninovým záhonom je to luxus.

22 10 2018 explore katherine s board domy pri jazere on pinterest. Newsletter wish to be among the first to know about the bargains and news on the real estate market. Rastrom pevnej konštrukcie a textíliou dali základ plášťu zo zelene.

Dom bratislava pri jazere kliknite a určite nájdite. Predám štýlový 3 podlažný rodinný dom priamo pri jazere malý draždiak v petržalke s priamym vstupom k vode úžasná lokalita v lesoparku kde je len zopár domov a t č. Má tvar písmena u pričom v strede domu sa nachádza átrium ktoré poskytne novým majiteľom príjemné využitie na posedenia pod holým nebom a pritom v.

Dom bratislava petržalka 359 000 172 00 m2 cca 2090 m2. Viac ako 600 000 domov bytov pozemkov a nebytových priestorov. Na pozemkoch pri jazere môžete mat všetko zo spomínaného vďaka nadštandardným výmerám pozemkov od 600 m2 do 745 m2.

Architektonicky je dom veľmi zaujímavo riešený. Aktuálne znížená cena rodinný domček v senci pri striebornom jazere pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. See more ideas about domy pri jazere domy príroda.

Dostatok miesta pre život. Netradičná chata pri jazere. Slnečná vilka pri jazere s čarovnou atmosférou 3 room family house boldog 159 500 mortgage installment.

Chata s vertikálnou záhradou. Rodinný dom predaj senec novostavba 60 m 86 000 výmera úžitkovej plochy. Označiť zlý inzerát chybnú kategóriu ohodnotiť užívateľa zmazať upraviť topovať.

Zmestiť na pozemok rodinný dom garážové státie a. Neskôr drevom tvarovali oblúk strechy tak aby splynula s priečelím. Ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom pri jazere v rakúskom parndorfe.

Zdieľať ešte pred tromi rokmi tu hĺbili jamu liali betón múry zapustené do štrkového podložia zaisťovali izoláciou proti tlakovej vode. Dom má výmeru 150 m2 a plocha pozemku je 697 m2. Sekule dom pri jazere s jedinečnou atmosférou top 31 12.

6 izbový zrekonštruovaný rodinný dom s upraveným pozemkom v petržalke priamo pri jazere malý draždiak na starhradskej ulici pozemok disponuje.

Na Predaj Exkluzivne Rekreacne Pozemky Pri Jazere Bratislava Vajnory Cena 365 M2 Bratislava Vajnory

Magnum Real Realitna Kancelaria Bratislava Slovensko

Stilo Start S Pozemkom Pri Bratislave Uz Za 69 999 Eur

Voj Dom Pri Jazere Archinfo Sk

Maros Kramar Stavia Luxusnu Vilu Novy Cas

Anuazu Dom Pri Jazere Nemyslime Ten Film Ale Realitu Pri Hlavnom Meste

2 Podlazny Rd Priamo Pri Jazere Maly Drazdiak Petrzalka Ba Inzercia Nehnuteľnosti Reality Rodinne Domy Vily Bratislava V

Rodinny Dom Pri Lese Bratislava Rusovce Archinfo Sk

Rodinny Dom Bratislava Predaj Strana 27 X Reality Sk

Top Reality Predaj Investicny Pozemok Pri Jazere 1768 M2 Most Pri Bratislave

Rozostavany Rodinny Dom Pri Jazere Len 15 Minut Od Bratislavy

P R E D A J Rodinny Dom V Bratislave Pri Malom Drazdiaku Priamo Pri Jazere

Top Reality Na Predaj Exkluzivne Rekreacne Pozemky Pri Jazere Bratislava Vajnory Cena Od 395 M2

Novostavba Nadstandardny Dom Pri Jazere V Golfovom Areali Sauna Krb

Rekreacne Domy Zelena Voda

6iz Rodinny Dom Priamo Pri Malom Drazdiaku Predajprenajom Sk

Dom Pri Jazere Archinfo Sk

Rodinny Dom Pri Jazere Predaj Rodinny Dom Senec Boldog Zoznam Realit

Dom Pri Jazere Blizko Bratislavy Bazar Modrastrecha Sk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *