Reze Ov Dom Na Predaj

Posted on

Rodinný dom je1 publikované. Ponúkame na predaj rodinný dom v dubníku na pozemku o výmere 1738m2 25mx69m.

Pin On Choroby A Ich Ludove Liecitelstvo

Na predaj rodinný dom s pozemkom dubník.

Reze ov dom na predaj. Zp domu je 55 m2 úp domu je 110 m2 a nachádza sa na peknom pozemku o veľkosti 788m2 s parkovou úp. Ponúkam na predaj trojizbový podpivničený rodinný dom v pribete. Kúpou rodinného domu so svoboda williams bude cesta k vášmu vysnívanému domu o niečo jednoduchšia.

Na dvore je murovaná garáž a dve drevárne. Tento dom v minulosti slúžil ako mäsiareň ku ktorej bola prispôsobená spodná časť predajňa chladiaci box sklad wc. Steny sú hladké obložené sadrokartónom.

Naše služby zahŕňajú všetko čo potrebujete či už ste investor alebo dom kupujete prvýkrát. Je situovaný v strede obce na rovnom pozemku o rozlohe 1700 m2. Dom je napojený na mestský vodovod a.

Na predaj chata v oravskej lesnej. Ponúkame na predaj nový mobilný dom 9x4m. Pozemok 2 676 m2 reality ružomberok chata chalupa nezadaná 82 m2 astonreal exkluzívne ponúka na predaj chatu na trvalé.

Dom je jednopo1 publikované. Ponúkame vám široký výber luxusných rodinných domov a víl na predaj na najlepších adresách v bratislave ako sú napríklad palisády v starom meste rovnako ako aj luxusné. Rodinný dom na predaj ružomberok 88 000 978 m2.

Dom na predaj v malej zamagurskej obci majere. Ponúkame na predaj starší rodinný dom v osobnom vlastníctve. V kuchyni je plynový sporák sporák na tuhé palivo.

Väčšia časť domu je novostavba ktorá je pristavená od r. Rodinný dom má dve obytné miestnosti veľkú obývaciu izbu kuchyňu chodbu špajzu a kúpeľňu s toaletou. Dom je postavený z tehál zateplený s 8 cm polystyrénom.

Strop 400mm obvodové steny 160mm podlaha 200mm mobilný dom je vyrobený najmodernejšou technológiou použité materiály na skelet nám umožňujú poskytnúť záruku až 30 rokov. Spoločný vstup do dvora so susedo. úžitková cca 100 m2 pozemku 842 m2 na pozemku je aj pivnica a kôlňa predná polovica domu v dobrom stave druhá potrebuje rekonštrukc.

V spodnej časti sa nachádza vstupná. Rodinný dom na predaj dubník 17 799 237 m2. Astonreal ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci liptovská osada.

Pozemok je obdĺžnikového tvaru cca 10 x 170 m. Tureality ponúka na predaj veľký dvojgeneračný rodinný dom na pozemku cca 4a kde zastavaná plocha je 135 m2 s dvoma samostatnými vchodmi. Kúrenie je riešené plynovými gamatkami a v izbe aj krbové kachle.

Ponúkame vám na predaj dom na bývanie alebo podnikanie v obci zborov vzdialenej 10 km od mesta bardejov. Tiahne sa od hlavnej cesty až po rieku dunajec. Nová cena ponúkame vám na predaj starý gazdovský dom v obci trebejov vhodný na rekonštrukcii môže slúžiť na trvalé bývanie chalupu v peknom prostredí.

Pin On Hlina

Pin On Domy

Pin On Country Houses

Pin On Domy

Pin On Extraponuka

Pin On Domy

Pin On Home Search Houses

Pin On Extra

Pin On Domy A Chalupy

Rodinne Domy Na Predaj Abelova Aj Na Rekreaciu Top Reality House Styles House Home Decor

Pin On Domy

Pin On Na Predaj Rajka Bungalov

Pin On Domy

Pin On Rd

Pin On Veľmi Zaujimave

Pin On Magnum Real Top Ponuka Domov

Pin On Zahrada

Pin On Domy

Predaj 2 Domy Iba Za Cenu 49 990 Eur Ostrovany In 2020 House Styles House Home Decor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *