Exterierove Obklady Na Dom

Posted on

Pozrite sa ako by na vašom dome vyzerali umelé tehlové obklady keramické obklady alebo napríklad obklady z umelého kameňa a ak vyberáte obklady napríklad do kuchyne alebo do kúpeľne máme tipy aj. Všetko potrebné príslušenstvo nájdete v ponuke obchodu merkury.

Exterierova Travertinova Dlazba Okolo Bazenu Outdoor Decor Outdoor Home Decor

Venkovní obklady do exteriéru.

Exterierove obklady na dom. Sú odolné voči slnečnému žiareniu a vysokým teplotám. Nevadí máme pre vás pomôcku ktorá vám výber uľahčí. Kamenné obklady na dom a ich výhody vyzerajú prirodzene a moderne na každom dome.

Odolné obklady vytvoria ochranu na viac rokov. Plastové palubovky nahrádzajú klasické drevené palubové obklady ale ich využitie je omnoho širšie. Pripravili sme fotogalériu fasádnych aj interiérových obkladov.

V naší nabídce si můžete vybrat ze široké škály venkovních obkladů do exteriérů které jsou vhodné k obkladu zídek soklů fasád na terasu balkon studnu komín nebo další plochy. Vláknocementový materiál je zafarbený v celej svojej štruktúre čo je výhoda pri rezaných hranách či poškodeniach. Na vytvorenie trvanlivej fasády je potrebné použiť vhodné príslušenstvo ktoré umožní správnu inštaláciu.

Případně si nechte zaslat. Pokud si nejste jistí jak na konkrétní exteriérové ploše vámi zvolený obklad vynikne využijte našeho poradenství které od nás získáváte zdarma. Fasádne obklady sú samozrejme nielen dekoráciou ale aj ochranou fasády budovy.

Popri prírodnom kameni dovážanom zo zahraničia dodávame aj slovenské bridlice pieskovce vápence andezit a iné. Do venkovních prostor jsou určeny univerzální kamenné obklady z betonu a obklady z přírodního kamene. V našej ponuke nájdete obklady značiek vaspo krytex byt in chelsea stone incana kamenta stones a ďalšie.

Travertín mramor bridlica gneis andezit a ďalšie materiály. Ochotne vám poradíme s výberom a zabezpečíme aj dopravu. Naše obklady na dom viete použiť na celú fasádu domu či už pôjde o jeho stenu alebo sokel.

Nutno říci že imitace kamene i přírodní kámen mají své jisté kouzlo. Na tieto obklady možno použiť bežné druhy domácich ihličnatých drevín smrek jedľa borovica smrekovec alebo douglaska z listnatých drevín spĺňa požiadavky kladené na exteriérové obklady stien napr. Tento typ je vyrobený z materiálov odolných voči poveternostným vplyvom.

Neviete aké obklady sú pre váš dom tie pravé. Ide o vonkajšie obklady ktoré splnia všetky úžitkové vlastnosti a to vrátane mrazuvzdornosti no rovnako tak majú aj estetickú funkciu chceli by ste zvoliť pre svoj exteriér nejaké zaujímavé farby napríklad bielu či sivú žiaden problém. Momentálne máme v ponuke stovky rôznych obkladov na vonkajšie fasády ale aj do interiéru.

Pri obkladoch veľmi exponovaných poveternosťou je vhodnejšie používať odolnejšie druhy exotických drevín ako sú napr. Obklady na báze cementu moderné fasády preferujú vláknocementové dosky v rôznych formátoch a vo svojej prirodzenej sivej farbe i keď sú dostupné v množstve farebných odtieňov. Sibírsky smrekovec škandinávsky.

Pre svoju jednoduchú montáž veľmi ľahkú údržbu a vysokú životnosť sa používajú na obkladanie nielen vonkajších ale aj vnútorných priestorov. Vonkajšie plastové obklady domov sa tešia čoraz väčšej obľube.

Exterierove A Interierove Dekoracne Obklady Windows

Pin On Interierove Farby Na Stenu

Pin On Drevene Obklady Oddelovace Na Mieru

Kamenny Betonovy Obklad Skala Laugaricio Hnedo Oranzova Je Vhodny Pro Venkovni Obklad Fasad I Do Interieru Home Decor Room Divider Decor

Exterierove A Interierove Dekoracne Obklady Decor Home Decor Home

Drevene Exterierove Obklady Urob Si Sam Outdoor Decor Home Decor Outdoor

Drevene Exterierove Obklady Dreveny Dum Sou Fujimoto Architektura

Obklady A Dlazby V Imitaci Cihly Bricklane Keramika Soukup Haus

Exterierove A Interierove Dekoracne Obklady

Pin On Exterierova 2 Cm Dlazba

Exterierove A Interierove Dekoracne Obklady House Styles Home Decor House

Exterierove A Interierove Dekoracne Obklady

Kamenny Obklad Gneis Rula G5 Pasiky 5×7 25cm Obklad Vonkajsi In 2019 Pasiky Obyvacky Kupeľne

Betonovy Obklad Nepravidelny Kamen Marmaris Obklad Vyzaduje Diky Sve Strukture Dodatecne Sparovani Marmaris

Vapenec B4 Obklad A Dlazba Patio Outdoor Decor Outdoor

Exterierove A Interierove Dekoracne Obklady House Styles Mansions House

Luxusni Prirodni Kamen Vhodny Na Obklad I Dlazbu Z Travetinu Outdoor Decor Patio Outdoor

Obkladovy Kamen Stone Texture Stone Wood

Exterierove A Interierove Dekoracne Obklady Decor Lamp Home Decor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *