Rodinný Dom Bungalov 1021

Posted on

K domu je spravená komplet cestná. Star 4 izbový 116 m 2 úžitkovej plochy hviezda ulice projekt domu star.

Top 10 Najvyhľadavanejsich Bungalovov Outdoor Structures Outdoor Decor House

Budeme radi ak sa necháte inšpirovať či už idete stavať nový rodinný dom alebo si zariaďujete váš terajší domov.

Rodinný dom bungalov 1021. Bungalov rodinný dom 102 projekt domu ponúka optimálne veľkosti izieb dostatok úložných priestorov ako aj čiastočne prekrytú terasu. Color 4 izbový 111 m 2 úžitkovej plochy všestranné súkromie projekt domu color. Do dokumentácie stavby.

Hrubá stavba tvoří základní kostru celého domu. 040 12 nasa ponúkame vám na predaj 4 izbový rodinný dom bungalov v obci trávnica na pozemku o výmere 690 m2. Svojím riešením prekvapí a plne uspokojí nároky 4 člennej rodiny.

Dom bol kompletne prerobený v roku 2015 je čiastočné zateplený zateplený strop nove plastové okna elektrické rozvody nov. Rodinný dom bungalov 1021 ateliér. Objednat projektovou dokumentaci 44 500 kč garantovana cena výstavby domu 3 811 632 kč dohodnout konzultaci k výstavbě domu individuálně.

Konštrukčné riešenie zastrešenia dennej časti umožňuje. Dom disponuje slnečnou terasou. Biela vyššia zrezaná hmota dennej časti s pultovou strechou vystupuje nad ostatnú hmotu domu s plochou strechou kde sú umiestnené funkcie nočnej časti vstupu a kuchyne.

15 541 kč měsíčn ě. Eko plus 4 izbový 113 m 2 úžitkovej plochy väčší brat projektu eko104 projekt domu eko plus. Dúfame že tu nájdete zaujímavé čítanie aj podnety aj inšpirácie pre rodinný dom.

Bungalov 302 4 izbový 110 m 2 úžitkovej plochy moderný krásavec projekt domu bungalov 302. Zaujímavosťou tohto domu je dispozičné riešenie ktoré predeľuje dom na dve nočné časti rodičovskú a. Bungalov 1082 jednoduchý prízemný dom do nízkej zástavby na prevažne rovinatý prípadne mierne svahovitý terén určený pre 4 člennú rodinu malá zastavaná plocha vhodný aj na úzke a malé parcely kompaktná dispozícia a malé komunikačné priestory výborný pomer obytnej a úžitkovej plochy opticky prepojená presvetlená obývacia izba so zvýšeným.

Prízemny dom strednej veľkostnej kategórie určeny do nízkej okolitej zástavby prevažne na rovinaty prípadne mierne svahovity terén. Rady a tipy na exteriér ako aj všetko čo sa týka okolia domu nájdete v tejto kategórií. Dve vzájomne sa prelínajúce hmoty sú charakteristickým znakom architektúry tohto domu.

Bungalov 1071 bezbariérový prízemný rodinný dom pre 4 až 5 člennú rodinu veľmi rýchla výstavba vďaka jednoduchému tvaru domu a strechy kompaktná dispozícia veľká obývacia izba s krbom v strede domu priestranná jedáleň a kuchyňa komfortné a dobre zariaditeľné izby vďaka eliminácii vnútorných nosných stien je možná variabilita priestoru bez. Rodinný dom bungalov 1026. Rodinný dom je postavený na rovinatom a slnečnom pozemku s výmerou 433 m2 v obci kočovce rakoľuby 5 minút od okresného mesta nového mesta nad váhom.

5 izbový 116 m 2. Proto je potřebné dbát především na kvalitu použitého materiálu a preciznost provedených prací. B10 vám ponúka na predaj exkluzívnu novostavbu rodinného domu typu bungalov so zastavanou plochou 112 m2.

Pin On Dizajn Doma

Pin By Denis Run On Individual Haus Project House Styles House Mansions

Proiect Lux Casa Parter Com Imagens Fachadas De Casas Terreas Casas Alemas Construcao De Casas

Gallery Of Nieto House Arp Arquitectos 16 House Architecture Photography Gallery

倭様 程々の家 ログハウスのbess 2020 程々の家 平屋外観 家

House Plan 110 00603 Ranch Plan 1 021 Square Feet 3 Bedrooms 1 Bathroom Planos De Casas Planos Casas

Pin Von Denis Run Auf Individual Haus Project

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *