Moderny Poschodovy Dom

Posted on

Dizajn sa vyznačuje priestrannou terasou nad garážou ktorá je k dispozícii z úrovnej aj do záhrady. Projekt domu vol ja moderný poschodový dom pre rodinu ktorá nepotrebuje veľa izieb skôr m2.

Pin On Nase Projekty

Nájdite čo potrebujete vo vašej kategórii.

Moderny poschodovy dom. Pomôžeme vám so skompleto. Kuchyňa bola navrhnutá ako otvorená s ostrovčekom uprostred. Preto máte ambíciu takýto dom prehliadnuť a napokon vyhlásiť ono to známe katalógové projekty rodinných domov mi nestačia nedá sa tam nič rozumné vybrať čo samozrejme nie je pravda.

Zx54 je funkčný dvojpodlažný dom v modernom štýle zaujímavé prvky fasády dodávajú jedinečný charakter. Projekty domov ktoré u nás vidíte sú výsledkom práce architekta a klienta. Dom s obytným podkrovím je taktiež veľmi obľúbený typ domu.

Vždy sa snažíme zosúladiť predstavu investora stavebníka a modernú architektúru. Denná zóna na prízemí je priestranná obývacia izba s východom na rohu krytá terasa. Poschodový dom bungalov dom na úzky pozemok.

Jedná sa stále o jednopodlažný dom aj keď využívate dve. Ak si budete želať vypracujeme vám aj doplnkové projekty potrebné na stavebné konanie. Výhody poschodového domu alebo domu s podkrovím pri rovnakej úžitkovej ploche dosiahnete menšiu zastavanú plochu z toho vyplý.

Výhodou podkrovia je že má menšie požiadavky na svetlú výšku miestnosti ale šikmé steny môžu pôsobiť stiesnene. Na ploche iba 95 m2 bol vytvorený funkčný priestor s pôsobivými terasami ktoré vám umožnia vychutnať si okolitú prírodu. Prenajmem poschodovy rodinny dom zariadeny s bazenom a upravenou zahradkou velka terasa logi moznost parkovania vo dvore dom je dvojgeneracny cize da sa prenajat aj pre 2 rodiny je rozdeleny na 2 jednotky zo samostatnymi vchodmi.

Denná zóna predstavuje západný štandard kde priestor predsta. Po odsúhlasení štúdie a predbežnej ceny môžeme podpísať zmluvu o budúcej zmluve na dom. Predajte ľahko a rýchlo na bazoš sk.

Zverejňuje pre vás štúdie rodinných domov z nášho portfólia pre inšpiráciu pred našim prvým stretnutím. Reality moderny poschodovy inzercia. Cena za jednu cast je 500e energie a 1 najom ako depozit.

Zx41 je dvojpodlažný dom s plochou strechou s elegantnou modernistickou architektonickou formou. Denná zóna je pohodlná obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálňou. Vyberajte z 26 inzerátov.

Táto zmluva vás nezaväzuje k stavbe domu ale na základe nej vám pripravíme projekty na stavebné konanie a dostávate sa aj do predbežného plánu na realizáciu domu. Stenou oddeľujúcu kuchyňu je možné eliminovať vytvorením. Cez 400 tisíc užívateľov za deň.

Rada číslo päť teda znie venovať každému projektu domu z katalógu dostatočnú pozornosť a predstavovať si ho v rôznych farbách prostrediach dekoráciách a taktiež aj v.

Emma 6 Family House House Floor Plans

Pin On Nase Projekty

Pin On Nase Projekty

Pin On Nase Projekty

Pin On Nase Projekty

Pin On Dom

Bungalov Angi 7 Outdoor Decor Outdoor Structures Outdoor

Simi 4 Family House House Outdoor Decor

Pin Su Ned Atelier

Pin On Nase Projekty

Projekt Domu Lal Arquitectura Casas Fachadas

Pin On Domy

Pin On Nase Projekty

Pin On Domy

Pin On Nase Projekty

Pin On Ned Atelier

Pin By Jana Cirska On Fasady Rd Facade House Architecture House House

Pin On Ned Atelier

Pin On Nase Projekty

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *