Farmarsky Dom

Posted on

Farmársky dom trnovec rezervirajte uz jamstvo najbolje cijene. Dom sa nachádza v blízkosti me.

Konferencny Stolik Farmarsky Martin Table Furniture Home Decor

Farmársky dom is situated in trnovec and offers a restaurant free bikes and a seasonal outdoor swimming pool.

Farmarsky dom. Facebook gives people the power to share and makes the world. Dom je plne vybavený so základnými potrebami a uz dokončenou terasou s výhľadom do záhrady. Farmarsky dom 5 0 4 trnovec.

Je to malá kľudná dedina vhodná na oddych a všetko ostatné. Je to plne samostatny rodinny domček. Farmarsky dom farmársky dom apartment offers a pleasant stay in trnovec for up to 4 guests.

17 oct 2020 entire home flat for 1334. Join facebook to connect with farmarsky dom sedliska podčičva and others you may know. Farmarsky dom sedliska podčičva is on facebook.

Farmársky dom is located in trnovec and offers a restaurant free bikes and a seasonal outdoor swimming pool. It consists of 1 bedrooms 1 bathrooms and a kitchen. K dispozicii je vstupna chodba kuchyňa kúpelňa a obývacia izba alebo spálňa.

The property is 5 miles from skalica and guests benefit from complimentary wifi and private parking available on site. Dom sa nachádza v blízkosti mesta skalica a holíč. The space je to naša malá rodinná darma ktorá sa nachádza v dedine.

Je tu možnosť prehliadky našej farmy. The apartment comes with 1 bedroom 1 bathroom a flat screen tv with satellite channels a dining area a fully equipped kitchen and a terrace with pool views.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *